Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 378839 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi Kursad_Duran

Teixeira ne zaman döner? Kısmi yırtık deniyor. CLde Necipin yerine Montero oynasın bence.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Pjanic'e ihtiyacı olan belki de son takımdık. O oyuncu diğer üç takımı gerçek anlamda takım yapardı bize ise seviye atlatırdı. Günün sonunda orantısız rekabete yol açtık. Tek hamleyle geometrik şekilde artan bir güç kazandık.
[ Son Düzenleme: 12 Eylül 2021, 23:23:38 Çağrı Öz ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Tabi 60 a falan mümkünatı yok da, 20 lere falan hiç mi ihtimal olmaz ki? Kafamda deli sorular.
Ferdinand etkisi yapıp gidecek gibime geliyor.

20 mi? Reis yapma deli para bizim için 3-4 verirken ölüyoruz .
Bu parayı verdiğimiz an başkan kalp krizi geçirir  :kop:

Çevrimdışı goktasoktay

Bilmem mi. Büyük para ama ligin sonunda arkasından bakacağımızı düşünmek istemiyorum. Neyse, biz takımın ve futbolun keyfini çıkarmaya bakalım. Sonu şampiyonluk olsun

Çevrimiçi Kursad_Duran

Seneye 32 yaşına girecek. 5-7 milyona rahat bitiririz. Tabiki bizde kalmak isterse.

Çevrimiçi Necmi

Abi başka işler çevirmezse ‘bazıları’  önümüzü kesmek için, tüm türkiye (futbol izleyen insanlar) Beşiktaş maçlarını bekleyecek. Çayını kolasını cipsini işte ne tercih ediyorsa alıp, ayaklarını uzatıp futbol  izleyecek.

Bu arada ayaklarım yere basıyor, sadece bu kadronun vaad ettikleri beni heyecanlandırdı.

Pjanic tam bir ‘regista’. Bahsedenler olmuştu.  Bizim defansif iki tane sağlam adamımız var. Josef ve Atiba. Atiba da çok süre alacaktır. Pjanic oradaki en doğru ikinci adam. Ben ilk adı geçtiğinde de inanamamıştım. Egolu bir adam da değil. Defansif aksiyonları da azımsanacak gibi değildir. Eğrisi doğrusuna mı denk geldi nedir bilmem ama turnayı gözünden vurduk.
boks maçında boksör rakibini sürekli döver ya bir türlü indiremez taki o son bitirici kroşe gelene kadar
pjaniç böyle oldu işde zaten rakipler tırsmıştı oluşan kadrodan ama bahaneler üretiyordu yok yaşlı ligi götüremez yok kiralık oyuncularla yapamaz yok paralarını ödeyemez bizim kadro genç dinamik her türlü dengeleriz zaten tff de ikinci şampiyonluğu istemez avuntusu içindeydiler
pjaniç nakavt yumruğu oldu hele ki sorguya yer bırakmayacak şekilde sahada olunca
şimdi batshuaiyi tutulamaz forvet olarak görüyorlar alex de korkutucu en kötü haliyle önceki maçı aldı bu haftada iki net gollük vuruşu vardı
bu ölü hali şu anda gördükleri şey beşiktaşın ön tarafı ölüm hattı ve bu daha balansı tutmamış takımda böyle
düşün geçen sene 19 gol 6 asist yapmış oyuncuya kadroda yer bulamıyoruz geçen senenin en iyi yerli orta sahası yedek üstelik atiba gib kendilerinde 11 e ilk yazılacak isim kulübede oturuyor
bu takım psikolojik olarak rakipleri bitirir ama tabi üst üste galibiyetler bunu perçinler önümüzdeki gs maçına kadar olan süreyi puan kaybı yapmadan geçirmemiz önemli bu sürede şl onları yıpratacak kozlarıda ellerinde patlar puan kaybı yaparsak moral veririz.
lig uzun ve rakiplerin kadrosu tecrübesiz kırılacaklar biz kazandıkça pes ederler

Çevrimiçi Necmi

dua edelim barça bu sene toparlasın ona kadroda yer olmasın süperlig göz önünde değil burda yaptıkları dikkat çekmez şl maçlarında oynamasın  :D 
orda kendini göstermezse talibi çıkmaz barçada istemez kadrosunda bir kez çıkardı elinden gözden düştü
32 yaşında oyuncuyu pjaniç burda kalmak isterse kiralık yada tapulu alma şansımız var bence
batshuai daha zor olacak ama onda rosier ruhu seziyorum :D

Çevrimiçi Samet Ç

Teixeira ne zaman döner? Kısmi yırtık deniyor. CLde Necipin yerine Montero oynasın bence.
Gerilme var yırtık yok Antalya maçında kadroda olur 15-20 dakika oynar

Çevrimiçi Gökhan Kurt

dua edelim barça bu sene toparlasın ona kadroda yer olmasın süperlig göz önünde değil burda yaptıkları dikkat çekmez şl maçlarında oynamasın  :D 
orda kendini göstermezse talibi çıkmaz barçada istemez kadrosunda bir kez çıkardı elinden gözden düştü
32 yaşında oyuncuyu pjaniç burda kalmak isterse kiralık yada tapulu alma şansımız var bence

Valla ikiside bal-kaymak olur abi . Şampiyon olup şu ortam devam ederse yüksel ihtimalle kalırlar.
3-4 adet gelecek vaat eden wonderkid'e yakın genç aldık mı tamam.
İşte böylesi kadro ve güç ile aradan Uefa kupasını çıkarmak lazım.
Sergen La Liga'ya gitmek istiyordu alsın uefayı gitsin.  :biggrinking:

Çevrimdışı goktasoktay

Seneye 32 yaşına girecek. 5-7 milyona rahat bitiririz. Tabiki bizde kalmak isterse.
Ağzın bal yesin. İnşallah

Çevrimiçi Gökhan Kurt

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

Çevrimiçi Necmi

Pjanic'e ihtiyacı olan belki de son takımdık. O oyuncu diğer üç takımı gerçek anlamda takım yapardı bize ise seviye atlatırdı. Günün sonunda orantısız rekabete yol açtık. Tek hamleyle geometrik şekilde artan bir güç kazandık.
josefin top kullanırken pas opsiyonu olmuyordu stoperlerde oynayacak adam bulamıyor ya yan pas yapıyorlar yada ileri vuruyorlardı
pjaniç bu oyuncuların isabetli pas oranını belliki çok ileri çıkaracak geri pas yan pas olayını bitirecek
josef daha ilk maçta 85+85 pasla oynadı
kapanan rakibe karşı stoperler olsun orta saha olsun sürekli yan pas yapıyordu topu üçüncü bölgeye geçirmekte zorlanılıyordu şimdi tere yağından kıl çeker gibi topu aktardık tabi bir kaç maç daha bakmak lazım antalya maçı bunun için iyi değerlendirme olur sahasında iyi kapanıyorlar

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Ertan Süzgün: “Dusko Tosic, futbolu Beşiktaş’ta bırakmak istiyor ama zor. Asıl hedefi teknik ekibe katılmak. Beşiktaş’ta görev alma isteği var.” (Sports Digitale)

Çevrimdışı Eray_Steiermark

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

Mert vasat bir kaleci. Formayı rüyasında görür bu gidişle. Zaten yedek kaleci olarak alındığı çok belliydi. Kalede hak eden oynuyor, çok da güzel oluyor.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Ersin’e sallayanlar daha çok şekilden şekile girecekler :D çok eğlenceli böyle devam Ersin :claps:

Çevrimdışı worns

Ya bu Pjanic in hiç mi kalma ihtimali yok. Bu yıl kadromuz geniş ve iki kiralık var. Ben de Batsmanın kalacağını düşünüyorum. Sözleşmesi bitenlerden kritik olanlarla yenileyip, bütün parayı Pjanice bassak gelmez mi ki? Tabi 60 a falan mümkünatı yok da, 20 lere falan hiç mi ihtimal olmaz ki? Kafamda deli sorular.

Ferdinand etkisi yapıp gidecek gibime geliyor.

maaşı filan zor iş ama para pul işini bir şekilde halletsek bile büyük liglerden hatta muhtemelen oraların yarışmacı takımlarından isteyeni çıkar. serie a'dan filan sıraya girerler. bu sene ayrılma kararını son saniyede değil de 20 gün önce alsa buralarla adı anılmazdı.

bakalım belki inanılmaz bir kimya uyumu olur, yaş da 32 oldu buranın efsanesi olayım der, kendi şartları zorlar, o zaman bir şansımız olabilir. olmasa da keyfini çıkaralım.

Çevrimdışı worns

geçen sene rakipler kapanıp kontra kovalama derdindeydi en kötü beraberliğe kitleriz maçı diye düşünüyorlardı
bu sene artık kapanarak beşiktaşdan kurtulamayacaklarını bilerek gelecekler
büyük ihtimal beşiktaş maçlarını yok sayarak oynayacaklar bu seneyi
şu an yarı kapasitede falan oynuyoruzdur bu maçta daha ilk kez forma giyen oyuncular vardı
maçları izledim şu halimizle bile bize yaklaşan takım yok ligin içinden geçmememiz için çok anormal şeyler olması lazım

ben de rakipleri, ligin iyi takımı olması beklenenleri vs izledim, aynı şeyi düşündüm. sanki biz başka bir ligin takımıyız, bunlar başka bi yerin gibi duruyor sahada. daha önce bir kaç dönemde de çok sevdiğim takımlarımız oldu ama şu an kağıt üzerinde tarihin en güçlü kadrosu bu desek, sanırım abartmış olmayız. umarım sahaya tüm potansiyelimizi yansıtırız.

Çevrimiçi Necmi

Ersin’e sallayanlar daha çok şekilden şekile girecekler :D çok eğlenceli böyle devam Ersin :claps:
dört maçta kalemiz kaç pozisyon gördü

Çevrimdışı tuncaboylu

Pjanic'i en kötü ihtimalle 1 sene daha kiralarız.

Batshuayi'yi satın almamız ya da en kötü ihtimalle opsiyon koydurmamız lazımdı, o büyük fırsatı kaçırdık gibi.

Çevrimdışı tuncaboylu

dört maçta kalemiz kaç pozisyon gördü
Milletin öve öve bitiremediği kalecileri ortada pozisyon yokken topu kaptırıp penaltı yaptırıyor.

Kıymetini bilelim şu çocuğun.

Çevrimiçi levitate

Mert günok transferin bunda cok etkisi oldu bence, utku varken daha rahatdi, simdi öyle degil, papuc pahali. Cok daha iyi olmak ve cok gelismek zorunda artik, yoksa bir anda gider forma. insallah böyle devam eder

katılıyorum, hatta benzer şeyi rıdvan'da da gördük. umut gelince konsantrasyonu arttı 2-3 maçtır harika oynuyor

ciddiyetlerini korurlarsa kolay kolay formalarını bırakmazlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

@Necmi abi duamız kabul olacak gibi.

Barcelona, Leicester City forması giyen Youri Tielemans'ın peşine düştü.

Bu haber Beşiktaş'ta kiralık oynayan Miralem Pjanic'in Barcelona'daki geleceği adına iyiye işaret değil.

(Mundo Deportivo)

Çevrimiçi Necmi

Milletin öve öve bitiremediği kalecileri ortada pozisyon yokken topu kaptırıp penaltı yaptırıyor.

Kıymetini bilelim şu çocuğun.
kıymetini bilelim tabi ama saçma sapan şeylerle övmeyelim hatası varsa söyleyeceğiz
bu çocuk daha 20 yaşında en tehlikeli olan şey ben oldum demesiyanlışlarını söyleyerek kötülük etmezsin aksine kendi eksiklerini görmesini sağlarsın
bende isterim harika şl maçları çıkartsın ve transfer döneminin flaş ismi olsun iyi paraya gitsin arkadan bir tane daha geliyor
ama yıllardır yaptığımızı yapıp şu gençleri şişirmeyelim hep kaybediyoruz kendilerini birşey sanıyorlar sonra oynayacak takım bulamıyorlar.
bıkmadıkmı daha yalandan şişirmeye
eleştiriler bence yerini buluyor çizgiye yapışıyor diyordum bu sene maşallah stoperliği geçti liberoluk yapıyor ama dengeyi bulması lazım
bir kalecide olmaması gereken alt yapı eksiklikleri var sergende diyor aynısını alt yapıda öğrenmesi gereken şeyleri a takımda öğretiyoruz diye benim gençler konusunda yaptığım bütün eleştirileri sergen son basın konuşmasında söyledi ne eksik ne fazla
gerçekler bunlar zorunluluktan a takıma koyduk bu onun için binbir gece masalı gibi bir şey değerini bilsin
avrupada yiyeceği bir hatalı golle bu taraftar onu çiğ çiğ yer hiç bizim alt yapımız genç oyuncu geleceğimiz falan demez
işde o duruma sokmamak lazım geçen sene taraftar şişirdi onu top tutamıyordu yeri garanti ya şimd silkelenmiş biraz
genç kalecilerde böyle şeyler olmamalı ben oldum dediği anda beşiktaşda kendiside kaybeder olmadı çünkü gelişimi durur
vasata yaklaşamaz herkes uğurcan alper mukayesesi yapıyorda onlar bunun yaşında taraftardan saklandı gelişim gösterirken saldırı
riski yoktu ersin 20 yaşında beşiktaşın birinci kalecisi ve kurtlar sofrasında kuzu daha hatalarını görmezden gelip kuzunun üstüne barbekü sosu dökmeyelim

Çevrimiçi Özgür Gültekin

2 Ekim'e kadar zor bir döneme gireceğiz ama Sivas haricinde ligde sert maçımız yok gibi.
Şu alttaki fikstürden iyi bir şekilde çıkıp 15 Ekim' e kendimizi atarsak muhteşem olur.

15.09.21 E Borussia Dortmund

18.09.21 D Antalyaspor
21.09.21 E Adana Demirspor
24.09.21 D Altay SK

28.09.21 D Ajax Amsterdam

02.10.21 E Sivasspor
15.10.21 D İstanbul Başakşehir FK

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi duamız kabul olacak gibi.

Barcelona, Leicester City forması giyen Youri Tielemans'ın peşine düştü.

Bu haber Beşiktaş'ta kiralık oynayan Miralem Pjanic'in Barcelona'daki geleceği adına iyiye işaret değil.

(Mundo Deportivo)
dostum hayatın gerçekleri bunlar barça onu gözden çıkardı
beşiktaşa gelmeside oyuncuya tercih şansı vermesinden kaynaklı büyük takım ve oyuncusuna saygılı davranıyor
gerisi burda beşiktaşa bağlanmasıyla alakalı beşiktaşı isterse barça yolunu açar bizim için büyük rakamlar onlar için
birşey değil barça para kazanmak isteseydi transfer sezonu kapanmadan satış listesine koyardı pjaniçide bitirirdi
barça safra attı bizde faydalandık

batshuai için durum aynı değil genç ve pazarı var ama çok fazla kiraya gönderdi istenilen kıvama gelmedi
beşiktaşa göndermesi belli ölçüde onunda gözden düşdüğü anlamı çıkarır son bir deneme adamlar yerini doldurdu
sezon sonu elden çıkarırlar bzim almamız kolay olur ghezzalde bile zorlanmadık iş kulüple pazarlığa gelince çok hızlı bitti
ingiliz takımlarından ingiliz vatandaşı değilse oyuncu almak kolay küçük hesaplar yapmıyorlar

ben almak istersek iki oyuncununda şansını yüksek görüyorum zor olan rosieri almaktı. potekizlilerden oyuncu almak kolay iş değildir
onlar büyük takımlar bizde oyuncunun tutması umurlarında olmaz kendileri denedi işleri bitti üstünü çizdiler
dönüşü olmaz anca üst kalibre bir takım isteyecekde oda zor

Etiketler: