10. Hafta Beşiktaş 2-1 Galatasaray
10. Hafta Beşiktaş 2-1 Galatasaray

Beşiktaş Forum|10. Hafta Beşiktaş 2-1 Galatasaray Tarih : 25.10.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem Bayık - Alper Ulusoy VAR : Mete

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10. Hafta Beşiktaş 2-1 Galatasaray  [Okunma sayısı 18908 defa] 10. Hafta Beşiktaş 2-1 Galatasaray
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%56.3]
1 puan
0 [%0]
0 puan
7 [%43.8]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Kalenin sahibi artık belli :icool:

Çevrimiçi Samet Ç

Fırat bizim iki penaltıyı görmedi gsnin ilk penaltısında hemen çaldı

Çevrimiçi Samet Demir

Birisi Allah rızası için wp. Duruma koymalık resim v. S atsın özelden bana. Sosyal medya kullanmıyorum.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Erman1903

Yine puan bırakılabilirdi ama geçen sezonki ruhun gözüktüğü tek maç oldu bu sezon. Demek ki ŞL rüyasının bitmesi, totonun sıkışması gerekiyormuş.

Maçın en iyisi Umut, en kötüsü Bats.

Çevrimdışı ALDENYX

Maçın adamları Lukaku ve Ersin

Josef'in uyarılması lazım yapamayacağı işlere giriyor penaltı pozisyonu ona yazar gereksiz top kaybı yaptı
+batsuhayiye de yazar.
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı mayguntr

Gecen sezon o kadroyla sampiyon yapmis hocayi, ondeyken oyuncu degistirmiyo diye istifaya cagiran taraftarlarin olmasi cidden sasirtiyo.

Çevrimdışı caner.eryigit

Kim eline çarptığında destek eli oluyor arkadaş pozisyondan önce Rosier faul var net 2 penaltımızı vermedi hakemi de yendik.
Koçum ersin bana bunlarla gel

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı GreenBook

Futboldan memnun değilim iyi oynamadık devre arası forvet lazım yoksa sıkıntılı günler bizi bekliyor

Çevrimdışı kahyaoglueren

Umut bence müthiş oynadı.

Çevrimdışı Culpable

Tesekkurler Besiktasim
mac baslamadan ilk golu Gs nin balina atacagini biliyordum ama belki bu sefer farkli olur diye  mac baslamadan oynadim keske aklimdan geceni yapsam mukemmel olucakmis :)

Wellington ile Nskala ilk 11 olmayinca dayanamadim  :lol: :D

Çevrimdışı ALDENYX

Umuda da helal olsun afferim çocuk

Çevrimiçi Necmi

Nasılız gençler
Ben bu 😀 moddayım

Çevrimiçi levitate

Tesekkurler Besiktasim
mac baslamadan ilk golu Gs nin balina atacagini biliyordum ama belki bu sefer farkli olur diye  mac baslamadan oynadim keske aklimdan geceni yapsam mukemmel olucakmis :)

tebrikler abi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

son 10 dk hariç iyiydik bence, önceki maçlardaki haldur huldur saldır hali yoktu bilinç vardı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı levent14

Ersin,,umut,,larine ayrıca helal olsun

Çevrimiçi Necmi

Umuda da helal olsun afferim çocuk
önceki maçtada iyi oynadı

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 25 Ekim 2021, 22:06:33
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Futboldan memnun değilim iyi oynamadık devre arası forvet lazım yoksa sıkıntılı günler bizi bekliyor
Baths ile sezon bitmez .

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Nasılız gençler
Ben bu 😀 moddayım

abi senden dinleyelim.
Ersin'in kurtardığı penaltı öncesi ve sonrası hislerini senden alalım.  :lol:

Çevrimdışı ferdi1903

Umut meras da harika oynadi

Çevrimdışı caner.eryigit

Larin koçum benim bravo valla çok iyi oynadı.
Bir ara Fırat duran topta kafaya fln çıkar diye düşündüm böyle bir hakem yönetimi yok var da ki müptezel çağırmıyor daha ne kadar sürecek böyle arkadaş.
Kim Man jae destek eli diye birşry uydurdular vida neresine sokacak kolunu keza pozisyon öncesinde Halil Rosier faul yapıyor

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı ALDENYX

hele sukur ayni düşünceyi paylasan biri cikti....

Çevrimdışı murat baltacı

Yıldız falan hikaye pjanic batsu texira maça damga vurması gereken adamlar maçın adamı larin ersin necip oluyor ne gerek var bunca masrafa. Salihin kredisi tükendi wenilton yine yakıyordu hoca derhal takıma çeki düzen vermeli orta sahayı Josef can texira yapmalı oyunuda geçen seneki gibi rakip sahada oynamaliyiz yoksa batsu mücadele etmekten gol atamıyor.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Tesekkurler Besiktasim

bu parayla rakı içilir başka birşey yapılmaz 😎

Etiketler: