2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Gökhan Kurt ve 103 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1811431 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı kaan1903

Şu adamı keşke biz kiralasak Ligin en iyi kalecisi bizde olur.

?s=21
[ Son Düzenleme: 24 Haziran 2021, 09:13:02 kaan1903 ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Takıma 8-9 tane transfer lazım,
Emre Kocadağ 6 transfer yapmak istiyoruz demiş,
Demek 3-4 transfer ile sezona başlarız.

Çevrimiçi sefaköykartali

Sırf ilk 11 için söylemiştir onu bence. En azından öyle ümit ediyorum. Ersin Rıdvan Vida Larin Josef kalanı boşluk. Elayis Tavşan Atiba sözleşme Töre sözleşme falan derken en az 10 11 oyuncu gelir diyorum ben.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sen insaflı davranmışsın. Bu rakam takımdaki önemli isimler kalsa tamam ama kalmaları zor görünüyor. Sadece eldekilerin kalması halinde bile 2 forvet 3 orta saha 3 defans oyuncusu lazım. Bu da 7 tane minimum oyuncu ihtiyacımız var demek.
[ Son Düzenleme: 24 Haziran 2021, 11:37:31 MUSTAFA_ ]

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı levent14

Ara ara Hulk haberleri çıkıyor varmıdır böyle ihtimal?

Çevrimdışı tuncaboylu

Sözleşmesinde çıkış opsiyonu yoksa mümkün değil, adam takır takır oynuyor.

Çevrimiçi ankarakartal06

arkadaşlar forum neden hareketli değil. Bundan sonra her gün burada transfer duyumları paylaşacağım . :steamed: :halay: :halay:

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

Ghezzal konusunda daha istekli davranılmalı. Oyuncu takımla, ülkeyle, ortamla iyi bir uyum yakalamıştı ve kariyerinin en motive sezonunu geçirdi. Büyük liglerden kiralayacağım her oyuncudan böyle Max katkı alırım sanıyorsa yönetim yanılıyor. Zaten iki tane kilit pozisyon için kiralık alternatiflere bakılacağını biliyoruz bunu kabullendik. Bari elde tutma şansımız olanlar için uğraşalım da bi yapı oluşabilsin.ghezzal yaşı ve uzun süre verimsiz büyük lig sezonları geçirmesi nedeniyle öyle çok da popüler bir oyuncuya dönüşmedi. Bu fırsatın farkında değiliz gibi geliyor bana. Örneğin mitrovic-j. Mario kiradın bunlar pik performans verdi bunları tutman daha da zor olacak. Daha üst seviyeler için adı geçmiş ve hala ıskartaya çıkmamış oyuncular çünkü. Ha uğraşırız alırız alamayız, biri çıkar 7 8 milyonu direk basar alır, oyuncunun da istediği seviyedir bir şey diyemem ama henüz öyle bir görüntü yok ghezzal için. Oyuncunun isteğini önemli bir koza dönüştürmek istiyorsak en azından sözleşme konusunda biraz limitleri gevşetmek lazım. 2.5 milyon artı bonuslar gibi bir sözleşme şimdiden masaya koyulmalı ve en en azından oyuncuyla okeyleşilmeliydi. 2 3 key player sözleşmesi verilecekse biri ghezzal olmalı. Santrafora alacağın oyuncudan daha az önemli değil bu pozisyon.

Çevrimdışı tuncaboylu

arkadaşlar forum neden hareketli değil. Bundan sonra her gün burada transfer duyumları paylaşacağım . :steamed: :halay: :halay:

Ghezzal kiralanırken neden opsiyon koydurulmadı derken, en az 7-8 milyon olurdu o opsiyon diye tepki alıyoruz.

Geçen sene bitik haldeki adam için 7-8 milyon opsiyon koymayı düşünen kulübü, bu sene 8 gol 17 asist yapan halini kaça satmayı planlıyor olabilir?

Ghezzal'la tamamen taraftar tepki göstermesin diye ilgileniyormuş gibi yapıyorlar bence.

Çevrimdışı GreenBook

İşte günümü keyiflendiren haber
Bu iki oyuncu alınmalı Ghezzal Rosier

Çevrimdışı levent14

Eğer cenk değilde Hulku alsaydık enaz 3 hafta önce şampiyonluk...Adam 3 bölgeyi kapatacaktı üstelik çok güçlü ve hızlı halen tam bizim oyuncumuzdu

Çevrimdışı Erman1903

Ghezzal kiralanırken neden opsiyon koydurulmadı derken, en az 7-8 milyon olurdu o opsiyon diye tepki alıyoruz.

Geçen sene bitik haldeki adam için 7-8 milyon opsiyon koymayı düşünen kulübü, bu sene 8 gol 17 asist yapan halini kaça satmayı planlıyor olabilir?

Ghezzal'la tamamen taraftar tepki göstermesin diye ilgileniyormuş gibi yapıyorlar bence.

6-7 olsa alabilecek miyiz sanki, 5 bile zor bizim için.

Bu haberler Rosier-Ghezzal-Gedson-Teixeira-Mitrovic diye kadro yapan ergen tayfanın hevesi kırılmasın diye çıkarılıyor. Öyle düşerse hesabı, araya birilerini sokarak ölücü tekliflerimizi yapıyoruz işte isimli oyunculara.

Çevrimdışı worns

Ben sanırım neden opsiyon koydurulmadı eleştirisine bir şeyler söylemiştim ama olası bedeli üzerinde değildi. Tek taraflı bir sorun değil ki opsiyon koydurmak. Takımı koydurmak istemezse koyamazsın. Son dakika transferi ve pazarlık gücün az. Yani bizim keyfimize kalmış bir mesele değildi. Son dakika kuryeyle transfer mi yapılır diyorsan evet anlamlı bir eleştiri. Anlık-dönemlik hamle olarak başarılı denebilir, uzun vadeli bir planın parçası olmadığı ortada elbette.

Çevrimdışı worns

6-7 olsa alabilecek miyiz sanki, 5 bile zor bizim için.

Bu haberler Rosier-Ghezzal-Gedson-Teixeira-Mitrovic diye kadro yapan ergen tayfanın hevesi kırılmasın diye çıkarılıyor. Öyle düşerse hesabı, araya birilerini sokarak ölücü tekliflerimizi yapıyoruz işte isimli oyunculara.

Teixieira mitrovic filan beklemiyorum da ghezzal beklerim. Ha ihtimali düşük devre arasında bile söylüyordum, rosier daha olası ghezzal zor diye ama kadro profili buysa ghezzal için haddinden fazla uğraşırsın, uğraşılmalı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Teixieira mitrovic filan beklemiyorum da ghezzal beklerim. Ha ihtimali düşük devre arasında bile söylüyordum, rosier daha olası ghezzal zor diye ama kadro profili buysa ghezzal için haddinden fazla uğraşırsın, uğraşılmalı.

Şu anda Teixeira ihtimali Ghezzal'dan daha yüksek gözüküyor. Ben de uğraşırım da çok zor yani, maaşı ayrı bonservisi ayrı Ghezzal bizim şartlarımızın çok üstünde.

Çevrimdışı GreenBook

Çevrimdışı caner.eryigit

Ersin çok büyük ihtimalle gitti.
İnş rakamlarda iyi olur bizim için

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben sanırım neden opsiyon koydurulmadı eleştirisine bir şeyler söylemiştim ama olası bedeli üzerinde değildi. Tek taraflı bir sorun değil ki opsiyon koydurmak. Takımı koydurmak istemezse koyamazsın. Son dakika transferi ve pazarlık gücün az. Yani bizim keyfimize kalmış bir mesele değildi. Son dakika kuryeyle transfer mi yapılır diyorsan evet anlamlı bir eleştiri. Anlık-dönemlik hamle olarak başarılı denebilir, uzun vadeli bir planın parçası olmadığı ortada elbette.

Bu yanlış bir değerlendirme. Yönetim mi yönlendiriyor algıyı, nedir çözemedim.

Pazarlık gücü az olan biz değil, Leicester'dı. Adamlar kadrolarında hiç düşünmedikleri ve en az 6 ay oynatmayacakları oyuncuya talip bulmuşlardı, ne istesek kabul ederlerdi.

Bizim o dönem kağıt üzerinde kanat oyuncusuna bile fazla ihtiyacımız yoktu, santrafor arıyorduk.

Biz kiraya 17-18 yaşındaki oyuncuları gönderiyoruz, üstüne bonservisinden %40 falan pay veriyoruz.

Biz oyuncuyu kiralık alırken opsiyon bile koyduramıyoruz.

Bunu beceriksizlik ya da iş bilmezlik diye tanımlamak daha doğru olur bence.

Çevrimdışı tuncaboylu

Doğruysa, hayırlı olsun.

Aynı ligde epey başarılı olan Sydney Van Hooijdonk var, sözleşmesi bitiyor.

Onu da düşünebiliriz.

Çevrimdışı Erman1903

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Bende bunun kelepiri var,

https://www.transfermarkt.com.tr/sabino/profil/spieler/546033

Çok güvenilir oyuncular değil bunlar, daha iyileri Andre Ramalho vardı sağ stoper 2,5M'e PSV aldı.

Çevrimdışı Erman1903

Doğruysa, hayırlı olsun.

Aynı ligde epey başarılı olan Sydney Van Hooijdonk var, sözleşmesi bitiyor.

Onu da düşünebiliriz.

O ligde geleceği olan oyuncu çok. Kenzo Goudjmin var, tarzı Modric'in ilk dönemlerini andırıyor. Yusuf Barasi, Antonucci, Mulattieri aklıma gelen birkaçı.

Çevrimdışı Erman1903

Ajax'ın 1M'e aldığı kaleci Jay Gorter, güzel para kazanırlar transfer böyle yapılır.

https://www.transfermarkt.com.tr/jay-gorter/profil/spieler/480453