37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor
37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor

Beşiktaş Forum|37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor Skor : Beşiktaş - Kayserispor Tarih : 24.04.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor  [Okunma sayısı 37197 defa] 37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor
Anket
Beşiktaş, Kayserispor maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%66.7]
1 puan
3 [%12.5]
0 puan
5 [%20.8]

Toplam Oy Verenler: 24

Çevrimiçi levitate

1 dk dayanamadınız yazık ya
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Orhan_

Çok süper takımız valla. Anında adaleti teslim ediyoruz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Penaltı pozisyonu ve gol  :)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yediğimiz Gole bak , tactan gol yedik :money: :akuma:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Bu nedir kardeşim bu kadar acemilik olmaz ya

Çevrimiçi ferdi1903

Tam hersey güzel gidiyor derken bu ne simdi ya, nasil beceriyorsunuz (Küfür Yasak)₆

Çevrimiçi levitate

töre aynı faulü iki kez yaptın ne gerek var
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Orhan_

Yediğimiz Gole bak , tactan gol yedik :money: :akuma:

Taç atmayı ve karşılamayı bilmiyoruz. İmkanın ve hevesin varsa geçmiş maçlara bak. Komedi seviyesindeyiz bu konuda.

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

Taç atmayı ve karşılamayı bilmiyoruz. İmkanın ve hevesin varsa geçmiş maçlara bak. Komedi seviyesindeyiz bu konuda.
cidden 2015'ten beri böyle bir sorun var

Çevrimiçi ferdi1903

Töre larinden daha iyi is yapiyir önde

Çevrimdışı murat baltacı

Düşme hattındaki Kayseri'den baskı yiyoruz şaka gibi
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Orhan_

Bir de yediğimiz golde adam topa bomboş vurdu. Pozisyonu tam göremedim, yayın donup durduğu için, aval aval dikilen nsakala mıydı?

Çevrimiçi levitate

topun değerini bilmiyoruz sıkıntı çıkmaz umarım

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimdışı Orhan_

cidden 2015'ten beri böyle bir sorun var

2-3 maç önce aynı yerden taç atıp hepsini rakibe verdik... Çalışmamak-önemsememek bunun adı.

Çevrimdışı spiegel

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

3 pas yapamadığımız gibi aşırı derecede fazla hatalı pas yapıyoruz , hali sahada bile bu kadar hatalı pas yapilmiyor
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı Erman1903