24. Hafta Beşiktaş 2-1 Ankaragücü
24. Hafta Beşiktaş 2-1 Ankaragücü

Beşiktaş Forum|24. Hafta Beşiktaş 2-1 Ankaragücü Tarih : 05.03.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Volkan Bayarslan - Serkan Ok - Kemal Yılmaz - Suat Arslanboğa VAR : Alper

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Beşiktaş 2-1 Ankaragücü  [Okunma sayısı 5521 defa] 24. Hafta Beşiktaş 2-1 Ankaragücü

Çevrimiçi Samet Demir

Şöyle goller görmeyi özlemişim

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Salih - Tayfur hoca hiç şaşırtmıyorsun.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tolga1903

Yeni transferler içinde en beğendiğim isim amir. Top gerçekten yakışıyor ayağına ve zeki futbolcu. İyi bir takımda fark yaratır şu an etkisi minimum. Hocamdan yine tayfur hamlesi geldi bu arada harika değişiklik gerçekten

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Cenk buraların ağası benim modunda. Kafasına göre takılıyor.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tolga1903

Hocam şu cenk'i alsan artık yağmur da yağıyor yoruldu kardeşimiz al şunu artık al

Çevrimiçi sEuL

Hocam şu cenk'i alsan artık yağmur da yağıyor yoruldu kardeşimiz al şunu artık al
Bi gol yiyelim, yapacak bi corba daha. Yoksa manevi oglunu niye cikarsin.

Salih’i cikarip Cenk’i 10 numaraya alip Tayfur’dan kanat yaratmaya calisiyoruz.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Tayfur aşırı gereksiz futbolcu.

Çevrimdışı tolga1903

Bi gol yiyelim, yapacak bi corba daha. Yoksa manevi oglunu niye cikarsin.

Salih’i cikarip Cenk’i 10 numaraya alip Tayfur’dan kanat yaratmaya calisiyoruz.

Alsana abi maxim'i al top da tutar şu atakları saçma sapan bitirip duruyorsun belki herif atıp bitirecek maçı alsana neyi bekliyorsun

Çevrimdışı fatihsahin

Helal mert

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siyah beyaz

Çevrimiçi levitate

vay be necmi abi haklıymış
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Mehmet57

VI Ersin yerine Mert’de israrci olsaydi su an hala takimin basinda olurdu

Çevrimiçi Liquidator

Mert > Neuer

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate

+1903

yukarıdan oynat diye baskı geldi bence, zaten yönetim ya da ck dedi diye dörtlüye dönmüştü

Çevrimiçi Mehmet57

Maxim 30 saniyede oyun zekasi nedir sergiledi

Çevrimdışı fatihsahin

Salih kötü de olsa orta sahaya bir zeka katıyordu. Tayfurdan sonra malesef orta sahayı kaybettik

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siyah beyaz

Çevrimdışı tolga1903

Bitik cenkle atakları heba ettin ettin herifler maça ortak oldu atsalar şaşırmam. Yoruldu takım bitik durumda şu an mert'e kaldık

Çevrimiçi levitate

hoca çorba yapmadan duramıyor musun valla kadro kuramadım kafamda

Çevrimdışı tolga1903

Onur'u mahvetti şu son giren siyahi eleman ona destek lazım kalan dakikalarda

Çevrimiçi sEuL

Arkadaslar, Mert sezona sakat basladi niye kimse anlamak istemiyor ben anlamiyorum.

8. haftaya dogru daha yeni takimla calismalara basladi Mert.

VI Ersin yerine Emre’yi de denedi Basaksehir ile Ankara maclarinda ama Emre’de pek iyi degildi. Mert tam hazir oldugunda VI’in bileti kesilmisti zaten. VI’in Mert yerine Ersin’i tercih ettigi falan yoktu yani duzeltmek isterim.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Baskı yedik son 10 dakikadır. Rezalet oynuyoruz

Çevrimiçi Mehmet57

Tayfur-Muleka😂😂😂😂😂

Çevrimiçi levitate

10/10 maç çok eğlendim

bana böyle şeylerle gelin :D

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Mart 2023, 21:00:18
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Ankaragücü'ne karşı zamana oynuyoruz.
Rezillik!!!

Çevrimiçi gokhans

Cenki oyunda tuttuğun her saniye bela okuyorum sana hoca. Semih ananı bacınımı sövdü. Niye almıyorsun!!
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Etiketler: