35. Hafta Beşiktaş 2-2 Ankaragücü
35. Hafta Beşiktaş 2-2 Ankaragücü

Beşiktaş Forum|35. Hafta Beşiktaş 2-2 Ankaragücü Skor : Beşiktaş - Ankaragücü Tarih : 16.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halis Özkahya - Hakan Yemişken - İlker

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

35. Hafta Beşiktaş 2-2 Ankaragücü  [Okunma sayısı 36898 defa] 35. Hafta Beşiktaş 2-2 Ankaragücü
Anket
Beşiktaş, Ankaragücü maçından kaç puan alır?
3 puan
12 [%70.6]
1 puan
3 [%17.6]
0 puan
2 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 17

Çevrimdışı worns

Bu maç kazanmayı filan haketmedik

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu maç kazanmayı filan haketmedik
Maça çıkmayı bile haketmedik. Bu sene bundan kötü oyunumuz olmadı. Çünkü oynamadık...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bu kadar gevşeklik olmaz kafayı yiyeceğim. Ne bu rahatlik 2-0 dan mac veriyorsun 4 as oyuncusu olmayan adamlara. Yazık yazık.

Çevrimdışı Orhan_

Nkodu-Mensah denen iki gevşek bir daha forma yüzü görmesin.

Çevrimdışı worns

Bu görüntüyle Allah sonumuzu hayretsin. Sivas maçı da çok zor

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ghezzal de etkisizdi bugün. Belki de oruclu maca cikmasindandir

Çevrimdışı Erman1903

Larin gibi top tutamayan, geriye gelip oyun kuramayan bir santraforla bizi iyi çalışmış rakibe yanlış hücum uyguladık, Ozzy'nin yokluğunda düz ayak kanatlarla Larin'e orta kestirmemiz gerekiyordu. Gerçi bana kalsa Larin yerine Necip ile başlardım ama neyse. Akan oyunda iş yapar 2 atağımız düz ayak Rosier'in ortası ve sayılmayan golü. Bunun dışında ilk gol de zaten duran top-orta organizasyonu.

Malesef bu maçı zorlaştıran bizdik, eğer azıcık oyuncu kaliteleri olsa olsa banko mağlup ayrılırdık. Maçın adamı Vida. 

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Hayirli  beraberlik ..  Soyle bir kendimize gelelim bu tokatla, +renklilerin bu imalari da can sikici, olmadigi halde bu tip iddialar uyuz ediyor beni, tabi kisi kendinden bilir isi... Hem kimbilir  yarin Basaksehir Fenere gomebilir de, o zaman "haftanin kazanani" biz oluruz..
[ Son Düzenleme: 16 Nisan 2021, 21:02:21 yorgo_d(geodem) ]
Yorgo

Çevrimiçi MUSTAFA_

Rezalet... Şampiyonluk yarışında su kaynattık. Sivas var sırada...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı can1903

Hoca sen bu kafayla devam et, bakalım nerede ne puan bırakıcaksın.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı AigleBordeaux

hayirli  beraberlik ..  Soyle bir  kendimize  gelelim bu tokatla, + renklilerin bu  imalari da can sikici olmadigi halde  bu tip iddialar uyuz ediyor beni ... Hem kimbilir  yarin Basaksehri Fenere gomebnilri de "haftanin kazanani" biz oluruz..
İstediğin oldu abi
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu oyunla Sivas bizi 3lük yapar
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mrred

Bu oyuna beraberlik iyi sonuç

Kadro baya sıkıntılıydı santraforsuz oynadık

O yüzden moral bozmaya gerek yok.

Seneye gidecek oyuncularımız netleşti

Töre Mensah Nkodou

Rıdvanı da hiç beğenmedim
The great gig in the sky

Çevrimiçi bjkozy

Sampiyonlugu bu mac uzerinden kaybedebiliriz bile. Yaziklar olsun

Çevrimiçi sEuL

Teknik ekibede bravo. Gecen hafta sahada yuruyen Mensah’in stepsleri eksik kalmis anlasilan. Bu macta 60 dakika daha gezdirerek haftalik yuruyus mesafesini kat etmesinde yardimci oldular.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Gitti şampiyonluk , Fener başakşehiri yenerse biz bu fiksturle şampiyonluğu veririz NET
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Samet Ç

Sergen dümdüz verdi maçı şu takımı yatırma geriye arkadaş yatırma beceremiyorsun işte şimdi bekle başak fenere çelme taksında aradaki fark azalmasın diye

Çevrimdışı Orhan_

Sergen oyuncu değişikliklerini +60 70'lere bırakmaya devam ederse kendi için pek hayırlı olmaz. 4 gol, hepsini biz attırdık ama hiç birisini biz atmadık. Bravo...

Çevrimdışı kahyaoglueren

hayirli  beraberlik ..  Soyle bir  kendimize  gelelim bu tokatla, + renklilerin bu  imalari da can sikici olmadigi halde  bu tip iddialar uyuz ediyor beni ... Hem kimbilir  yarin Basaksehri Fenere gomebnilri de "haftanin kazanani" biz oluruz..
Her 2 haftada bir tokat yiyoruz ama kendimize gelecegimize daha umursamaz oluyoruz.

Çevrimdışı mrred

Ozinin çıkması çok kötü oldu

Şansızlık
The great gig in the sky

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Geçen hafta Erzurum maçını da haketmedik. Ghezzal olmasa o maçta gitmişti.

Ligin başındaki gibi bireysel hataları çok yapmaya başladık. Rakipleri havaya soktuk. Sivas maçı %100 puan kaybı olacak. Gs maçı da öyle.

Fb maçı ve bu maçı son dakikada verdik gerçekten inanılmaz.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Aklım almıyor ya su maci nasıl 2-0'dan veriyoruz.

Çevrimdışı can1903

Ya arkadaş hoca buraya kadar getirdi yorumları okuyorum sosyal medyada nabalım abi ilah edip tapalım mı şu 1 ay içerisinde verdiğimiz bütün maçlar hocanın saçma sapan hareketleri, oyunu okuyamama, oyun izlemesinden kaynaklanıyor.

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı solar

Seyirci olsa takım yürüyerek oynayamazdı. Ben son virajda seyircinin ekstra güç olduğunu düşünüyorum senin aksine. Çünkü son virajda kimse eleştiri yapmaz.

Cevap yazıyordum ama sonra penaltı oldu, şimdi insanlar da gergin o yüzden uzatmıyorum ama diyeceğim bu takım bu sene şampiyon olacak.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Takım halinde son haftalarda aşırı bir iq fakirliği yaşıyoruz. Rosier son haftalarda aşırı kötü. Toparlanmak lazım.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.