36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş
36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş Skor : Sivasspor - Beşiktaş Tarih : 20.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 35932 defa] 36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Sivasspor maçından kaç puan alır?
3 puan
17 [%56.7]
1 puan
3 [%10]
0 puan
10 [%33.3]

Toplam Oy Verenler: 30

Çevrimiçi levitate

böyle biter

antalya-başak maçıyla yarışır şu maç
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

Bana samimi gelmiyor aboubakar, sözleşme için yapıyor olabilir gerçekten bu kadar uzun sürecek bir sakatlık değildi bu bir ikinci yarıya 30 saniye kalmış sahada dur işte hemen değiştir diyosun anlamadık gitti
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı mayguntr

Aboubakar hiç samimi gelmiyorsun bana nedense yinede geçmiş olsun. Larin ile devam düştüğümüz hallere bak sabır.
Kendini riske atmak istemiyor, o kadar sakatlik gecirmis biri olunca normal bence. Nkoudu kanseri yukleniyor ikinci yari ve sonraki haftalar icin.

Çevrimiçi tolga1903

Kendini riske atmak istemiyor, o kadar sakatlik gecirmis biri olunca normal bence. Nkoudu kanseri yukleniyor ikinci yari ve sonraki haftalar icin.

Nkudu kanserinden daha büyük bi kanser varsa o da larin kanseri.

Çevrimdışı ALDENYX

Kafamiza kafamiza vuralim ... yok takim stop etmek uzere  yonetimin para yok edebiyati  cenk  abu kumari  ...insallah birsekilde mac gelir  Firat bile tarihinin en iyi Besiktas macini yonetiyor iken...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Takımda herkes ayrı telden çalıyor. Istek pres reaksiyon hak getire.

Çevrimdışı mayguntr

Dorukhan ne oynadi cidden bu yari. Hangi takim bu adama para verecek aklim almiyor.

Çevrimdışı Erman1903

Aboubakar'a geçmiş olsun. Artık bu maç Larin santrafora haricinde bir çözüm üretmen gerekiyor hoca, yoksa yazık olacak.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yönetimi tekrar analım. Dorukhan ve Cenk'e bize el açtırdıkları için ne kadar teşekkür etsek az  :claps:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı can1903

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Orhan_

böyle biter

antalya-başak maçıyla yarışır şu maç

Lecce-Udinese

Çevrimiçi Samet Ç

Nkoudou'yu sağ kanata koy lütfen hoca.

Çevrimdışı worns

Kötü oyun var evet ama zaten yapı da farklı. Biz karagümrük maçı öncesinde oynuyorduk sadece böyle oyunlar çok zamandır hiç oyun merkezini geriye çekmiyorduk. Hatta ts ve agücü maçlarında belli bölümler bunu becerebilsek 3 ya da 5 puan fazlamız olsbilirdi.

Sorun şuydu. Savunma takımı geriye çekip orta sahayı sertleştirmemize rağmen evet açıkta oynadığımız maçlara göre iyiydi ama yine de pozisyon verdik 1. 5 2 tane. Böyle oynuyorsan hiç vermemen gerekir.

Hücumda da rakip de derinde savunmayı bildiği için bişey üretemedik. Abou çok kötüydü aslında bakmayın, hiç fizik olarak sahada görünmedi. Atiba destek vermeye çalışsa da ne o ne larin kalabalıkta iş çıkaramıyor. Ghezzal de bi parça tutuk olunca bişey üretme imkanı da gelmedi. Kalabalık gitmiyoruz zaten çoğu kez.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Nkoudou'yu sağ kanata koy lütfen hoca.
Aboubakar çıkacağı için artık öyle bir şansı kalmadı. Larin forvete Nkoudou sol kanada geçer. Maç en iyi böyle biter.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ferdi1903

tüm sezonu hic etmek üzereyiz, devra arasinda adam akili bir golcü almayan yönetim senide allah bildi gibi yapsin, limit limit diye diye herseyi berbat ettiniz (...)

Çevrimdışı worns

Abou hakkında dedikodu gereksiz bence. Adam fizik olarak çok kötü gözüküyordu, zor bela oynamış gibi bi hali vardı. Ki ben tercih etmezdim böyle durumda.

Çevrimiçi levitate

Dorukhan ne oynadi cidden bu yari. Hangi takim bu adama para verecek aklim almiyor.
para verecek takımı geçtim şu oyunla nasıl 1-1.5 milyon istiyor? kendini de bruyne sanıyor galiba
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Lecce-Udinese
yerel kalalım dedik :D o tip maçlar en üst seviyesi

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Defansımız saçmalamazsa bir tane atar alırız biz bu maçı.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimiçi MUSTAFA_

para verecek takımı geçtim şu oyunla nasıl 1-1.5 milyon istiyor? kendini de bruyne sanıyor galiba
Kafasında sezonu bitirmiş oyuncudan medet umuyoruz. Hala da sözleşme teklif ediliyorsa gülerim. Yönetim paraları zamanında ödedi diye övülüyorsa bu durumdan dolayı da eleştirilmelidir. Bugünlere göre göre, isteye isteye geldik...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Orhan_

Takım içimdeki tüm enerjiyi söktü aldı. Artık şu oyuncuymuş bu taktikmiş faso fiso. Sahada enerji bile göremiyoruz.

Çevrimiçi tolga1903

İlk yarı gol beklentisi 0.03. Çok ağır çöktü takım bir anda ya zoruna gidiyor insanın. Larin'in santrafor nkudu'nun sol açık oynadığı ghezzal'ın aldığı her topu kaybettigi beklerinin rezalet performans sergilediği günde umarım en kötü 1 puan alır da 2 hafta daha tepeye oynar takım kendisi gibi bizi de çökertti.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Defansımız saçmalamazsa bir tane atar alırız biz bu maçı.
Kim atacak?
Bu aralar Defansımızın saçmalamadığı maç var mı?
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Puan kaybı LOADİNG...

Vereceğiz galiba şampiyonluğu :bawling: :bawling:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı AigleBordeaux

Takım içimdeki tüm enerjiyi söktü aldı. Artık şu oyuncuymuş bu taktikmiş faso fiso. Sahada enerji bile göremiyoruz.
Takım yarıştan kopmuş
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!