2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 49 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1824749 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Pek tanımıyorum ama. Gezzal için hayırlı olsun yazmış
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

ersin gitmiş o zaman
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ersin'i 7-8 m euro bandında satıp 1m Nurullah aldıysak güzel hamle.

Nurullah oldukça potansiyelli bir kaleci ve değerini rahat arttırma imkanı da var.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ne kadar kolay değil mi bugün geriye dönüp ne istesek kabul ederlerdi demek.
Senin hoşuna gidecek planı önermiş olsalardı ve olmasaydı o zamanda bunlar transfer yapmayı bilmiyorlar diyecektin.  İşin kolay.
Bu rakama 10 gün koşturup motorla yeiştirdiler  yahu.. Biraz adil olmak lazım.
Abi, ben neden her transferde eli zayıf tarafın biz olduğunu merak ediyorum?

Leicester'ın istemediği oyuncusuna talip oluyoruz, elimiz zayıf oluyor. O yüzden opsiyon koyduramıyoruz.

Atletico'nun 3. lige düşen takıma kiraladığı 21 yaşındaki stopere talip oluyoruz, elimiz zayıf oluyor. O yüzden oynatma garantisi ile kiralıyoruz, oynayamayınca 500 bin Euro ekstra para veriyoruz.

Zamanında Mario Gomez'i 1000 Euro'ya satın alma opsiyonu ile kiralayan transfer sihirbazı var yönetimde, bunları sormayalım mı?
[ Son Düzenleme: 24 Haziran 2021, 22:49:15 tuncaboylu ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Nurullah oldukça potansiyelli bir kaleci ve değerini rahat arttırma imkanı da var.
Ben izlemedim, nasıl bir kaleci?

Çevrimiçi 38life

Nurullahı takip eden var mı? Duyunca bir ekşi sözlüğe bakayım dedim herkes deli gibi övmüş. Olumsuz yorum yok hiç. Futbola stoper olarak başlamış, Türkiye'de ayakları en iyi olan kaleci, milli takımın kalecisi olur falan yazmışlar.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Samet Ç

Nurullahı takip eden var mı? Duyunca bir ekşi sözlüğe bakayım dedim herkes deli gibi övmüş. Olumsuz yorum yok hiç. Futbola stoper olarak başlamış, Türkiye'de ayakları en iyi olan kaleci, milli takımın kalecisi olur falan yazmışlar.
Kötü kaleci çok maçını canlı izledim 200 bin Euro ancak eder 1 milyon falan verilirse paraya yazık
[ Son Düzenleme: 24 Haziran 2021, 23:04:12 Samet Ç ]

Çevrimiçi sEuL

Ben izlemedim, nasıl bir kaleci?
2 sene once ismi yine bizimle gecmisti ama bonservisi pahali gelmisti bize. Ersin’den kotu oldugunu dusunmuyorum ama oyuncu analizi yapan arkadaslar daha iyi degerlendirirler burada.

Çevrimiçi 38life

Kötü kaleci çok maçını canlı izledim

İlginç, hakkında çok zıt şeyler söyleniyor.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı kaan1903

Bana kalsa stoperin birini yerli yapar kaleye yabancı koyardım.

Çevrimiçi Samet Ç

İlginç, hakkında çok zıt şeyler söyleniyor.
Bizimkiler Ersin'e hantal diyor bu ondan da hantal ayrıca bu çocuğu her izleyen iyi diyor ama ben en az 20 maçını canlı izledim bir numarasını göremedim zaten alt liglerde 40 yıl öncesinin topu oynandığından birini övmek için oyuncunun olağanüstü bir şeyler yapmasına gerek yok illa alınacaksa 300 binden fazla verilmez 1 milyon falan verilirse yazık olur o paraya.

[ Son Düzenleme: 24 Haziran 2021, 23:17:33 Samet Ç ]

Çevrimiçi Samet Ç

Bana kalsa stoperin birini yerli yapar kaleye yabancı koyardım.
Benim bildiğim Ersin giderse yabancı alınacak ama yabancı muhabbetinden sonra fikir değişmiş olabilir.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Scout forumlarında ayakları hakkında çok olumlu yorumlar var. Geriden oyun kurma konusunda iyi olduğunu söyleniyor. Tabi bunlar Samsun için geçerli bizde ne yapar bilinmez. Hayırlara vesile olması dileğiyle
Güncel değeri 700K imis 1M normal gibi.

Çevrimdışı Erman1903

Nurullah'ın ayakları ortalama kaleciden iyi, bu sezon PTT performansı Ersin'in SüperLig performansından 1-1,5 çıt daha iyi.

PTT'den kaleci alacaksak Onurcan Piri'ye baksınlar.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Çevrimdışı Gökhan Kurt

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

Çevrimdışı Gökhan Kurt

?s=19

Çevrimdışı Gökhan Kurt

?s=19

Çevrimdışı ankarakartal06

Nurullah ı geçen sezon çok istiyordum. Eğer haber doğruysa güzel transfer diyorum. Biraz iddialı olacak ama bence ersinden daha iyi kaleci olduğunu düşünüyorum

Çevrimdışı Gökhan Kurt

?s=19

Çevrimdışı celiker1

Çok bilmiş başkanları geçen yaz ilgimiz olduğunda "5-6 milyon eurodan aşağı satmam.Süper lige çıkıp avrupaya gondereceğim Nurullah'ı"diyordu.Bu sene lige çıkamayıp hakkında da dedikodular olunca oyuncuları satıp,bırakıp kaçacak herhalde Samsunspor'u.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı savaş altay

İyi yada kötü konu o değil ki yaz gelmiş store de alıncak bilet yok formalar hep geç çıkıyor yap güzel tasarımlı tişörtler satışa sun işte çok mu şey istiyoruz
Senin dedigine itiraz edecek yok zaten yaco. Ben bu modeli de begenmedim onu belirttim. 90'lardaymisiz gibi hareket ediyorlar. Kartal yuvasi, laf..

Çevrimdışı can1903

Asi çocuk Rosier 1 yıl daha bizimle olacak.. Hayırlı olsun.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Asi çocuk Rosier 1 yıl daha bizimle olacak.. Hayırlı olsun.
Kaynak nedir Cancazım?