Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı
Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı Tarih : 15.09.2021 Saat : 19:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Antonio Mateu Lahoz - Pau Cebrián Devís - Roberto del Palomar - Javier

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı  [Okunma sayısı 21335 defa] Beşiktaş 1-2 Borussia Dortmund / Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Maçı
Anket
Beşiktaş, Borussia Dortmund maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi 38life

Şans yanimizdaydi rahat puan alabilirdik. Batshuayi kaleciyi geçmek yerine topa vursaydi belki başka türlü olacaktı.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı worns

Çevrimiçi MUSTAFA_

İnsan böyle kaybedince üzülüyor ama iyi yoldayız  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Orhan_

Bats golü atsa maç çok farklı olurdu :D. Tabi onlar da girdikleri pozisyonları atsalardı çok farklı olurdu, cidden farklı olurdu..

Çevrimiçi underworld

Gol, ona tanrının hediyesi gibiydi.montrro hak etti.
Batman bitiricilik konusunda çok büyük soru işareti.

Çevrimiçi 38life

Neyse zaten "belki"den ibaretti umudumuz. Oyunda kopuk kopuk iyi sinyaller verdiğimiz zaman aralıkları oldu. Savunma hattımızi bir tık güçlendirebilseydik daha farklı olabilirdi.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

Dortmunda tam kadroyla gosterecegiz onlara gunlerini. Mallar
aman aman çok gaza gelmeyelim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

İyi mücadele ettik tebrik ederim takımı savunma kalitemiz bir tık daha iyi olsa puan alırdık çok rahat.

Çevrimiçi levitate

montero ilk golde batırması haricinde harika oynadı
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı murat

beklentimin çok altında olduğumuz uzun bir bölüm vardı.beklentimiz gibi olan iyi denebilecek bir süre de domine ettik ama o süre zarfında da goller yiyebilirdik.30-70 gibi bir oyun oldu.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yahu aynı maçı mı izledik, iyi falan değildik. Sadece mücadeleye ayak uydurmaya çalıştık.
Adamların geldiği her atak sıkıntı yarattı ama işin acı tarafı şu o kadar ciddiye almadılar. O topuk paslarını falan Bundesligada yapmazlar, yapanı da oyarlar.

Avrupa takımlarıyla makasın fena açıldığını çok acı vurdular yüzümüze. Hedef değişmemeli ne olursa olsan öncelik lig.
CL ye katılıp oradan gelecek katılım payını almak. Olur da 3-5 puan alırsak yeterli.

Çevrimiçi levitate

josef-pjanic babalar yine klasını konuşturdu

ghezzal'de bi şanssızlık var ama çözemedim

Çevrimdışı mrred

Yatıp kalkıp ersine dua edelim.

?s=20

Adamlar bizim 3 katımız gollük pozisyon üretmiş.

İyi oynasak ne olacak ? Geleceği bitmiş kulübün herkes pjanic 2 ara pas attı diye seviniyor.

Garip.
The great gig in the sky

Çevrimdışı murat

kenan da bizdeki en iyi oyununu oynadı diyebilirim.bugün rosier montero ara ara ersin iyi oynadı.josef bildiğimiz gibiydi.nsakala özellikle il yarı oyunu tutamamamızın baş sebebiydi.çok top ezdi çok pas hatası yaptı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Montero  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi ferdi1903

Enseyi karartmaya gerek yok, alman arkadasimla izledim maci kendisi hasta Dortmund taraftari, bizim takimi cok beyendi. Takim rayina tam oturdunda cok daha iyi isler yapacagimiza eminim

Çevrimiçi Samet Ç

?s=20

İyi oynasak ne olacak ? Geleceği bitmiş kulübün herkes pjanic 2 ara pas attı diye seviniyor.

Garip.
Ortalıkta yoktun çıktın yine arayada sahanin en iyi iki adamından biri olan Pjanic'i eklemişsin :D
[ Son Düzenleme: 15 Eylül 2021, 23:22:39 Samet Ç ]

Çevrimdışı worns

Yahu aynı maçı mı izledik, iyi falan değildik. Sadece mücadeleye ayak uydurmaya çalıştık.
Adamların geldiği her atak sıkıntı yarattı ama işin acı tarafı şu o kadar ciddiye almadılar. O topuk paslarını falan Bundesligada yapmazlar, yapanı da oyarlar.

Avrupa takımlarıyla makasın fena açıldığını çok acı vurdular yüzümüze. Hedef değişmemeli ne olursa olsan öncelik lig.
CL ye katılıp oradan gelecek katılım payını almak. Olur da 3-5 puan alırsak yeterli.

beklenti meselesi. haaland'ın piyasa değeri büyük bizim takımdan. ayrıca bizim takım olarak üstün özelliklerimizi kolay pass edebilecek bir rakipti. skoru almak çok zordu kısacası. ben bölüm bölüm iyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum.

ha bu alemde daha kolay puan toplamanın yolu bu tür maçlarda defansı geride kurup geniş alanda geçiş yapmaktan geçiyor. biz bunu seçmedik. kafa kafaya oynamayı tercih ettik. eh kafa kafaya durumda da skoru genellikle kalite farkı belirliyor. takım yine de bu düzeyde bile mücadele edebileceğini gösteren bazı sekanslar ortaya koydu.

zaten cl üzerine geride blok halinde durma üzerine kurulu bir oyun üzerine çalışmadık. böyle stoperlerimiz de yok. hoca gücümüz yettiği kadar kendi oyumuzu oynatmaya çalışacak gibi duruyor, saygı duyuyorum. skoru alamazsan da takımı daha fazla geliştirecek bir yoldur.
[ Son Düzenleme: 15 Eylül 2021, 21:55:34 worns ]

Çevrimdışı can1903

Valla şu maç 15 gün sonra kondisyonların tavan yaptığı dönem oynansa sağlıklı Vida-Nkoudou-Teixeira olsa çok ama çok farklı olurdu. Haland ve Bellingham hariç ulan ne topçu dediğim 1 oyuncuları yok. Atiba-Larin e artık veda vakti geldi.

Hocanın da ilk Cl maçı ama eksik kaldığı noktalar oyuncu değişiklikleri oldu yine çok geç hamleler yaptı. Sağlık olsun Lizbon, Ajax maçları daha denk olacak.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Orhan_

?s=20

Garip.

Pjanic tam bir dünya yıldızı değil mi? Aklın çıkıyor di mi iyi oynarsa diye :D.

Çevrimiçi Necmi

hem hazır değildik hem eksiktik hazır olduğumuzda zımba gibi takım oluruz
atiba yerine salih daha erken girse maçı çevirebilirdik bile

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Montero'nun 4.5 Euro'luk maddesi icin pişman olacağınız bence

Çevrimiçi levitate

Pjanic tam bir dünya yıldızı değil mi? Aklın çıkıyor di mi iyi oynarsa diye :D.
e iyi oynadı zaten

Çevrimiçi Samet Ç

Montero'nun 4.5 Euro'luk maddesi icin pişman olacağınız bence
İkinci yarı iyiydi şu adamı şöyle Pepe gibi baba bir stoperin yanında oynarken neler yaptığını görmek isterim.

Çevrimdışı Orhan_

Valla şu maç 15 gün sonra kondisyonların tavan yaptığı dönem oynansa sağlıklı Vida-Nkoudou-Teixeira olsa çok ama çok farklı olurdu. Haland ve Bellingham hariç ulan ne topçu dediğim 1 oyuncuları yok. Atiba-Larin e artık veda vakti geldi.

Hocanın da ilk Cl maçı ama eksik kaldığı noktalar oyuncu değişiklikleri oldu yine çok geç hamleler yaptı. Sağlık olsun Lizbon, Ajax maçları daha denk olacak.

Valla bir ara Atiba-Larin etkisizliğini dahi kaldırabiliyordu takım ama hem güç hem de tempo farkı yavaş yavaş etkisini hissettirdi. Şu takım tam kadro ve formdayken bence bunları yenmemiz hiç sürpriz olmaz.

Etiketler: