2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Renton, Cihan1903, Savaş, Samet Ç, Umutcan Kaya, Akil Emre, Kapkarakartal, pinehitman, hasankale, yaço58, qp 383, kartalizma190399, ergin, Yancos, COB, Esref, kahyaoglueren, murat, Georgetown, fatihsahin, uğur07, ferdi1903, OnurG, Bülent Yiğitcan, BJKTÜRK23, tolga1903, murat baltacı, doganay, Serdar3444 ve 127 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 64728 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Di maria da beğenmiyoruz ya :)

Çevrimiçi kartalizma190399

35 milyon euro transfer butcemiz varmis maaslar haricinde. Sahsen, bence Gedson ve Semih'i satip en az 65-70'lere cikarmak gerek. Takim o kadar kotu ki, alacagin as oyunculara yedek de almalisin.

Semih'i satip elde ettigimiz geliri 35 yasindaki Di Maria'larin Reus'larin maasina yatirmak tam da bize gore. Neden batik oldugumuzun da resmi olur.

Çevrimiçi Akil Emre

Semih'i satip elde ettigimiz geliri 35 yasindaki Di Maria'larin Reus'larin maasina yatirmak tam da bize gore. Neden batik oldugumuzun da resmi olur.
Sana hak vermekle beraber aldığımız genç potansiyelli kimse iş yapmıyor. takıma katkı verecek di maria reus gibi adamlar olmassa olmaz durumda. Bu isimlere hayır demek hedefimize ulaşmamızı engeller.

Çevrimiçi Mehmet57

Ben Di Maria ve Reus'in alinmasina karsiyim. Alinirsa da max 1 tane, ikisini beraber degil. Di Maria alirsin, eski cevikliginden uzak olsa da zekasiyla zaten fark yaratir sahada. Ama ikisi ayni anda olmaz.

Hermoso olmayacaksa sahsen o tecrubeli oyuncu kotasini stopper hattina kullanirdim.

Sana hak vermekle beraber aldığımız genç potansiyelli kimse iş yapmıyor. takıma katkı verecek di maria reus gibi adamlar olmassa olmaz durumda. Bu isimlere hayır demek hedefimize ulaşmamızı engeller.

Ben tecrubeli oyuncu'ya karsi degilim, ama max 2 tane olacaksa. Tercihen biri defansa, cunku orada cok net kalite ve lider ruhlu oyuncu eksikligi var.
Digeri hucum hattina olacaksa olur, eyvallah, ama aldigimiz oyuncular elimizdeki Semih ve Muci gibi degerlerle cakisiyor.
Bence Semih ve Muci bile cakisiyor, hadi Semih'i satacaksin, o zaman o parayla driplingci kanat al veya santrfora yatirim yap.
Daha Semih satilmamisken ve satmaya okey diyecegin degerlerin yanina bile yaklasmamisken niye enerjimizi Di Maria ve Reus'la harciyoruz o da ayri mesele.

Bence net bir lider stoper (Hermoso cok kaliteli ama lider mi tartisilir) ve net bir santrfor (pivot+golcu ozelligi olan) cok daha acil.
Su an takimin en son ihtiyaci bence ofansif orta saha.

4-1-2-1-2 denesek/oynasak 3 tane transferle cok iyi nokta'ya gelebiliriz. Aksine kadromuza uymayan 4-2-3-1'de diretip 4-2-3-1'de basimizi daha da fazla agritacak oyunculara gidiyoruz. Hic anlam veremiyorum. Boyle kotu kadro muhendisligi yaparsan eninde sonunda elinde patlar.
[ Son Düzenleme: 06 Mayıs 2024, 15:31:28 kartalizma190399 ]

Ben Di Maria ve Reus'in alinmasina karsiyim. Alinirsa da max 1 tane, ikisini beraber degil. Di Maria alirsin, eski cevikliginden uzak olsa da zekasiyla zaten fark yaratir sahada. Ama ikisi ayni anda olmaz.

Hermoso olmayacaksa sahsen o tecrubeli oyuncu kotasini stopper hattina kullanirdim.

Sadece Reus'u alsan da sacmalik. Senin belki de en degerli uc oyuncun Reus, Muci ve Semih'in hepsinin pozisyonu ayni sayilir. 2 tanesini mevki disinda oynatacaksin.
Muci'yi aldik, cocuk bir hafta 8 numara bir hafta sag acik oynuyor. Oyunculari alirken asla ideal mevkisinde oynamaz diye madde mi yaziliyor kontratlara anlamiyorum.
Semih'i zaten sol aciga alarak bitirdik, bir de Muci'yi bitirelim tam olsun.

Çevrimdışı CemMert

Twitterda herkes sallamaya başladı

Di'maria Beşiktaşta
Lewandowski Beşiktaşta

3 kişiyle anlaştık daha iyilerine bakıyoruz felan :)

Kimsenin bişey bildiğini düşünmüyorum millet kim daha önce atıp tutacak yarışmasına girmiş gibi sadece sallıyor

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Di Maria nın güncel durumu bizi şampiyon yapan ghezal performansını çok rahat verir bence.

Reus sakatlık geçmişi ve yaştan dolayı olmamalı. hücum bölgesine 1 tane tecrübeli oyuncu yeter.

Savunmada ise hep içimde kalan bence çabuk vedalaştık Marcelo tarzı adam lazım. hem güçlü hem hava topu hakimiyeti hem de oyun görüşü harika bi stoperdi.

Çevrimiçi Talisca1903

Di maria da beğenmiyoruz ya :)
Ben Arjantin’de Messi den bile daha çok severim Çirkin Kralı beğenmeyenler ne istiyor acaba tartışılmaz bu kalite takımı direk yukarı çıkarır
Adam 40 maç yapmış geçen sene Ox gibi rebic gibi yatarak gelmiyor ki

Çevrimiçi Talisca1903

Muçi yetenekli potansiyelli tamam ama daha bir şey göstermedi bize Di maria Reus tatışıyoruz öylemi
İmkan varsa 2 sinide alırım
Sebepsiz Hermoso bizde tutmayacak gibi bir his var neden yok hissiyat

Çevrimiçi Mehmet57

Yazilana gore oklari Vincenzo Italiano'ya cevirmisiz.

Burda ismini telafuz etmistim, adinin bizimle gecmesine sevindim. Ama ciddi bir defans rotasyonu lazim. Oynattigi o oyunu bizim beklerle, bizim stopperlerle oynatamaz.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Burda ismini telafuz etmistim, adinin bizimle gecmesine sevindim. Ama ciddi bir defans rotasyonu lazim. Oynattigi o oyunu bizim beklerle, bizim stopperlerle oynatamaz.

İyi mi bu hoca benim hiç bilgim yok, ofansif bi hoca mı ?

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Bu geri 4'lü ile devam etmek gibi bi hataya düşeceğimizi ben sanmıyorum. Masuaku da dahil 2 3 ne verirseler elden çıkarmak lazım.

Çevrimiçi levitate

yazdım geçen harbiden de bunlar çıktı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

yazdım geçen harbiden de bunlar çıktı
iki hocada pas oyunu set hücum vs. kasıyor bizim kafayla uyuşur gibi

italiano yüksek ihtimalle avrupada üst üste iki kez final görecek, monza hocası da berbat bir kadroyu ligte tutmayı başarmış ama kıstas olmaz
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

çağdaş'ı niye düşünmüyorlar acaba bizde çalışırken takım taş gibi top oynuyordu, kadroda lens diaby falan vardı

Çevrimiçi gokhans

Vincenzo Italiano ile fiorentina, Başakşehir'e elenmişdi.. Forumları kurcalıyorumda, Çok olumsuz yorumlar var. Torreira gittikten sonra foyası ortaya çıktı tarzı baya yorum okudum.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Mehmet57

İyi mi bu hoca benim hiç bilgim yok, ofansif bi hoca mı ?

Ofansif bir hoca, ama defansi cok onde baslatiyor. Yani, defans hattini cok ileri ceken (orta sahada) ve onde yuksek press'e dayali oyun oynayan bir hoca. 90+1'de 1-0 onde olsalar bile ayni sekilde defans hattini geri cekmeyen bir hoca. 12 ayda 2 hoca degistirip ilerde Vlahovic ve Ribery'e yollamaktan baska bir fikri olmayan takimdan makine cikardi, ust uste iki kez Avrupa finali gorecek.

Çevrimiçi levitate

Ofansif bir hoca, ama defansi cok onde baslatiyor. Yani, defans hattini cok ileri ceken (orta sahada) ve onde yuksek press'e dayali oyun oynayan bir hoca. 90+1'de 1-0 onde olsalar bile ayni sekilde defans hattini geri cekmeyen bir hoca. 12 ayda 2 hoca degistirip ilerde Vlahovic ve Ribery'e yollamaktan baska bir fikri olmayan takimdan makine cikardi, ust uste iki kez Avrupa finali gorecek.
+ aşırı rotasyon yapıyor, yıllardır neredeyse her maça farklı kadrolarla çıkmış

tabi tüm oyuncuları değiştirmiyor ama olsun

[ Son Düzenleme: 06 Mayıs 2024, 18:38:54 levitate ]

Çevrimiçi Samet Ç

Jota Silva listemizdeymiş galiba umarım doğrudur

Çevrimiçi levitate

kartalisthaber'in yazdıkları part 1, hesap kilitli olduğu için copy paste yaptım

Ole Gunnar Solskjær ve yönetim ile görüşme gerçekleştirdi. Ole ile bu hafta içinde yeniden görüşme olacak ve detaylı raporunu yönetime sunacak.

Hermoso için 3 yıllık sözleşme 3.5M € maaş bonuslarla birlikte 4M'nun üstüne çıkan bir teklif resmi olarak iletildi. Menajeri teklif detaylarını görüşmek için İstanbul'a geleceğini bildirdi. ( Yüksek teklif veren kulüpler var ama vergi durumundan dolayı şuan için en yüksek teklif Beşiktaş'ın teklifi)

Mitchell Weiser'ın menajeri ile önümüzdeki günlerde görüşme gerçekleştirilecek. Sezon sonu boşa çıkacak, sağ bek  28 maç 3 gol 7 asist.

Immobile'nin menajeri ile görüşme gerçekleştirildi.Lazio kulübü ve oyuncu sezon sonu masaya oturacak, ayrılma kararı alınırsa Beşiktaş yönetimi görüşmeleri ilerletecek. ( Kulübü maaşını düşürmeyi planlıyor.)

Gedson için yönetimin beklentisi 15M € bandında Bu bedelin altı teklifleri değerlendirmeye almayacaklar. Youri Tielemans ile Gedson'un satış parasına göre görüşme planlanıyor. Gedson'dan elde edeceğimiz parayı Youri Tielemans'ın bonservisine verme düşüncesi var yönetimin. ( Şuan için sadece planlama )

Patrick Schick yönetimin 1 numaralı forvet adayı ve alınması için elinden geleni yapacak. Görüşülen hocaların hepsine bu isim soruluyor ve hepsinden olumlu dönüş alındı.

Yönetimin 8 numara adaylarından 1 tanesi Shaparenko

Çevrimiçi levitate

part 2 devam

Di Maria transferine yönetimin hoca konusundan bile daha çok değer veriyor. Gerekli SPONSOR görüşmeleri ayarlanıyor. Yönetim Di Maria'yı almak için tüm şartları zorlayacak. (Di Maria'nin olası bir transferinde diğer görüşülen oyuncuların Beşiktaş'a daha kolay geleceğini düşünüyorlar)

Lukaku Roma kulübünden şuan 8M € maaş alıyor. Yönetim bu paranın yarısını sözleşmeli olduğu Chelsea kulübüne ödetmeyi planlıyor. Bazı kişileri devreye sokup Lukaku'yu ikna etmeye çalışacaklar.

Ersin'e gelen henüz resmi olmayan teklifler mevcut. Yönetim cüzi miktara satmaya sıcak bakıyor.

Davy Klaassen'in menajeri oyuncusunu Beşiktaş'a önerdi.

Nuri şahin Beşiktaş'a gelmek istiyor ve gelmesi durumunda Reus, Özcan, Hummels, Haller Transferlerinin hepsinde elinden gelen kolaylığı sağlayacağını bildirdi.

Emirhan topçu listemizde var. Yönetimin 1 tane daha yerli stoper alma düşüncesi bulunuyor.

Şenol Güneş yönetime her zaman hazır olduğunu iletti. Yönetim bu konuda Şenol hocaya henüz olumlu veya olumsuz bir dönüş yapmadı. ( Yönetimin önceliği yabancı hoca )

Jota Silva scoutlar tarafından Beşiktaş'a önerildi. 24 yaşında Portekiz liginde 31 maçta 17 gol katkısı vermiş, sol kanat. (Fb'ye de önerilmiş)

Çevrimiçi levitate

part 3 son

Vincenzo Italiano İle önümüzdeki günlerde görüşme olacak. Aracılarla yapılan görüşmede Türkiye ligine sıcak baktığını iletmiş.

Yönetim masuaku ile gelecek sezon devam etmek istemiyor. İspanya ve Fransa liginden ilgilenen kulüpler var.

Muçi için takıma 3 Pl takımından teklif geldi. En yükseği 18M €, yönetim 30M € altı teklifleri değerlendirmeyecek.

Mert ile ilgilenen Fransız ve Championship takımları Mevcut. Yönetimin gönderme gibi bir düşüncesi yok.

Yönetim ciddi bir transfer bütçesi ayırdı. Her oyuncu ile görüşüyorlar ve durumlarını öğreniyorlar, yeni gelecek hocanın listesi ve kendi listeleri ile birlikte Artık oyuncuları tamamen bitirmek için görüşmeleri ilerletecekler

Son olarak taraftarın ne kadar hassas olduğunu bildiğim için girip girmeme arasında kaldım ama yönetim her yıl olduğu gibi bu yılda Talisca'yı yoklamayı planlıyor. Yine de siz bu haber yokmuş gibi davranın henüz somut bir durum yok çünkü

Çevrimiçi levitate

part 4 bitmediii telegram kanalına da bir şeyler yazmış

Reus ile Nuri Şahin üstünden bir görüşme oldu, beklentileri görüşüldü. Araplar ciddi teklifler iletiyormuş ama önceliği Avrupa'da devam etmekmiş.

Salih Özcan kiralık olarak ayrılmaya sıcak bakıyor, hoca değişiklik durumu var. O duruma göre görüşmeler olumsuza dönebilir ama şuan olumlu.

Hummels ile ilgilenen kulüp sayısı çok fazla, zor bir transfer. Maaş isteği 4M€.

Haller hoca konusunda yaşanacak duruma göre kulüpten ayrılmayı düşünüyor.

Etiketler: