4. Hafta Beşiktaş 3-0 Yeni Malatyaspor
4. Hafta Beşiktaş 3-0 Yeni Malatyaspor

Beşiktaş Forum|4. Hafta Beşiktaş 3-0 Yeni Malatyaspor Tarih : 11.09.2021 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Arda Kardeşler - Ali Saygın Ögel - Abdullah Bora Özkara - Emre Kargın VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

4. Hafta Beşiktaş 3-0 Yeni Malatyaspor  [Okunma sayısı 25713 defa] 4. Hafta Beşiktaş 3-0 Yeni Malatyaspor
Anket
Beşiktaş, Yeni Malatyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
29 [%82.9]
1 puan
2 [%5.7]
0 puan
4 [%11.4]

Toplam Oy Verenler: 35

Çevrimdışı ferdi1903

Umarim saktlanip cikanlarda ciddi bi durum yoktur

Çevrimdışı Çağrı Öz

Larin oynasa 2 gol daha atmıştık.

Çevrimiçi tolga1903

Pjanic maşallah diyorum yalnızca nazar değmesin josef'i de gaza getirdi:)

Çevrimdışı kahyaoglueren

Yine küfür ediliyor gereksiz tribünde. Bosuna ceza.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Fark var ama hazır değiliz  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 38life

Hakem ilk yarı bitiş düdüğünü çalınca "noluyo lan hakem niye düdük çaldı" dedim. Uzatmaların başladığının bile farkında değilim. Sanırım bu her şeyi anlatıyor.  :)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Resital  :icool:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ilk 15 dakikalık futbol zevkini en son icerdeki Porto maçının 45 65 arası yaşamıştım sanirim.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hakem ilk yarı bitiş düdüğünü çalınca "noluyo lan hakem niye düdük çaldı" dedim. Uzatmaların başladığının bile farkında değilim. Sanırım bu her şeyi anlatıyor.  :)
Film gibi bir ilk yarıydı. Maç su gibi akıp geçti resmen  :bore:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Josef 3 pas arası 8 sahipsiz top kazanma

Çevrimiçi levitate

Josef 3 pas arası 8 sahipsiz top kazanma
baba ya sahanın her yerindeydi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Alexi oynattığı için çok kızgınım hocaya. Ne gerek var ya. İçeride oynuyoruz, rakip Malatya. Maç zora girerse sokarsın ikinci yarı.

Çevrimdışı Orhan_

Allah'ım Pjanic'i, Bats'ı, Alex', Ghezzal'ı, Rosier'i, Nkoudu'yu, Josef'i, Larin'i, Rıdvan'ı, Vida'yı, Welinton'u, Necip'i, Nsakala'yı, Can'ı, Kenan'ı, Gökhan'ı (bizim oyuncu sonuçta), Salih'i, Atibaba'yı, Mert'i, Montero'yu, Emre'yi, Serdar'ı, Umut'u, Hasic'i, Ozi'yi, Atakan'ı, Mehmet'i, Güven'i düşman gözlerden koru.

Sergen Hocamıza, Murat Hocamıza, Ozan Hocamıza, teknik ekiptekilere zihin açıklığı, sağlık ver.

Takım hala oturmuş gibi görünmüyor ama biraz daha vakit geçirdikten sonra bu lige örnek oluruz.

Bir sözde transfer sahaya çıkmadan önden konuşanlara, biraz sabır edip beklerseniz hepimiz için daha iyi olur. Pjanic inşallah çok daha iyi olacak ama şu ana kadar bile futbol nedir, nasıl oynanır ders veriyor.

Çevrimdışı Erman1903

Ghezzal ilk yarı etkisiz gözüktü, ikinci yarı böyle devam ederse bence almak lazım, zaten zemin kötü onu da sakat vermeyelim.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Maşallah diyorum başka birşey de demiyorum.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Samet Ç

Szalai'nin pozisyona penaltı değil diyenler maçtan sonra Rosier'in pozisyona penaltı demeye başlar :D

Çevrimdışı Orhan_

Benim canım sıkıldı, bitmesin de izleyelim şu takımı diye.

Çevrimdışı mayguntr

Super ilk 20dk, sonra tempoyu biraz dusurduk sakatliklar dusurdu takimi.

-Ghezzal kendini kanitlamaya calisiyor gibi oynuyor gerek yok aslanim sen bu ligin gecen sezon ki MVPsisin.
-Pjanic mukemmel topcu, defansif katkisi yok falan diyenler 90larin oyununda kalmis, mukemmel alan savunuyor
-Nkoudu akilsiz, Ridvan ozguvensiz, Necip biraz ayarsiz oynuyor :D

Zevk aldik, zemini duzeltmemiz lazim havalar ilimaya basladi zemin ne kadar iyi olursa biz de o kadar iyi oynariz.

Çevrimdışı Orhan_

Ghezzal ilk yarı etkisiz gözüktü, ikinci yarı böyle devam ederse bence almak lazım, zaten zemin kötü onu da sakat vermeyelim.

Topla buluştuğu zamanlar iyi işler yaptı. En azından ilerleyen dakikalarda. Şu an tüm yük ona binmediği için etkisiz gibi görünebilir. Bu maç özelinde değil ama genel olarak bakarsak üzerindeki yüke göre değerlendirmek gerekir Ghezzal'ı.

Çevrimiçi sEuL

Allah'ım Pjanic'i, Bats'ı, Alex', Ghezzal'ı, Rosier'i, Nkoudu'yu, Josef'i, Larin'i, Rıdvan'ı, Vida'yı, Welinton'u, Necip'i, Nsakala'yı, Can'ı, Kenan'ı, Gökhan'ı (bizim oyuncu sonuçta), Salih'i, Atibaba'yı, Mert'i, Montero'yu, Emre'yi, Serdar'ı, Umut'u, Hasic'i, Ozi'yi, Atakan'ı, Mehmet'i, Güven'i düşman gözlerden koru.

Sergen Hocamıza, Murat Hocamıza, Ozan Hocamıza, teknik ekiptekilere zihin açıklığı, sağlık ver.

Takım hala oturmuş gibi görünmüyor ama biraz daha vakit geçirdikten sonra bu lige örnek oluruz.

Bir sözde transfer sahaya çıkmadan önden konuşanlara, biraz sabır edip beklerseniz hepimiz için daha iyi olur. Pjanic inşallah çok daha iyi olacak ama şu ana kadar bile futbol nedir, nasıl oynanır ders veriyor.

Amin.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Erman1903

Topla buluştuğu zamanlar iyi işler yaptı. En azından ilerleyen dakikalarda. Şu an tüm yük ona binmediği için etkisiz gibi görünebilir. Bu maç özelinde değil ama genel olarak bakarsak üzerindeki yüke göre değerlendirmek gerekir Ghezzal'ı.

Aksine ben topsuzda daha iyi buldum, şimdi başka yıldızlar da var doğaldır geçen sezonki kadar iş düşmüyor.

Çevrimdışı Orhan_

İkinci yarı başlıyoooooooorrrr... Vira Bismillah.

Çevrimdışı 38life

Rıdvan bindirme işini çok iyi yapıyor.

Çevrimdışı ferdi1903