Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 54 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2709587 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Abi eyvallah dediğin gibi hocanın da çok hataları var adam sezon başında dedi oyuncuların paralarını ödeyin gerekirse oyuncu almayın içerde sıkıntı istemiyorum.
Oynayan oyuncular iskelet belli onlar kalsın oynamayan surat yapan adamları yollayın da dedi.hoca be dediyse tersi ini yaptılar.hocayı da eleştiriyorum aşırı muhafazakar bildiği doğrudan vazgeçmiyor günümüz oyununda biraz daha esnek olmak gerekiyor ana zemine rakibe göre farklı atraksiyonlar olmalı.hoca da bu ne yapalım bu saatten snr da değişmeyecek ama birşeyler yapmaya çalışıyor hayırlısı bakalım

zeminden tut transfer yapılmamasına maaşların ödenmemesine  değin bi çırpıda 10 tane kusur sayabiliyoruz ama düşünüyorum hiç birinde hoca yok.

hocayı acımasızca eleştiren arkadaşlar beşiktaş gerçeklerini göz önünde bulundurmadan yapıyor bunu.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

yav boşver @caner.eryigit kendini yoruyorsun boşuna :D

Hoca gençleri koyucak 2 milyon € alan babel kenarda oturacak bu seferde babel gibi adam nasıl kenarda oturur dicekler :D

Tek eksik santrafor zannediyorlar baksana atiba'nın muadili alınmadı takımda sağ bek yok necip'i izliyoruz sol kanat yok sol bek yok (varda yok adriano sürekli sakat caner yok!) takımda sağ kanadın 36 yaşında.

Ama sorsan kadro mükemmel sorun hoca'da! :D

O yüzden kasma boşver :D
Onnumeronun yedegi kac senedir yok

Çevrimiçi tolga1903

yav boşver @caner.eryigit kendini yoruyorsun boşuna :D

Hoca gençleri koyucak 2 milyon € alan babel kenarda oturacak bu seferde babel gibi adam nasıl kenarda oturur dicekler :D

Tek eksik santrafor zannediyorlar baksana atiba'nın muadili alınmadı takımda sağ bek yok necip'i izliyoruz sol kanat yok sol bek yok (varda yok adriano sürekli sakat caner yok!) takımda sağ kanadın 36 yaşında.

Ama sorsan kadro mükemmel sorun hoca'da! :D

O yüzden kasma boşver :D

Sadece merakımdan soruyorum aramadım o iletini ama sana ait olduğunu hatırlıyorum. "ne saçmalıyorsunuz bu kadro bir forvet takviyesiyle uefayi alır" sözü sana ait değil mi?

Çevrimiçi mellfred

Sen mutluysan biz de mutluyuz Beşiktaş

Çevrimiçi mellfred

zeminden tut transfer yapılmamasına maaşların ödenmemesine  değin bi çırpıda 10 tane kusur sayabiliyoruz ama düşünüyorum hiç birinde hoca yok.

hocayı acımasızca eleştiren arkadaşlar beşiktaş gerçeklerini göz önünde bulundurmadan yapıyor bunu.
Hocayı eleştiren arkadaşların iyi yetinden şüphelenmiyorum hatta bana göre safça iyi niyetliler

Çevrimdışı 38life

17/18'in başında Kasımpaşa maçında yedek kulübesini yıldızlar topluluğu diye paylaşanlar kadro mühendisliği diyor. Var böyle tipler. İlk başta her şeyi sorgusuz koşulsuz savunurlar sonra senden daha azılı eleştiren olurlar. Aynı kadro CL'de puan-puantaj yapınca asırlar geçse de bunu paylaşırlar. Eş zamanda ligde 20 küsur puan kaybedince yine puantaja bakıp, anlamını bilmediği kelimeler kullanırlar. Bunlar ekseriyeti oluşturuyor ve tehlikeliler. Kalite ile kadro mühendisliği arasındaki farkı bilmezler. Bir kere oyunu bilmeden mühendisliği nasıl biliyorlar, onu da anlamak zor. İşin enteresanı öncesinde de mühendisliği ve kadroyu kuranları alkışlayanlar da bunlar. Ama bugün taraf olacakları için o hamleleri yapanları gözden çıkardılar. Söyleyeyim. Kazanırken de kadro yanlıştı. Ama sen o gün alkışlıyordun. Ayrıca hep derim bazen el yordamı kabataslak organizasyonlardan iyidir. Bazen.

:tabe:
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

17/18'in başında Kasımpaşa maçında yedek kulübesini yıldızlar topluluğu diye paylaşanlar kadro mühendisliği diyor. Var böyle tipler. İlk başta her şeyi sorgusuz koşulsuz savunurlar sonra senden daha azılı eleştiren olurlar. Aynı kadro CL'de puan-puantaj yapınca asırlar geçse de bunu paylaşırlar. Eş zamanda ligde 20 küsur puan kaybedince yine puantaja bakıp, anlamını bilmediği kelimeler kullanırlar. Bunlar ekseriyeti oluşturuyor ve tehlikeliler. Kalite ile kadro mühendisliği arasındaki farkı bilmezler. Bir kere oyunu bilmeden mühendisliği nasıl biliyorlar, onu da anlamak zor. İşin enteresanı öncesinde de mühendisliği ve kadroyu kuranları alkışlayanlar da bunlar. Ama bugün taraf olacakları için o hamleleri yapanları gözden çıkardılar. Söyleyeyim. Kazanırken de kadro yanlıştı. Ama sen o gün alkışlıyordun. Ayrıca hep derim bazen el yordamı kabataslak organizasyonlardan iyidir. Bazen.

Söylediklerine %100 katılıyorum. Bu kadroyu savunanların 180 derece dönmesi de ayrı bir ironi olsa gerek.

Bu arada lafım sana değil yanlış anlama ama "mühendislik" kelimesinin içinin bu kadar boşaltılması da can sıkıcı.

Çevrimdışı mylife1903

Adamin parasini odemeyon abi neyin hocasi
Hersey ideal olmadan takimin maksimumunu goremezsin
Yok hoca boyle yapti soyle yapti bos isler
Paralar zamaninda odenmeden basarili olmazsin
Ishayatinda da boyledir

Çevrimdışı 38life

Sadece merakımdan soruyorum aramadım o iletini ama sana ait olduğunu hatırlıyorum. "ne saçmalıyorsunuz bu kadro bir forvet takviyesiyle uefayi alır" sözü sana ait değil mi?

gs'nin kadrosu bizimle hemen hemen aynı seviyede dedim diye benimle dalga geçmeye kalkıp, renkli sempatizanlığı ile suçlayıp komik duruma düşen de o. :)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tangaz

nihayet güntekin onay benim var görüntüsünde topun ayaktan çıkıp çıkmadıgını göremiyoruz dediğim yoruma benzer yorum yaptı vidanın gol kesinlikle nizamiydi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

nihayet güntekin onay benim var görüntüsünde topun ayaktan çıkıp çıkmadıgını göremiyoruz dediğim yoruma benzer yorum yaptı vidanın gol kesinlikle nizamiydi
Elkabirin golu ofsayte daha yakin be abi

Çevrimdışı tangaz

Hocayı eleştiren arkadaşların iyi yetinden şüphelenmiyorum hatta bana göre safça iyi niyetliler

süper tespit olmuş

Çevrimdışı atalay

04 Ocak 2018, 14:07:36 »
Alıntı yapılan: .
"Ama paramız kalmazsa istemem. Öncelikle içerideki ekonomi düzeltilmeli."

Oyuncu ödemeleri saha içi organizasyonu kadar önemlidir. Bu durumun olması mali açıdan ayrı bir problem.

Çevrimdışı cursedofdragon

iletileri hatırlaman güzel bunları da unutmasaydın keşke! :)

Sezon başı yazdığım. "Bu sene hazır Ztk yok UEFA'dan da elenip sadece tek hedefimiz lig bu kadro 2 kulvarı kaldırmaz" olmalı.Bunu da hatırladın mı ? :)

O mesajları yazdığım zaman dilimi de önemli takviye yapacağımızı düşündüğüm için yazmış olabilirim mesala ?

Ayrıca santrafor takviyesiyi yaparsak oluruz yazmışım yaptık mı ? Bu ligde santrafor her şey demek atanın iyi olsun yeter tutanın iyi olmasa bile bir şekil de şampiyon oluyorsun.

Bunları da bir çok kez dile getirdim sol beksiz-,kalecisiz,stopersiz orta sahasız şampiyon olduk diye.

Merak etme ayrıca ben de fil hafızası vardır ben unutmam.Misal mesajında küfür olmasına rağmen mesajını sildiğim için bana özelden küfür yazdığını filan hatırlıyorum  :ok:

Çevrimdışı solar

Evet biz sizler kadar zeki değiliz, yönetimin hatalarının hocanın hatalarını göz ardı etmemiz gerektirdiğini anlamıyoruz. Şu şöylese, bu da böyleyse hocaya laf edilmez gibi tümevarımları aklımız almıyor.

Çevrimdışı tangaz

Söylediklerine %100 katılıyorum. Bu kadroyu savunanların 180 derece dönmesi de ayrı bir ironi olsa gerek.

Bu arada lafım sana değil yanlış anlama ama "mühendislik" kelimesinin içinin bu kadar boşaltılması da can sıkıcı.

sataşma amaçlı yazmıyorum yanlış anlama olmasın...

ülkede ne kadar mühendislik eğitimi veriliyor ki kelimenin içinin doluluğunu boşluğunu irdeliyoruz? mühendislik ne zaman doluydu ki bu ülkede? üstelik futbol mühendisliğini konuşmak da zor bişey değil atomu parçalamıyoruz yada mikron hassasiyetli üretim yapacak bir makina tasarlamıyoruz. futbol işte topu alıp rakip kaleye sokuyorsun  :tabe:

Çevrimiçi Necmi

Hoca taraftarın oziye tepki verip dorukhan baskısı sonucu dorukhan sahada taraftarın serbest atışları quaresmanın yapmasına verdiği tepki ljajic attı. tepkiden güven forvet çıktı. şimdi bu maçı hocamı kazandı taraftarmı kazandı.
ozi oynarken ljajiç ortada olmuyor demişdim dorukhan oynayınca ljajicde parladı
şimdi bu takıma bu güne kadar ozinin verdiği zararları belki daha rahat görüyorlardır.
girdi hatasına anında golü yedik. bu akşam dorukhan bize sekiz numaranın nasıl oynadığını gösterdi
ve bu çocuk daha tecrübesiz güveni gelmedi. oynadıkça çok daha iyi olacak ama oynarmı oynatılırmı
göreceğiz.

Çevrimdışı tangaz

Elkabirin golu ofsayte daha yakin be abi

abi topu içerde mi göstereyim dışarda mı durumu

gs'nin kadrosu bizimle hemen hemen aynı seviyede dedim diye benimle dalga geçmeye kalkıp, renkli sempatizanlığı ile suçlayıp komik duruma düşen de o. :)

Sen ayrı bir olaysın ya senin hakkında kitap yazılır ciddiye alamıyorum seni fazla :D

Senin her mesajın bir birinden farklı hepsini ortaya dökerimde zamanım kıymetli. :D Gerçi ne zaman ortaya döksem çeviriyorsun :D İroni yapmıştım öyle yapmıştım böyle yapmıştım diye :D

Ben bugün ak dediğime yarın yalanmam sen yalanlıyorsun :D

Sen boşver zamanı gelince "ben demiştim de" çıkar belgeleri vur önümüze :D Tutmayan şeylerini paylaşma sadece tutanları paylaş hiç yanılmıyorsun sen müthiş bi insansın :D
[ Son Düzenleme: 24 Kasım 2018, 22:06:02 cursedofdragon ]

Çevrimdışı mylife1903

Hoca taraftarın oziye tepki verip dorukhan baskısı sonucu dorukhan sahada taraftarın serbest atışları quaresmanın yapmasına verdiği tepki ljajic attı. tepkiden güven forvet çıktı. şimdi bu maçı hocamı kazandı taraftarmı kazandı.
ozi oynarken ljajiç ortada olmuyor demişdim dorukhan oynayınca ljajicde parladı
şimdi bu takıma bu güne kadar ozinin verdiği zararları belki daha rahat görüyorlardır.
girdi hatasına anında golü yedik. bu akşam dorukhan bize sekiz numaranın nasıl oynadığını gösterdi
ve bu çocuk daha tecrübesiz güveni gelmedi. oynadıkça çok daha iyi olacak ama oynarmı oynatılırmı
göreceğiz.
Kanatlara fazla yuk binmesinin sebebi tolgay ile oguzhanin gucsuz sunepe korkak oyunlaridir dedik abi
Bak duzgun bir alman hoca gelsin
Mesela benim felikis makat reyiz gelsin, ozziyi antremana almaz, olur falan ustume kalir der

Çevrimiçi tolga1903

Dalga geçilecek bisey yokki bunda evet hemen hemen aynı ve bizim oyunculardan daha genç bazı kritik oyuncuları, gs nefreti başka objektif olmak başka nefretse hepimiz zaten ediyoruz beter olsunlar. Sanırım arkadaş forvet gelmediği için uefa hayallerinden vazgeçti. Evet eksik olduğumuz bölgeler var ama bu malzeme kendi sahasında antalya ve sivasspor'dan da 5 gol yememeli o kadar değil.

Çevrimdışı Orhan_

Evet biz sizler kadar zeki değiliz, yönetimin hatalarının hocanın hatalarını göz ardı etmemiz gerektirdiğini anlamıyoruz. Şu şöylese, bu da böyleyse hocaya laf edilmez gibi tümevarımları aklımız almıyor.

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Dorukhan zınk kafamda..

Guven uuu nee kanimda vaaaar.. 😂😂
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı atalay

Doğru. Bir de vizyon kelimesi benzer şekilde. @Özgür Gültekin

Kadro mühendisliği!

Karius

Fatih(Stoper)          Necip           Vida             Caner

Dorukhan       Atiba 36

Quaresma 35       Ljajic(Yedeği yok)          Pektemek(Santrafor)

Güven

Ondan sonra hoca suçlu!