28. Hafta Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş
28. Hafta Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|28. Hafta Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş Skor : Yeni Malatyaspor - Beşiktaş Tarih : 02.03.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni Malatya Stadyumu Hakemler : Halis Özkahya - Ali Saygın Ögel

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28. Hafta Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 22719 defa] 28. Hafta Yeni Malatyaspor 0-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Yeni Malatyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%62.5]
1 puan
4 [%25]
0 puan
2 [%12.5]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimdışı can1903

Kaleci depar attığında kalp atışım hızlandı yemin ederim, ürkütücü bir maçtı.

Kötü oynasakta kazanmak skoru almak önemli, ben hakemi beğendim bu arada takdir haklarının çoğunuda bizden yana kullandığını düşünüyorum ama maçı etkileyecek bi karar yoktu bana kalırsa.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Mensah yerine Ljajic girmeliydi.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Aşırı gerildim cidden.
Sergen bu maçıda vermeye çalıştı ama Allahtan zar zor kazandık.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Nekodunun pozisyonu penaltı değil miydi ?

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı can1903

Töre, şu pası atmak için futbolcu olup milyon €lar kazanmana bile gerek yok. Halı sahada 50 yaşındaki babam bu pası atardı, yediğimiz kontraya bak
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Aşırı gerildim cidden.
Sergen bu maçıda vermeye çalıştı ama Allahtan zar zor kazandık.

Sergen balı.

Çevrimdışı can1903

Töre, şu pası atmak için futbolcu olup milyon €lar kazanmana bile gerek yok. Halı sahada 50 yaşındaki babam bu pası atardı, yediğimiz kontraya bak
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı worns

bence maçın adamı utku. iki tane çok çok kritik dokunuşu var.

çok kötü maçtı. allahtan 3 puanla bitti.

çıkış stratejisi kötüydü. bence değişiklikler bile kötüydü. 1-0dan sonra beklentm ghezzal-töre değil ların-n'kodou değişikliğiydi. larin kötü olduğudnan değil de bu oyunlarda pek işe yaramadığından.

bu töre bu kadar oyuna girmesin sinir etmeye başladı yavaştan ne olduğunu hatırladıkça :) bu n'kodou ne etti sana hoca 85e kadar oturttun.

mensah bi şey yapmadı ama azıcık topu sağa sola düzgün açıyla dağıtacak adam olması bile oyun merkezini ileri çekerken işe yaradı.

neyse sıkıntılı maratonda böyle 3 puanlar iyidir, gaziantep maçında daha ritm bulmuş bir takım bekliyorum.

[ Son Düzenleme: 02 Mart 2021, 21:07:15 worns ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Nekodunun pozisyonu penaltı değil miydi ?

Hakem çarpışma dedi ama destek ayağına net müdahale var. Renkli takımlara verebilirlerdi.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı can1903

Gökhan yine aynı gökhan 2 fark olmadan oyuna almam ben.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Hakem çarpışma dedi ama destek ayağına net müdahale var. Renkli takımlara verebilirlerdi.
Bize penaltı vermemek için ısrarla direniyorlar. Yönetim sağolsun aman tadımız bozulmasın modunda. Bu kaçıncı oldu. Açıkça talimat gitmiş hakemlere bu belli. İkinci yarının başlamasıyla birlikte bu kaç oldu.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Adem denen topçu bizim altyapıdan çıkmış olamaz. Futbolu bıraksa da şunun saçma tavırlarını görmesek artık  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Komiklikler serisi vol 943645325436457

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Adem denen topçu bizim altyapıdan çıkmış olamaz. Futbolu bıraksa da şunun saçma tavırlarını görmesek artık  :money:

rezil herif ya maçın başından beri kendini yere ata ata, ahlaya ohlaya sağlam küfür yedi yine. ama maçın sonlarına doğru rosier'den de ufak bi al inleyeceksen buna inle hareketi yedi. içimi soğuttu biraz  :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

rezil herif ya maçın başından beri kendini yere ata ata, ahlaya ohlaya sağlam küfür yedi yine. ama maçın sonlarına doğru rosier'den de ufak bi al inleyeceksen buna inle hareketi yedi. içimi soğuttu biraz  :)
Ben orada yine verdim veriştirdim rahatladım ama maç sonu açıklamaları tekrar sinirlendirdi. Allah bir çene vermiş gerisini koyvermiş  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mellfred

rakip çirkef yuvası resmen tetteh adem bir de şebek vardı adilik peşindelerdi hep
gökhan töre takımın ritmini bozuyor bir yerde rosier buna pas atmaktan imtina edip şut çekti mesela
bir çürük bütün kasayı bozar bu işe neşter vurulmalı
bir pozisyonda da yine takımı ofsayta düşürdü aklı karıştı kendim yaparıma gitti gene sonra pas verdi ama geç kaldı
yine son kontra atakta berbat bir pas attı larine

Çevrimdışı worns

hiç emin değildim ama utku sanki yeni sözleşmeyi hak etti bu sene.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kupa maçlarında görmeden konuşmamak lazım. Ama şimdiye kadar fena iş çıkarmadı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mellfred

hocanın kötü 11 seçimi oyuncu değişiklikleri takımdaşlığı da bozuyor
ghazzal ve abu çıkarken hiç mutlu değillerdi
kendi oyuncularında ısrar ediyor

Çevrimiçi MUSTAFA_

Oyuncu tepkilerinden anlam çıkaran basın rakiplerimizi hiç görmüyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mellfred

bir mucizeyle kazandık sergen’e rağmen
geçmiş olsun hepimize öldük öldük dirildik

Çevrimiçi mellfred

ilk yarı topu çıkarmasa mümkün değil dönmezdi bu maç

Çevrimiçi mayguntr

sergen yonetime ragmen kazandirtiyor, oyuncular sergene ragmen kazaniyor(!). bu kadar olumsuz olmaya gerek yok ya, galibiyetin sevincini cikarin.

zemin ilk baslarken guzel gozukse de, mac biterken ceza sahalari kahverengi olmust. top duzgun gitmiyordu paslarda, sakatliga yol acabilecek bir zemindi sert oldugu icin ve asiri yorar bu zemin.

bugun donduk, yarin rejenerasyon persembe/cuma antreman ctesi yine macimiz var. bilerek temposuz oynadik bence. hoca mutludur oyundan ve sonuctan.

Çevrimiçi Sinan23

Oh be. Kolay maçı zora çevirdik. Hibernian li mallan pes ten1.5 yıldızlı 2 lig takimlarini alınca listeye aldığım adam. Ama daha iyileri olduğu için almıyorum. Sahada görünce şaşırdım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★