Beşiktaş 2-0 Antalyaspor / Ziraat Türkiye Kupası Final
Beşiktaş 2-0 Antalyaspor / Ziraat Türkiye Kupası Final

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 2-0 Antalyaspor / Ziraat Türkiye Kupası Final Skor : Beşiktaş - Antalyaspor Tarih : 18.05.2021 Saat : 20:45 Stadyum : Gürsel Aksel Stadyumu Hakemler : Ali Palabıyık - Ceyhun Sesigüzel -

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 2-0 Antalyaspor / Ziraat Türkiye Kupası Final  [Okunma sayısı 39931 defa] Beşiktaş 2-0 Antalyaspor / Ziraat Türkiye Kupası Final
Anket
Türkiye Kupası şampiyonu kim olur?
Beşiktaş
32 [%88.9]
Antalyaspor
4 [%11.1]

Toplam Oy Verenler: 36

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Maç moduna soktu beni.
bir şeyler derdim de buna neyse

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

bir şeyler derdim de buna neyse
sana abi nasihati elinide ağzınıda korkak alıştırma 😃

Çevrimiçi underworld

3 defansif orta saha genelde hep kötü oluyor ama bu gece inşallah şeytanın bacağını kuracağız

Çevrimiçi Samet Demir

3 defansif orta saha genelde hep kötü oluyor ama bu gece inşallah şeytanın bacağını kuracağız

Adam yok hoca ne yapsın. Olanı koymuş 11 e
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Keske sol bekte Ridvan'i izleyebilseydik kupa finalinde ama yedek klubesinde kimse yok - muhtemelen 2. yarida hamle oyuncusu niyetine oyuna sokar Sergen hoca.

Çevrimiçi levitate

sana abi nasihati elinide ağzınıda korkak alıştırma
forumdan atılmak istemiyorum o yüzden :D

içimizden gerekenleri söyledik diyelim

Çevrimdışı savaş altay

Oyuncular sahaya isinmaya cikmis, muzigi niye acmiyorsunuz?

Burada ortam daha tatli  :lol:

Çevrimiçi Samet Demir

Oyuncular sahaya isinmaya cikmis, muzigi niye acmiyorsunuz?

Burada ortam daha tatli  :lol:

Şinanay mevzusu nereden geliyor. Ben bilmiyorum cidden. Soramıyorum da kimseye
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tuncaboylu

Şinanay mevzusu nereden geliyor. Ben bilmiyorum cidden. Soramıyorum da kimseye
Şinanay yavrum hopa şinanay
Kötü kadın çocuğu Galatasaray

Şeklinde bir tezahürat vardı.

Çevrimiçi levitate

şu arabayı kim düşündü ya LGJEHAHAHDJWJCJWJCJKVLELGLELFKWKC

Çevrimdışı tuncaboylu

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı tuncaboylu

N'koudou çok iyi bir patlayıcı, seneye daha da fazla fayda alacağız

Çevrimiçi qp 383

Müthiş pas be GOOOOOL   :halay:

Çok iyi oldu bu erken cevap gelmezse açık oynayacaklardır.

Bu arada spiker süper kupa finalini Antalyaspor ile oynayacağımız söyledi ben GS ile oynayacağız sanıyordumç  :alala:
Aslolan hayattır hayat da Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı Öz

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı Çağrı Öz

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi kahyaoglueren

Biraz rölanti başladık sanki. Gol çok iyi oldu. Tam zamanında geldi  :)

Etiketler: