29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş
29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş Tarih : 14.03.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Atilla Karaoğlan - Serkan Ok - Candaş Erbil - Mustafa Kürşad Filiz

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 19690 defa] 29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
5 [%83.3]
1 puan
1 [%16.7]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 6

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı murat baltacı

Önder hoca senin hocalığına tüküreyim Necip stoper olmaz Kenan futbolcu olmaz hicbiyerde oynamaz Allah kahretsin senide oynattığın topuda inadınıda. Atiba bitik can bitik texira bitik hangi maçta oynayacak bu arkadaşlar acaba
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı AigleBordeaux

Önder yine bizi rezil ediyor
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tolga1903

Josef şöyle maçların adamıyken oynayabiliyosa oynatacaksın. Atiba can merkezi paspas oldu

Çevrimdışı fatihsahin

Yıllar önce seçim olmadan @necmi abi anç gelirse takımı anadolu takımına çevirir demişti haklı çıktı gerçekten. Bizim ölümüz gs nin üstünden geçerdi böyle bir taktik plan olamaz

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siyah beyaz

Çevrimdışı AigleBordeaux

Necip, Kenan ve Can’ı toplasan bir futbolcu zor çıkar

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Atiba bitik diyeceğim ama o bile bir ifade.
Adam ölü.

Çevrimdışı tolga1903

Ah atiba dedem ah. Ulan şu adam atilmasin üstüne oynuyorlar anında basıyorlar çıkar şu adamı.

Çevrimiçi Samet Ç

Torrent Önder'e hocalık dersi verdi ilk yarım saat

Çevrimdışı AigleBordeaux

Atiba bitik diyeceğim ama o bile bir ifade.
Adam ölü.
Taktik genius Önder sakat adamı oynatıyor

Çevrimiçi Samet Ç

Yine orijinal stoper varken Necip'i stopere koymuş yetmemiş yanına savunması kötü Umut'u koymuş orta sahaya Atiba ve Can'ı atmış biri yüksek tempo kaldıramıyor diğeri koşmak dışında bir şey yaparsa mutlu oluyoruz sol kanat vazgeçilmez adamımız Kenan var birde ilk yarı 2 tane yemezsek bir ihtimal beraberlik alırız ama şu kadroyu gördükten sonra hiç izleyesim kalmadı maçı. Şu adama bu sezondan sonra altyapıyı bile emanet ederlerse şu kulüp için hiçbir umudum kalmayacak vallahi.
2'de geldi geçmiş olsun
[ Son Düzenleme: 14 Mart 2022, 20:36:56 Samet Ç ]

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi Samet Ç

Umut'a güvenerek Rıdvan'ı satarlarsa mis gibi yeni bir Ismail'imiz olur.

Çevrimiçi sEuL

umut niye oynuyor
Kenan ile birlikte her dokunusta yerdeler. Koca klubu ne hale getirdiler

Çevrimdışı murat baltacı

A önce marcaoya verdiği faulun aynısı Allah belanızı versin
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi sEuL

umut niye oynuyor
Kenan ile birlikte her dokunusta yerdeler. Koca klubu ne hale getirdiler

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Mostafa Vida'yı ezer demiştim yanılmadım. Gerçi Vidayı bu ligde ezmeyeni döverler.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Adamlara sov yapdiriyoruz, son yillarin en rahat macini oynattiriyoruz su rengi bozuklulara
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Samet Ç

Josef, Batshuayi, Larin ve Serdar'ı almazsa 4'e gider maç

Etiketler: