Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 188638 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

?s=20&t=DBUaHMrQDwXfO6bQfJlz_g

Kral çalışmalar başlamış

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı aunt minnie

https://www.indyturk.com/node/542361/t%C3%BCrki%CC%87yeden-sesler/bir-tercih-olarak-sabretmek-ve-ismaelin-en-zor-g%C3%B6revi-%C3%BCzerine
Güzel bir yazı olmuş.Adam gerçekten hazırlık maçına ölüm kalım maçı gibi çıktı,aşırı stresliydi.Ortamın çok toksik olduğu gerçek ancak taraftarı VI’den çok yönetim gerdi.O kadar olumsuzluk yaşandı ki bir an önce iyi oyun ve başarı isteniyor.Valerian için çok zor bir ortam var üstesinden gelebilir mi,hiç sanmıyorum

Çevrimiçi murat

Güzel bir yazı olmuş.Adam gerçekten hazırlık maçına ölüm kalım maçı gibi çıktı,aşırı stresliydi.Ortamın çok toksik olduğu gerçek ancak taraftarı VI’den çok yönetim gerdi.O kadar olumsuzluk yaşandı ki bir an önce iyi oyun ve başarı isteniyor.Valerian için çok zor bir ortam var üstesinden gelebilir mi,hiç sanmıyorum
transferler taraftar yüzünden oynanan oyun hoca yüzünden  maç kaybınhakem yüzünden bırçlar eski yönetim yüzünden.

Çevrimdışı Nartallo

Hakemleri algoritma atıyormuş...

Fener'e Galatasaray'a içerde tecrübesiz hakemi, deplasmanda kaşar hakemi, bize de tam tersini algoritma veriyor herhalde...

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Hakemleri algoritma atıyormuş...

Fener'e Galatasaray'a içerde tecrübesiz hakemi, deplasmanda kaşar hakemi, bize de tam tersini algoritma veriyor herhalde...
Her memleketin algoritması da kendisine göre oluyor tabi.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

?s=20&t=lEuo9h_14CRG_grEwpH-Tg

Şuna gereken cevap verilmelidir.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Hem taraftar hem de klüp olarak kaydetmek lazım bunları hafızaya. Hem tepki hem de mesafeyi koymak gerekli.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Talisca1903

kimsiniz lan siz Beşiktaş başkanlık makamına böyle atar gider yapacak derhal bunların varsa akreditasyonu felan iptal edilip ...  şekilde bir açıklama yapılmalı (noktalı işaretleri dolduramadım terbiyem müsaade etmedi)

Çevrimiçi Talisca1903

tff nin bu tavrından sonra yılmadan direk savaş açmalıyız kamuoyunda bu tavrımız haklılık görecektir bundan biz karlı çıkarız yok ılımlı siyaset güdelim dersek gemi azıya alan bu hakemsiler bizi lime lime doğrar camia tek yürek olup top yekün gitmeli olayın  üzerine

Çevrimiçi levitate

insan kaçakçısı birine göre iddialı laflar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Mustafa UZUN

tff nin bu tavrından sonra yılmadan direk savaş açmalıyız kamuoyunda bu tavrımız haklılık görecektir bundan biz karlı çıkarız yok ılımlı siyaset güdelim dersek gemi azıya alan bu hakemsiler bizi lime lime doğrar camia tek yürek olup top yekün gitmeli olayın  üzerine

Transfer başlığına yazdım buraya da yazayım. Sosyal medyada başlatılan ve güzel bir karşılık bulan tepkiyi maç gününe kadar sıcak tutup maç öncesi/sırası/sonrasında tribünde de devam ettirmek gerekiyor. Tabi biraz da yönetimin cesur davranması ve öyle resmi siteden yazılı açıklamayla değil basın karşısına çıkarak en sert şekilde cevap vermesi gerekiyor. Bu cevap da ''kimse Beşiktaş camiasına karşı kabadayılık yapamaz, masaya vurarak konuşamaz, aksi takdirde bu camia o masayı kırar'' minvalinde olmalı. Gerekirse öncesinde geçen yıl lehimize verilmeyen (bırakın verilmeyi var'a bile gidilmeyen) onlarca penaltı ve kırmızı kartlara, aleyhimize yapılan ve direk maç sonucuna etkili hatalara ve anılan duruma bu sezon da kalınan yerden devam edildiğine, ama artık bu tip hatalara sessiz kalınmayacağına da vurgu yapılması gerekiyor. Ama bizim başkanda o cesareti göremiyorum. Seversiniz sevmezsiniz ama Aziz Yıldırım bu konuda en iyisiydi. Haklı değilken bile ortalığı yangın yerine çevirip sonucunu da alıyordu. Her ne kadar doğru bulmasam da ülkemizdeki futbol iklimi maalesef böyle başkanları ve yöneticileri gerektiriyor.     

Çevrimiçi murat

Tff ,yönetimimizi ve başkanımızı rahatlatan bir açıklama yapmış.yönetim artık kısa bir süre(ilk hakem katliamı)açıklama yapmaz.

Çevrimiçi Necmi

?s=21

Forvet beğenmeyenlere gelsin bu

Çevrimiçi Samet Demir

?s=21

Forvet beğenmeyenlere gelsin bu
Şu bizim takımda olsa ilk İsmael hoca kovulur :D

Çevrimdışı Savaş

Bu akşam taraftarla birlikte takımın gövde gösterisi yapması, gözdağı vermesi gerekiyor.

Bir reaksiyon göstermesini bekliyorum takımın bu akşam. Ne olursa olsun vura vura kazanırım demesini bekliyorum. Bol gollü bi galibiyet almalıyız.

Çık 4 4 2 ile Wego ve Cenk'li çift forvet. Vur geç.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi murat

İç saha maçı ve gezzal de yokken 343 ileride cenk muleka weghorst denenebilir ama ortasaha gedson yanına bir josef olsaydı iyi olurdu.gerçi 3 stoper de yok.

Çevrimdışı aunt minnie

Yakın futbol tarihinde dünyadaki 5 büyük ligte %50 altında topa sahip olup şampiyon olabilen takım yokmuş.Bu istatistik bas bas bağırıyor bir şeyleri.

Edit:Leicester 2016’da mucizevi şampiyonluğunda %46 ile oynamış

Çevrimiçi Talisca1903

Şenol Güneş diyorsun tu kaka sergen diyorsun tu kaka  son 3 şampiyonluğun bu hocalarla bizim taraftar bir tuhaf %17 topla oynama valerien devam

Çevrimdışı c3c2k

Ligimizin kalitesi ayrı bir tartışma konusu fakat şu da bir gerçek ki ligimizin kendine has dinamikleri var..Ülkede Fatih Terim M. Denizli sonrasında ise Şenol Güneş gerçeği var..Ligin dinamiklerini bilen ligde nabza göre şerbet vermeyi bilen adamlar..Onlarda sonuçta profesyonel insanlar para ve iyi bir kadro istemeleri de normal..Taraftar olan bizleriz karşılıksız destek veren bizleriz. Bizim gibi olmalarını bekleyemeyiz..Kim bizi sapmiyon yaparsa yapacaksa onu istememiz de normal..Kimse burada Şenol Güneş'in de, takımımız da futbolcu olarak da hoca olarak da şampiyon olan Sergen Hocamızin da adamı değil. Bizi şampiyon yapacak, bunun yanında güzel futbol oynatacak adam lazım.

Çevrimdışı aunt minnie

Weghorst ve Saiss çok iyi transfer

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Herşeyi halletmeye başladık ama bu son yarım saatteki tempo düşüşünü mutlaka acilen çözmek lazım. Çok can sıkıcı.

Çevrimdışı umutow

Umarım yönetime mesaj için değişiklik yapmamıştır. Yoksa işimiz iş.

Etiketler: