3. Hafta Konyaspor 4-1 Beşiktaş
3. Hafta Konyaspor 4-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|3. Hafta Konyaspor 4-1 Beşiktaş Skor : Konyaspor 4-1 Beşiktaş Tarih : 27.09.2020 Saat : 16:00 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Abdulkadir Bitigen -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

3. Hafta Konyaspor 4-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 33236 defa] 3. Hafta Konyaspor 4-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Konyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%63.6]
1 puan
2 [%18.2]
0 puan
2 [%18.2]

Toplam Oy Verenler: 11

Çevrimdışı tuncaboylu

Şu sezon bitse de, yeni sezon başlasa.

Çevrimiçi levitate

nsakala'ya bak ne güzel izlemiş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Forvet ve sag bek alsakda takim kötü, pek birsey degişmiyecek. Sahada Besiktas ile alakali olan tek sey kirmizi formadaki Besiktas amblemi, baskada bisey göremiyorum. Ne futbolcu, ne futbol, ne hirs, gerci yönetim bile Besiktas degil anadolu takim yöneticikeri gibi davraniyor, fazla beklememek lazim.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı yaço58

Yönetim anlatsın limit falan aynen öyle limiti sınırdı anlatsınlar bize nsakala wellinton transferlerini falan anlatsınlar soğuttular taraftarı

Çevrimiçi MUSTAFA_

Büyük takım gibi oynuyoruz  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Hızlı kullanılan taçtan gol yenir de, hızlı kullanılan kornerden yemek bir ilk herhalde.

İlkleri yaşıyoruz bu sezon.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Forvet ve sag bek alsakda takim kötü, pek birsey degişmiyecek. Sahada Besiktas ile alakali olan tek sey kirmizi formadaki Besiktas amblemi, baskada bisey göremiyorum. Ne futbolcu, ne futbol, ne hirs, gerci yönetim bile Besiktas degil anadolu takim yöneticikeri gibi davraniyor, fazla beklememek lazim.
Bunu yazarken gol yemişiz

Çevrimdışı AigleBordeaux

Geçen sezon bitiminde Sergen hoca Ocak ayını zor görür diyordum bu gidişle Aralık’ta zor duruyor.
Futbolcular kötü ama oyunda hiç bir planda yok buda hocanın işi.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Hali saha golü yedik. Hali sahada bile tartisma cikar şöyle gol yenilse. 2 tane ayaksiz stoperle oynuyoruz. Hadi iki tane ayaksizla oynarsan en azindan beklerinin topla iliskisi iyi olur.Bizim ikisi de kazma. 

Çevrimiçi MUSTAFA_

Harika goller yiyoruz. Tam derslik  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı bjk4ever

Hala sagbek ve forvet gelince islerin cozulecegini sananlara selam olsun.
Bastam sona rezalet sahada olanlar. Takim ayri kalitesiz, teknik ekip ayri kalitesiz.
Insallah baska transfer olmaz da anc yonetimi be sergen (...) gittiginde yeni yonetim ve teknik ekibin
eli daha bagli olmaz.

Çevrimiçi mellfred

30 dakikada 20 kaleciye pas yaptık

Çevrimdışı yaço58

Hali saha golü yedik. Hali sahada bile tartisma cikar şöyle gol yenilse. 2 tane ayaksiz stoperle oynuyoruz. Hadi iki tane ayaksizla oynarsan en azindan beklerinin topla iliskisi iyi olur.Bizim ikisi de kazma.
Welintonun ayağı iyi diye alındı komedi

Çevrimiçi MUSTAFA_

30 dakikada 20 kaleciye pas yaptık

Welinton - Ersin hattı en kuvvetli pas hattımız  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Yönetim anlatsın limit falan aynen öyle limiti sınırdı anlatsınlar bize nsakala wellinton transferlerini falan anlatsınlar soğuttular taraftarı

Ya hala welinton nsaka diyorsun güven boyd atakan diye hücum 3lusu mu olur necip diye sağ bek mi olur şut çekemiyorsun kaleye öyle bir yetenek yoksunluğu var ortada vasat defans oyuncularıyla bir yere gelebilirsin şu hucumcularla küme düşersin

Çevrimdışı AigleBordeaux

Hem ayaksız hem kesme stoper müthiş transfer planı
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi mellfred

konya topu ölse oyuna sokmaz artık

Çevrimiçi kahyaoglueren

Bu sezon hic bir maca 3 puan yazamayız kafadan.

Çevrimiçi sEuL

Orta sahada saga sola hazirlik paslari ve ilk baskida Vida ve Wellinton ile orta sahadan Ersin’e uzun geri paslar. Ilk yarinin ozeti

Butun hafta boyunca bu takim nasil antrenman yapiyor ne calisiyor cok merak ediyorum.

Çevrimdışı yaço58

Ya hala welinton nsaka diyorsun güven boyd atakan diye hücum 3lusu mu olur necip diye sağ bek mi olur şut çekemiyorsun kaleye öyle bir yetenek yoksunluğu var ortada vasat defans oyuncularıyla bir yere gelebilirsin şu hucumcularla küme düşersin
Oda yönetimin işi yok limit yok o yok şu tonlarca free kanat yazıldı burada takımı ileri taşıyacak biz yüzlerine bile bakmadık

Çevrimiçi mayguntr

Dunyadaki tum stoper ve solbekleri aldiklari maaslara gore siralayip Nskala ve Wellingtonun aldigi parayla ayni parayi alan herhangi bir oyuncuyu alalim bunlardan iyi oynarlar.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Harika goller yiyoruz. Tam derslik  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Şaka gibi bir takim olduk, yedigimiz gole bak, yemin ederim utaniyorum artik arkadas cevremde futbol ve Besiktasi konusmayi, emegi gecen herkese bravo, büyük is becerdiler, kolay degil büyük takimi bukadar kücültmek.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Maçın başından beri Welinton'ın ayağına top alıp avel avel etrafta pas atacak birini aramasını izliyoruz. Bir de pas atacak kimse bulamayınca kaleciye geri paslarını. Forvetimizden fazla kalecimizi gördük. Hücum futbolu, büyük takım oyunu bu işte  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sinan23

Golde ersin o topu alıp kaleye koşu topu atmaliydi. Ama golün tek suçlusu dorukhan.  Önce vidaya attığı salak pas. Sonra vidaya dönerken birşeyler söyledi. Söylemese bizimkiler cakicak durumu.