29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş
29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş Tarih : 14.03.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Atilla Karaoğlan - Serkan Ok - Candaş Erbil - Mustafa Kürşad Filiz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 19834 defa] 29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
5 [%83.3]
1 puan
1 [%16.7]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 6

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

iğrenç adam vermediği penaltıya bak
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı murat baltacı

Uğursuz varda Allah'ın cezaları bitmiyor
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Liquidator

Son 10 dakika oynadık. Cin conu gömdük alana. Ömder Allah seni bildiyi gibi yapsın

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı bjkozy

Yok arkadaslar butyn hafta kendimizi rezil edip bugunde uzerini susledik.

Yaziklar olsun. Topuna taziklar olsun

Çevrimiçi Samet Demir

Necipin yere düşerken topu eline değer gibi oluyor, hakem oyunu durduruyor hemen var ile konuşmak için. Rezilsiniz ya tek kelime rezil.

Hocaya birşey demek istemiyorum. İlk yarı ve 2.yarı aradaki farkı anlamıştır az çok. Maçı veren adam kendisi.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Onder'e kizamiyorum, klubu dingonun ahirina ceviren ANC ve yoneticilerini Allah'a havale ediyorum. Klup ve ulke su ekonomik durumdayken Avrupa'ya gitmemek icin ugrasiyorlar resmen herifler. Yaziklar olsun

Çevrimdışı ardiles

Gönderdiğim mesajla ne alaka?

Güven ve Larini beleşe kaybettik yazmışsın. Güvenin asıl mevkisi stoper yani kayıp sayılmaz. Larin de geçen yıl Aboubakar sayesinde attı o golleri o da kayıp sayılmaz.

Çevrimdışı murat baltacı

Bizi yakan başta hoca sonra Kenan necip sonra Atiba batsu umut ghezal Rıdvan Josef güven harici hepsi gitsin başkanda dahil
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Güven ve Larini beleşe kaybettik yazmışsın. Güvenin asıl mevkisi stoper yani kayıp sayılmaz. Larin de geçen yıl Aboubakar sayesinde attı o golleri o da kayıp sayılmaz.

Kayıp şu; en azından iki oyuncudan 2-3 m euroyu almayı hedeflersin.
Yoksa oyuncuların takım açısından ben de kayıp olmadığını düşünüyorum.

Çevrimiçi Talisca1903

ne açıklama ne hırs sen yanlış kadroyu çıkartır adam gibi de değişiklik yapmazsan sonuç bu ; şu gs yi yenemeyen hocayı sopayla dövmek lazım

Can orta saha oyuncusu nasıl oynamaz onu gösterdi maç boyu adam hiçbir pas opsiyonunda yok top almaya gelmiyor alan bilgisi yok ölü Atiba bin kere daha fazla iş yapardı 2. yarı
 ilk yarı alex güven yapsaydı rıdvanın attığı golden bir tane de güven atardı

velhasıl kelam bedavadan maç nasıl verilir onu gördük

Çevrimiçi Samet Demir

Onder'e kizamiyorum, klubu dingonun ahirina ceviren ANC ve yoneticilerini Allah'a havale ediyorum. Klup ve ulke su ekonomik durumdayken Avrupa'ya gitmemek icin ugrasiyorlar resmen herifler. Yaziklar olsun
Uğraşırlar tabi. Gidersek taraftar transfer falan ister. Adamlar ne diye sıkıntıya soksun kendilerini.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi blackeagle35

Şu derbilerde hele ki deplasmandaysan temeli orta sahanı sağlam tutarak başlamaktır. Sen Josef-Atiba yapsaydın ne bu kadar baskı yerdin ne bir şey. Pjanic ne oldu acaba kaç maçlık ne sakatlığı var. Necip yabancı sınırında sıkıntı varsa iç sahada basit maçlarda stoper oynar ama bu maçlarda olmayacağını halen göremedik. Tüm ikinci yarıyı Ghezzal üzerinden kuruyorsun madem bu olacak ilk yarıda hava toplarında zayıf olan Omar'ın tepesine Larin ya da Güven'i koysana. Beşiktaş çok gol kaçırdık tüh ama iyi oynadık denilecek takım değildir. Bunun farkına varmayanların bu takımda da işi yoktur.
[ Son Düzenleme: 14 Mart 2022, 22:16:02 blackeagle35 ]

Çevrimiçi tolga1903

Kenan karaman'ı oynatan adam öz babam olsa git₁ derim bundan sonra. Hoca belki de seni ender seven kalmani isteyen biriydim sen de anç ile birlikte bırak git vasat sevicinin tekisin umut meraş necip kenan bir takımın sol tarafını şu ptt'de zorlanacak adamlardan kurup 40 bin kişinin önüne çıkardın. 50 yaşındaki atiba tek dos yanında hala nası futbolcu olduğunu anlamadığım can bozdoğan ulan taylan berkan merkezine sövüyor adamlar sezon başından beri paspas etti şu ikili senin orta sahani. Alex teixeira sana gelince dubai'de kapı kapı dilenip takım bulamayınca geldiğinden beri sana gıcık oluyorum zaten al o toparlayamadığın fiziğini git santos'da falan oyna.

Tüm bugün yaşananların ve bu rezil sezonun sorumlusu ahmet nur çebi sen ise tez zamanda o passolig genel müdürünü de alıp gidersin insallah bu kulüpten git ts'de 2.ci başkanlık yap senin neyine besiktas

Çevrimdışı worns

Bu herhalde bu sene izlediğim son Beşiktaş  maçı olacak. Beşiktaş'ı bu hale getirenler maçı izlemezken benim izlemem beklenemez. Herkese iyi seyirler. Özellikle de sana Karaveli...

Kaç haftadır izlemeyeyim diyorum ama maç saati yine dayanamayıp oturuyorum başına. Uzak kalmanın formülünü bulabilsem keşke. Her hafta bir günümü mahvetmeyi başarıyor hala önder bey.

Ona göre hava hoş. Adam 1.ligde iş bulamazdı bırak süper ligi. Hayatında göremeyeceği koltukta oturuyor,.iyi kötü hayatının deneyimini yaşıyor. Bin sene anlatır. Olan bize oluyor.

Çevrimiçi Talisca1903

josef şu maça ilk yazılacak isim naıl oynatılmaz yahu başkan da devre arası gitmiş o zaman yarın istifasını da versinler takım yarı yolda bırakılmaz

Çevrimiçi Talisca1903

Kaç haftadır izlemeyeyim diyorum ama maç saati yine dayanamayıp oturuyorum başına. Uzak kalmanın formülünü bulabilsem keşke. Her hafta bir günümü mahvetmeyi başarıyor hala önder bey.

Ona göre hava hoş. Adam 1.ligde iş bulamazdı bırak süper ligi. Hayatında göremeyeceği koltukta oturuyor,.iyi kötü hayatının deneyimini yaşıyor. Bin sene anlatır. Olan bize oluyor.
mecbur izleyecez duramayız hiç hoca olmasa atiba yönetse daha iyi olur

Çevrimdışı worns

mecbur izleyecez duramayız hiç hoca olmasa atiba yönetse daha iyi olur

Atiba hoca olsa kendini oynatmazdı şu maç.

Çevrimiçi Talisca1903

Atiba hoca olsa kendini oynatmazdı şu maç.
josef girdiğinde sahada kalmalıydı yük omuzondan inince çok işe yarayacaktı Can neydi öyle atibayla atibayı yalnız bıraktı josefle josefi berbattı

Çevrimdışı worns

josef girdiğinde sahada kalmalıydı yük omuzondan inince çok işe yarayacaktı Can neydi öyle atibayla atibayı yalnız bıraktı josefle josefi berbattı

Can zaten orta saha gibi bile değil. Bu maçı hiç kaldıramadı. Atibada fizik olarak hiç.oynayacak düzeyde değildi ilk yarı sadece birebirde güçsüzlükten dünya kadar top kaybetti. Deplasmanda derbidesin merkezde sertlikle başlamak gerekir, ben olsam tercihim Josef necip olurdu merkezde zaten önlerinde Alex gibi hiç oyuna katkısı olmayan bi adam var.

Çevrimiçi tolga1903

Bu arada buz gibi alenen bir penaltimiz daha verilmemiş. Şu yaşar kemal uğurlu ve ümit öztürk biraktirilmasi gereken ilk 2 hakemdi fenerbahce ve besiktas başkanları yönetimi ne kadar acınası durumda olduğunuzu görün şunlara bakarak. Ne diyeyim o yediğin penaltı elbet çıkar birgün senden yaşar kemal

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Önder hoca ile yarın yollar ayrılmalı kim gelecekse gelsin artık takımın zeminini yavaştan atmaya başlasın biz bu seneyi çöpe attık buna razıyız artık ama böyle gidecek iş değil
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Umutcan Kaya

bu arada önder hoca komple kulüpten ayrılmalı başta altyapı hocaları dahil yeni bir sistem ve hocalarla yola devam edilmeli
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

hemen değişim yapsınlarki takıma bir heyecan gelsin

Çevrimdışı tuncaboylu

Küfür yüzünden çıktı. Gs lilerin ettiği küfürleri duymuyor musunuz?
Aa küfür mü etmişler, ne ayıp?

Küfür ediyorlarsa, inadına duracaksın orada.

Etiketler: