19. Hafta Konyaspor 1-2 Beşiktaş
19. Hafta Konyaspor 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19. Hafta Konyaspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 14.01.2023 Saat : 16:00 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Abdulkadir Bitigen - Ceyhun Sesigüzel - İbrahim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19. Hafta Konyaspor 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7064 defa] 19. Hafta Konyaspor 1-2 Beşiktaş

Çevrimdışı Nazım Ar

Bu Redmondda ne bulduk acaba, gerideyiz adam 30 metre çaprazdan cılız şut vuruyor buna şimdi ne diyeceksin şimdi Nkoudou yapmaz bunu.

Çevrimdışı tolga1903

Ya çıkar şunu küfür edicem şimdi bu nedir baba

Çevrimdışı tolga1903

Al ahly'e mı gidiyor napıyor ne iğrenç oyun lan bu 23 yaşındasın bitik gibi top oynuyor baslicam mulekana

Çevrimiçi Samet Demir

Yazıp yazıp siliyorum. Biz tv den hoca sahadan izliyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Şans yok bugün şans.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Muleka - Nkodou şart oğlu şart.

Çevrimdışı COB

Bukadqr mücadeleden yoksun bir Konya'ya karşı spontane oyun ve uzun toplar gerçekten rezillik. Maçı kazanırız yada kaybederiz ayrı konu ama bukadar uyumsuz bir futbolcu grubu uzun süredir görmedim.

Çevrimdışı Karabay

Prensini üzmemek için adamı kanata atan hocada bence suç. Devre arası gelmeden yeni hoca bakmak lazım bence yoksa şampiyonluk gidecek.

Çevrimiçi Akil Emre

Weligton çıkarması lazım valla çıldırttı , yerine salihi alsın sonra muleka nkoudu anca çözer bu maçı

Çevrimdışı tolga1903

Weligton çıkarması lazım valla çıldırttı , yerine salihi alsın sonra muleka nkoudu anca çözer bu maçı

Cezalı salih. Muleka çıkarıp nkudu alsak bu sefer de redmond sağda iğrenç oynuyor eleman bağırıyor ben sol kanat oyuncusuyum diye. Arkadaş bu nasıl kadro planlaması cidden insan şaşırıyor ya ghezzal öldün mü abi ne zaman dönecen sen

Çevrimdışı tuncaboylu

Mert'le balayımız 5 maç mı sürdü, noldu?

Tam da Ersin'i savunanlara nanik yapılmaya başlanmıştı, şansa bak.

Çevrimdışı COB

Muleka konusunda bir karar vermemiz lazım.

Ya asıl mevkisinde oynatacağız ve verim almaya çalışacağız, yada biryere kiralayacağız. Sol önde oynadığında hem kendi performansı düşüyor hem takım 1 kişi eksik oynuyor.

Çevrimdışı COB

Ortasaha da ki en iyi oyuncumuz Saiss. Şaka gibi.

Çevrimdışı Talisca1903

Welinton gömülmeye başlanmış sahadaki en iyi adam gedson ile beraber

Çevrimdışı Talisca1903

Kevin  girmeli Tayyip çıkıp Necip orta sahaya
Delle Ali azıcık umut verse
[ Son Düzenleme: 14 Ocak 2023, 17:09:39 Talisca1903 ]

Çevrimdışı tolga1903

Abi niye özürlü gibi vuruyosujuz şu toplara gedson hiç mi şut çalışmıyon olm sen. Allah allaaah sanki 12 puan gerideki takım değil de öylesine eğlenmeye çıkmış maça ulan şutlara bak ya

Çevrimdışı murat baltacı

Cenkten başka topu kaleye sokacak oyuncu olmayacak herhalde şaka gibi
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı murat baltacı

Ver sarıyı (Hakaret Yasak)₅ hakem kırmızı olacak
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı murat baltacı

En az pozisyon veren rakibe geride olduğumuz maçta daha kaç pozisyon harcayacağız acaba
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Karabay

İyi başlamamız gereken ikinci yarıda sahamızdan mı çıkamıyoruz yoksa ben yanlış maç mı izliyorum

Çevrimdışı murat baltacı

Oyuncular bu maçta puan kaybı olması durumunda şampiyonlukdan kopacağımız ve kendileri için sıkıntılı günlerin başlayacağının farkında değiller anlaşılan
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı tolga1903

Adam sadece muhammed demir'i çıkarıp endri çekici atarak oyun üstünlüğünü aldı. İlk yarıda da biz iyi değildik konya kötüydü şu an zaten daha iyi yani bu takım ne halt yiyecek acaba kalan dakikalarda

Çevrimdışı Nazım Ar

Adam sadece muhammed demir'i çıkarıp endri çekici atarak oyun üstünlüğünü aldı. İlk yarıda da biz iyi değildik konya kötüydü şu an zaten daha iyi yani bu takım ne halt yiyecek acaba kalan dakikalarda

Nolacak 2 yi yiyip rahatlarız. Aboubakar falan hiç para vermesinler artık.

Çevrimdışı tolga1903

Muleka kaç top kaybetti çok merak ediyorum

Çevrimdışı levent14

Ne kadar berbat bir kadro planlamamız oldugu belli oluyor..Su girsin bu çıksın diyebileceğimiz bir durum bile yok

Etiketler: