2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 145 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2016413 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimiçi mayguntr

Teklif yapip, kabul edildikten sonra, aa dur cok yapmisiz indirim yapsaniza demek ne demek ya. Bunlar nasil sirket yonetiyor aklim almiyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu yönetim transfer falan yapamaz. Daha yaptıkları teklifin sonucunu basın açıklamalarından öğreniyorlar  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

Muhtemelen öyle olur, Gökdeniz'i alabiliyorken alacaktık işte. Biz seneye yine Anadolu ıskarta yabancılarının peşinde oluruz, belki Mensah'ın opsiyonu falan kullanılır.
Ne zaman menejer bataklığından sıyrılırız, o zaman bu tür oyuncular alınır... Benim pek umudum yok o konuda maalesef

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bakalım duyumcular yine 2-3 oyuncu gelecek diyecekler mi? Her hafta aynı terane. Menajerler oyuncu önersinde alalım diye bekliyoruz işte  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Neyse Sangare febeye gitmiş.
En azından adı çıkan diğer bütün alternatifler ondan iyidir.

Çevrimdışı goktasoktay

Bu yönetim transfer falan yapamaz. Daha yaptıkları teklifin sonucunu basın açıklamalarından öğreniyorlar  :money:

Yazık, son zamanlarda, Anadolu klüplerinde bile, bu kadar yönetemeyen bir yönetim görmedim. Plansızlık ellerinden yüzlerinden akıyor ve daha kötüsü bunu söylemekten de çekinmiyorlar..

Çevrimiçi kahyaoglueren

Vidaya teklif varmis değerlendiriyormusuz. Emre Kocadag açıklamış. Teknik ekibe göre ise teklif yok.

Çevrimdışı haluk.m

Bakalım duyumcular yine 2-3 oyuncu gelecek diyecekler mi? Her hafta aynı terane. Menajerler oyuncu önersinde alalım diye bekliyoruz işte  :money:

Aslında forvet transferi bitmiş, menajerler siz transferi yapmadan ne olur ne olmaz Firmino'yu da sordurun demişler. Firmino için gelen cevaba göre transfer açıklanacak.

Duyumcular :D

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Erman1903

Ne zaman menejer bataklığından sıyrılırız, o zaman bu tür oyuncular alınır... Benim pek umudum yok o konuda maalesef

Söyleyecek fazla bir şey yok 500 Bin Euro bile veremeyecek duruma geldiğimiz gün aklımız başımıza gelir.

Çevrimdışı can1903

Asbaşkan gibi gözüken arkadaş çıkıp kötü yönetti vara gitmeliydi diye zırvalıyor. Ben mi çıkıp sert konuşucam gözdağı vericem.

2. haftadan şampiyonluğu siz veriyorsunuz kusura bakmayın aralıkta sizde yolcusunuz.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Söyleyecek fazla bir şey yok 500 Bin Euro bile veremeyecek duruma geldiğimiz gün aklımız başımıza gelir.
O meşhur dosyalar dolusu planlamalar hasır altı edildi birden. Scout raporları yok oldu. Yönetim başı kesik tavuk gibi dolaşıyor yaban ellerde...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Asbaşkan gibi gözüken arkadaş çıkıp kötü yönetti vara gitmeliydi diye zırvalıyor. Ben mi çıkıp sert konuşucam gözdağı vericem.

2. haftadan şampiyonluğu siz veriyorsunuz kusura bakmayın aralıkta sizde yolcusunuz.
O kadar uzun sürmez. Ben takım iyi de gitse bile bazı yöneticilerle yola devam etmeyeceğimizi düşünüyorum. Bunların Torunoğulları geliyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı haluk.m

O meşhur dosyalar dolusu planlamalar hasır altı edildi birden. Scout raporları yok oldu. Yönetim başı kesik tavuk gibi dolaşıyor yaban ellerde...

Bizim scout raporları bazı menajerlerin viski bardağı için altlık oldu. Scout yapıyor ve sonra dönüp ligden adam topluyoruz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bizim scout raporları bazı menajerlerin viski bardağı için altlık oldu. Scout yapıyor ve sonra dönüp ligden adam topluyoruz.
Halk pazarına gidip pazarın ne kadar çürük çarık ürünü varsa  topluyoruz. Sayemizde Anadolu takımları ihya oldu. Kayseri iki galibiyetle lige başladı. Alanya da büyük ihtimalle galip gelir.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Yahu ne planlaması Allah aşkına, gitmişler bir yerden gördükleri el kitabını çevirip özalitçide bastırmışlar. Kendi bilgin yoksa, o bilgiyi kullanacak ilmin yoksa İskenderiye kütüphanesine sahip olsan ne yazar. Yurt dışından baktıkları oyuncular da menajerlerin piyasaya ittiği, gereksiz görülen topçular.

Bilen adam milletin kapısında dolaşmaz, başkalarının aklıyla iş yapmaz. Biz burada sayfalarca anlattık hocaya planlama yaptıramazsın diye ama dinletemedik, Zidane bile olsa fark etmez. Ekolü olan kulüplerde bu işi profesyoneller yapar.

Çevrimdışı goktasoktay

Hep dediğim gibi net bir golcüye ihtiyacımız var. Yakaladığını atacak. Yönetim daha bekleyedursun.

Çevrimdışı 38life

Hücumcular o kadar göze batıyor ki defansa sıra gelmiyor. Dünya'nın en kötü ve uyumsuz defans hattını kurduk. Transferler tamamen fiyasko. Vida gidip biri gelse de işimiz çok zor. O defans gol yemez diyemeyeceğiz sezon boyunca.

Aynen öyle. Ama hala kurtarılabilir durum. İyi bir sağ bek ve Vida'nın yerine gelecek iyi bir lider stoper, yanında Montero iyi bir performans gösterirse N'sakala veya Rıdvan Uyum süreci atlatıldıktasn sonra idare edebilir. Ama şuan koskoca bir belirsizlik var önümüzde.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı can1903

Kulüp içinde 3 tane scout yapılanması var. Üç grupta ayrı oyuncu öneriyor.

Biz eninde sonunda bitik menajerlerin toıpçularına yürüyoruz.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Erman1903

Kulüp içinde 3 tane scout yapılanması var. Üç grupta ayrı oyuncu öneriyor.

Biz eninde sonunda bitik menajerlerin toıpçularına yürüyoruz.

Kimmiş onlar? Profesyonel kadro içinde bir Sergen hocanın kardeşi gözüküyor. Onun da scout falan olmadığını burada bağırıp durdum bütün yaz. Şu Şafak Malatya Scout kadrosunun önerdiği bazı isimleri çok net şekilde söylemişti. En temel şeyleri bile bilmediklerini gösteren rakamları vardı, bir tane orta saha önermişlerdi baktım maç başı 4-5 kendi yarı-sahasında top kaybıyla oynuyor, komedi.
[ Son Düzenleme: 19 Eylül 2020, 22:14:52 Erman1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Aynen öyle. Ama hala kurtarılabilir durum. İyi bir sağ bek ve Vida'nın yerine gelecek iyi bir lider stoper, yanında Montero iyi bir performans gösterirse N'sakala veya Rıdvan Uyum süreci atlatıldıktasn sonra idare edebilir. Ama şuan koskoca bir belirsizlik var önümüzde.
Çok fazla "şöyle olsa" demişsin. Bu kadar durumun denk gelmesi çok zor. Olasılıklara kaldık...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Kimmiş onlar, Profesyönel kadro içinde bir Sergen hocanın kardeşi gözüküyor. Onun da scout falan olmadığını burada bağırıp durdum bütün yaz. Şu Şafak Malatya Scout kadrosunun önerdiği bazı isimleri çok net şekilde söylemişti. En temel şeyleri bile bilmediklerini gösteren rakamları vardı, bir tane orta saha önermişlerdi baktım maç başı 4-5 kendi yarı-sahasında top kaybıyla oynuyor, komedi.
Biri Sergen hocanın ekibi, Biri altınsayın ekibi, biri kendi kulübün scout şeflerinden oluşan topluluk. Mesela bu Gökdenizi öneren ekip ısrar etmiş fakat antalya devreye girip almış.

Altınsay, Welinton ve sakala transferini de istememiş. Murat özenin dediklerine göre

Çevrimdışı can1903

Şu transferi PAOK yapıp Beşiktaş yapamıyorsa derhal (...) ya.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu transferi PAOK yapıp Beşiktaş yapamıyorsa derhal (...) ya.

Şampiyonlar Ligi'ne devam etsek bizim yapacağımız transferleri yapıyorlar. Biz de çamuru karıştırıyoruz 2 gram altın bulacağız diye  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Şampiyonlar Ligi'ne devam etsek bizim yapacağımız transferleri yapıyorlar. Biz de çamuru karıştırıyoruz 2 gram altın bulacağız diye  :tabe:
Adamlarla akpom için anlaşıp alamadık daha ötesi yok.