13. Hafta Beşiktaş 4-1 İstikbal Mobilya Kayserispor
13. Hafta Beşiktaş 4-1 İstikbal Mobilya Kayserispor

Beşiktaş Forum|13. Hafta Beşiktaş 4-1 İstikbal Mobilya Kayserispor Skor : Beşiktaş 4-1 İstikbal Mobilya Kayserispor Tarih : 02.12.2019 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Ümi̇t Öztürk - Osman

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13. Hafta Beşiktaş 4-1 İstikbal Mobilya Kayserispor  [Okunma sayısı 49563 defa] 13. Hafta Beşiktaş 4-1 İstikbal Mobilya Kayserispor
Anket
Beşiktaş, Kayserispor maçından kaç puan alır?
3 puan
29 [%90.6]
1 puan
3 [%9.4]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 32

Oylama kapandı: 03 Aralık 2019, 14:06:49

Çevrimdışı worns

kayseride düşebilir büloyu yabana atma

sonra kayserili ve konyalı birkaç kişi uzunun canını sıkar organize bişiler olur filan  :bandit:

Hoca tercihlerini açıkladıkları günden beri benim 1. favorim oldu Kayseri

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

ruiz sakatlığından sonra gol yiyebileceğimiz bir maç olur.ulan ruiz inanılmaz moralimizi bozdun ya  :s20:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Daha çok bilet var  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Daha çok bilet var  :tabe:

30k civarı seyirci olur.

Çevrimdışı worns

ruiz sakatlığından sonra gol yiyebileceğimiz bir maç olur.ulan ruiz inanılmaz moralimizi bozdun ya  :s20:

Adebayor'a uzun şişirip inen toplar üzerinden çıkmaya çalışıyorlar. Roco bu anlamda iş görür. Bu maç özelinde Ruiz'i aramayız bence.

Ama devrenin diğer 3 maçında yokluğu büyük sıkıntı.

Çevrimdışı mylife1903

Adebayor'a uzun şişirip inen toplar üzerinden çıkmaya çalışıyorlar. Roco bu anlamda iş görür. Bu maç özelinde Ruiz'i aramayız bence.

Ama devrenin diğer 3 maçında yokluğu büyük sıkıntı.
Yahu kayserisporla oynuyoruz ruiz oynamis roko oynamis nejip oynamis altinustu sitoper
Adebayoru verirsin vidaya gezinsin dursun pesinde iki tane de tekme koysun
Kadrosu aslinda kotu degik kayserinin de bulunduklari yer buraz garip bi uyumsuzluk oldu herhalde

Zaten 3-4 atar geceriz icsahada oyle gozukuyor
Bu mac sikinti olmaz

Yahu kayserisporla oynuyoruz ruiz oynamis roko oynamis nejip oynamis altinustu sitoper
Kadrosu aslinda kotu degik kayserinin de bulunduklari yer buraz garip bi uyumsuzluk oldu herhalde

Bu mac sikinti olmaz

Korkutuyorsun abi sen ne zaman böyle desen puan kaybediyoruz :)

Çevrimiçi Necmi

kayseride düşebilir büloyu yabana atma

sonra kayserili ve konyalı birkaç kişi uzunun canını sıkar organize bişiler olur filan  :bandit:
doğru bülo faktörünü unutmuşdum.

Çevrimiçi Necmi

Bu mac sikinti olmaz

adamların aldıkları tek galibiyet var oda feneri yenmişler
gerçi ben yenecekler demeseydim yenemezlerdi ama benim pozitif enerjim oldu.

fenerin utanç tablosu bu

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
★★★

:)

Taraftarın sesine kulak verin bir yönetimi özlemiştik :)

Çevrimiçi tolga1903

Hadi şu maçı kazasız atlatalım hatta fener maçına kadar kayıpsız gidersek devre arası lideriz en kötü ikinciyiz. Transfer yapılır mı bu karanlık mali tabloda bilinmez ancak 6 hafta önce düşme potasına göz kırpan takım olarak büyük iş yapmış oluruz. Gönül ister gole boğalım rakibi ama 1 0'a bile razıyım.

Çevrimdışı tangaz

Hadi şu maçı kazasız atlatalım hatta fener maçına kadar kayıpsız gidersek devre arası lideriz en kötü ikinciyiz. Transfer yapılır mı bu karanlık mali tabloda bilinmez ancak 6 hafta önce düşme potasına göz kırpan takım olarak büyük iş yapmış oluruz. Gönül ister gole boğalım rakibi ama 1 0'a bile razıyım.

bu maç 1-0 biterse sıkıntı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Savaş

Çok zor maç. Umarım kazasız belasız atlatırız.

Çevrimiçi tolga1903

bu maç 1-0 biterse sıkıntı

Pozisyona girmekte zorlanırsak denizli maçı gibi evet sıkıntı. Ama kendimizi de bir şekilde devre arasına tepede atmamız lazım fikstür güzel hani nasıl kazanırsak kazanalım denecek maçlardan biri temennimiz tabiki 3 4 fark olsun.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tribünler hala boş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Rahat yenicez relax
Genelde bu sene bu tip maçlarda sadece rakiplerimize karşı değil hakemlere karşı da oynadık. Tek zorlanacağımız konu hakem olur. Rakiplerimizin en iyi oyuncusu o  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Genelde bu sene bu tip maçlarda sadece rakiplerimize karşı değil hakemlere karşı da oynadık. Tek zorlanacağımız konu hakem olur. Rakiplerimizin en iyi oyuncusu o  :tabe:

hakemden daha çok korkuyorum.

Rahat yenicez relax

İçimde bir korku var ne bileyim böyle çok favori olan maçlar da genelde patlıyor  :uyucam:

Çevrimdışı tangaz

Pozisyona girmekte zorlanırsak denizli maçı gibi evet sıkıntı. Ama kendimizi de bir şekilde devre arasına tepede atmamız lazım fikstür güzel hani nasıl kazanırsak kazanalım denecek maçlardan biri temennimiz tabiki 3 4 fark olsun.

1-0ı şu bakımdan sıkıntı görüyorum. görece olarak kolay maç kazanmak zorundayız kaç haftadır 1-0 1-0 götürdük bu maç 3-4 atıp çıkışı perçinlemeli ve güven vermeli, diğer takımlara da korku salmalıyız aksi halde tedirginlik ve acabalar dewam eder. bu nedenle nasıl kazanırsak kazanalım denecek maç bu maç değil...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

Maç Günü  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ALDENYX

Hayat geç kalanları hiç affetmez.