25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş
×
25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş Tarih : 12.02.2024 Saat : 20:00 Stadyum : RHG Enertürk Enerji Stadyumu Hakemler : Kadir Sağlam - Mustafa Sönmez - Serkan Çimen - Ömer Faruk

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 5062 defa] 25. Hafta Kayserispor 0-0 Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

Valla hoca ne düşünüyor bilmiyorum ama orta sahaya kaleci Mert i düşünür ama Demir Ege yi düşünmez.

Salih dönse bari ne oldu ona ayağı mı kırıldı. Sesi soluğu çıkmıyor.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi emre_1978

Hoca hakikaten büyük bomba, nasıl olacak böyle. Seneye üst üste dördüncü defa on hafta geçmeden ligden koparız bu kafayla.

İlk yarı herhalde 15 kere sol öne uzun top attık. Birini bile alamadık ama atmaya devam ettik. Kaç haftadır takımla çalışıyorsun, kaç tane de eski maç seyretmişsindir. O topları Cenk'in alabileceğini nasıl hayal ettin ki? Taçlarda baskı kurup topu almayı mı hedefledik desem öyle bir şey de yok.

Futbolcular da ayrı ızdırap, 11'de 8 tane beton ayaklı var. Top stop edemeyen futbolcu mu olur yahu.
Ara pası falan geçtim 10 metreye düz pas atamıyor adamlar.
Teknik zaten yok, düzgün bir dizilimle planla taktikle ortaya seyredilebilecek bir şey çıkar belki diyorsun, hoca saçma sapan işler peşinde. Yazık, bu forma altında bu kadar aciz duruma düşülemez.

Çevrimiçi Serdar3444

Hoca'nın notunu ilk iki maç verdim. Ama sadece yanılmış olmak istediğim için bekledim, sonuç hep aynı, futbol aklı yok, ya hiç yokmuş ya da ölmüş, mevcutta sadece futbol bilgisi ve futbol geçmişi var o kadar, oyuna akıl kattığı tek bir saniye bile görmedim.
Bu sene bir tek Hoca'nın dokunuşlarını beğendim oda Serdar Topraktepe, oyuncu değişiklikleri de, saha dizilimi de iyiydi. Herkesi mümkün mertebe yerinde oynattı, aksayan bölgeyi gördü ve birşeyler yaptı, elindeki vasat kadroyu çok etkili kullandı. Keşke milletin ağzına laf vermeyecek kadar azıcık bir tecrübesi olsaydı, şimdi bu saçmalığa katlanıyor olmayacaktık.
Sonuç değişmeyecek, en başta Santos olmak üzere, rebic, meraş, cenk, müleka, Warroll, amarTEy Abubakar, svenson, colley, utku, ersin başta olmak üzere tüm vasat ve ruhsuzlar gitmeli.
Cenk'i, colley'i, muleka'yı ve amartey'i  çok seviyorum ama olmuyor... Herkes ait olduğu yere gitmeli... Olmuyor...
[ Son Düzenleme: 13 Şubat 2024, 15:45:25 Serdar3444 ]


Etiketler: