13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş
13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş Tarih : 20.11.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu Hakemler : Alper Ulusoy - Cevdet Kömürcüoğlu - Volkan Ahmet Narinç

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 11723 defa] 13. Hafta Alanyaspor 2-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Alanyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%45]
1 puan
2 [%10]
0 puan
9 [%45]

Toplam Oy Verenler: 20

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 20.11.2020
Saat : 19:00
Stadyum : Bahçeşehir Okulları Stadyumu
Hakemler : Alper Ulusoy - Cevdet Kömürcüoğlu - Volkan Ahmet Narinç - Mert Güzenge
VAR : Arda Kardeşler - Esat Sancaktar
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi Nartallo

Batshuayi sakatlanma riskine karşılık oynatılmayacakmış...

Sağlık ekibine bak, her türlü tedbiri alıyor maşallah...

Koskoca sezonu 10. haftada bitirdiler, hala sakatlık riski falan anlatıyorlar...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

11 de Can'ı bekleyenler Topal'a hazır olsun.

Çevrimiçi sEuL

11 de Can'ı bekleyenler Topal'a hazır olsun.
Aynen benimde boyle bir endisem var. Ileri uctada Kenan Karaman falan, neler ile sinanacagiz bakalim.

Çevrimiçi Samet Demir

Aynen benimde boyle bir endisem var. Ileri uctada Kenan Karaman falan, neler ile sinanacagiz bakalim.
Güven oynar bence yine.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

milli takımdan dün gelmiş, saat farkı yüzünden uyku düzenleri bozulmuş, yetmezmiş gibi karlı bir zeminde çok zor bir rakibe karşı maç yapmış adamları 11 başlatmak

milli takımdan moralli dönmüş rıdvan'ı yine oynatmamak

2-3 haftadır berbat oynayan vida-welinton'u kesmemek

alex'i forvette düşünmemek

hoca sözde bir şeyleri değiştirecekti :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

milli takımdan dün gelmiş, saat farkı yüzünden uyku düzenleri bozulmuş, yetmezmiş gibi karlı bir zeminde çok zor bir rakibe karşı maç yapmış adamları 11 başlatmak

Kenanın 2 golü var yaz tahtaya :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çok sürpriz değil, hocadan beklenen 11.
En fazla Atiba yerine Topal oynar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Savunma ikilisi haftalardir dokulen Vida - Wellinton
Orta sahada 40 yasina gelmis ve haftalardir takimin en kotusu olan Atiba
Forvetimizdede muazzam the Kenan Karaman a.......
Bu maci alsak ne olacak? Degisen birsey olmadigi cok acik - en kisa zamanda Sergen'den kurtulmak dilegi ile

Çevrimdışı kahyaoglueren

Kanadadan daha yeni gelmiş 39 yaşındaki Atiba. Umarım geçen yılki Atibayi izleriz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Savunma ikilisi haftalardir dokulen Vida - Wellinton
Orta sahada 40 yasina gelmis ve haftalardir takimin en kotusu olan Atiba
Forvetimizdede muazzam the Kenan Karaman a.......
Bu maci alsak ne olacak? Degisen birsey olmadigi cok acik - en kisa zamanda Sergen'den kurtulmak dilegi ile

Bir de Can falan diyorlardı.
Sıralama şöyle olur; Atiba - Necip - Topal

bunlardan sonra Can gelir.

Sergen den bir halt olmaz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Pjanic - Josef ceza sahasına çok girmiyor, bu işi milli takımdan yorgun dönen 39 luk Atiba dan bekleyeceğiz.
Pozisyonsuz tatsız tuzsuz bir maç bizi bekliyor.

Umarım yarım sıfır olur maç bizim olur.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ozzie hariç katılıyorum.
Ozzie ancak futbol onu bıraktıktan sonra yeteneğine nasıl ihanet ettiğini fark edecek ama geç.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Ozzie hariç katılıyorum.
Ozzie ancak futbol onu bıraktıktan sonra yeteneğine nasıl ihanet ettiğini fark edecek ama geç.

+951.5

bu sene iyi başladı bence sonra yine anlamsız kesiklerden birisini yedi

Çevrimdışı kahyaoglueren

Elle çıkarmış stoper golü. 

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi yaço58

Verilmeyen penaltımız saka falan galiba tartışmasız penaltı

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

adam sanki kendi ceza sahasında geziniyor oha

Çevrimiçi Mehmet57

Aslanim Atiba, rakip takim santroforu gibi kendisini Pjanic’in sutunun onune atiyor

Etiketler: