5. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir
5. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir

Beşiktaş Forum|5. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir Skor : Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir Tarih : 23.09.2019 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Suat Arslanboğa - Serkan Ok - Hakan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

5. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir  [Okunma sayısı 19607 defa] 5. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir

Çevrimdışı AigleBordeaux

tüm stad sergen yalçın diye bağırıyor :D
Hoca kaşındı, sistem hazırlık maçlarından beri SOS veriyor
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

şenolun sistemimi vardı :alala: diyenleri sahneye dawet ediyorum öyleyse :bandit:
adam son 2 sezon pragmatistti kötüydük ama kazanıyoduk :D

şimdi hem kötüyüz hem kazanamıyoruz :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

doru :(
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yaço58

2.5m verip aldığımız boyda nolduda orkan falan giriyor hoca bizim seviyeyi kaldıramadı

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı yaço58

şansa falan gol atamazsak atamayacağız feda sezonu bile bundan kat kat iyiydik

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu an herhalde hazırlık maçı oynuyoruz sanıyor. Bu yükselen alevler ona sıçramadan çözüm üretmeli. Milli takımdaki gibi bir son bekliyor yoksa kendisini  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

oyuncuların isteksizliğine kızamıyorum bu oyunu sevmedikleri çok belli

Çevrimdışı BJKTÜRK23

2.5m verip aldığımız boyda nolduda orkan falan giriyor hoca bizim seviyeyi kaldıramadı

Soruyu yanlış soruyorsun Orkan dan kötü Boyd a 2.5 m u kim verdittirdi olacak doğrusu...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi levitate

van dijk gökhan reyizin önünde diz çöksün maşallah maşallah

Çevrimdışı worns

Ljajic maçın açık ara en kötüsü. Zaten ondan bu rol olmuyor olmayacak. Giderek konsantrasyonunu, özgüvenini filan da yitiriyor.

Çevrimiçi tolga1903

En son böyle paralize olduğumuzda yıl 2008 falandı heralde. Bu takım bu futbolla küme düşmenin en ciddi adayıdır. Emeği geçenler gün yüzü görmesin.

Çevrimiçi levitate

Ljajic maçın açık ara en kötüsü. Zaten ondan bu rol olmuyor olmayacak. Giderek konsantrasyonunu, özgüvenini filan da yitiriyor.
rahatsız olduğu çok belli

Çevrimiçi MUSTAFA_

İşin kötüsü kendisini Beşiktaşlı olarak gösteren tek amaçları sitelerine tık olan, kendisini kanaat önderi sanan kişilerin yaptığı karalama kampanyaları taraftarı Ljajic'e düşman edecek diye korkuyorum. Ljajic çok iyi oyuncu ama sistem içinde değersiz odu. Bu değersizliğe rağmen şu anda 2 gol ve 2 asisti var  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

bu kadar oyuncuyu gönderemeyeceğine göre gidecek kişi(ler) bellidir. orman koluna avcıyı da takıp gidecek
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mellfred

Tribünler maçı 55’te bıraktı
dem baba’yı alkışlasınlar ancak

Çevrimiçi Akil Emre

İzlediğim en kötü takım bu kafayla kümeye oynarız. Bu takımı bu hale getireblere yazıklar olsun. Bizi takımdan aşık olduğumuz renklerden soğuttunuz, koca egolarınızı da alın ve gidin artık

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu kadar oyuncuyu gönderemeyeceğine göre gidecek kişi(ler) bellidir. orman koluna avcıyı da takıp gidecek
Almanya yenilince Avcı da yenik sayılacak  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Bunu söylemesi zul geliyor ama şu nkuduya 5 milyon euro vereceğimize quaresmaya 1.750 verip tutsaydık en azından orta falan açardı. Ulan ne hallere düştük oturup ağlayacağım şimdi biz ne günah işledik

Çevrimdışı caner.eryigit

Başaklı futbolcular bile posta koyuyor hry yavrum hey nereden nereye

Çevrimiçi tolga1903

Muhtemelen 1 haftaya gerçekleşecek

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Net penaltı

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Çevrimdışı AigleBordeaux

Umarım gider olmayacağı o kadar belliki, ne skor ne oyun var ortada.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!