23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş
23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş Skor : Antalyaspor - Beşiktaş Tarih : 03.02.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Antalya Stadyumu Hakemler : Alper Ulusoy - İbrahim Bozbey - İlker

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 32000 defa] 23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%69.2]
1 puan
2 [%15.4]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi kahyaoglueren

Aslında gerçeklerle karşılaştığımız donem oldu. Yonetimin yaz başındaki plansizliklarini bir oyun plani cikararak Sergen Yalçın örtmüştü. Şimdi artik bu oyun işlemiyor. Yonetim sandi ki biz her şeyi dogru yapıyoruz. Rakipler bir şekilde delerken limitleri uslu çocuk oldular yine. Ati alan üsküdarı geçti.

Sergen Hoca da alternatif hazirlamamis pek. Kadro kalitesi yeterli yalanini da çok guzel yediler. En iyi futbolu biz oynuyoruz yalanını. Pamuk ipligine bagliydik. Larin abu etkisiz olduğu her zaman boyle olacak. Alternatifimiz yok.

Sezon başında plansizliktan minumum 11 12 milyon eurodan olduk. Simdi de 1 milyon harcamamak için 25 30 milyon eurodan olduk.

SPORTIF BASARI GELMEDEN EKONOMI DUZELMEZ.

Çevrimdışı mourinho1903

Şu maçlar için çıkıp 1 gol atacak adam lazım dedik, ama yok kardeşim.

Hulk diye dilimizde tüy bitti, alamadılar.

Yerine aldıkları adamı 2 maçtır oynatamıyoruz, o da ayrı.

Galatasaray yeni transferi sayesinde 2 maçta 6 puan aldık, biz kapanan takımlara gol atacak adamı getirmediğimiz için 2 maçta 5 puan kaybettik.

Cenk'i formalite maçlarında oynatırlar artık.

25 milyon euro'luk CL fatihi Larin ataydi ya? Niye atamadi? Rize'ye 4 tane atmak kolay, atsaydi ya gecen haftaki derbide, bu hafta oyun sikistiginda?
Yonetimin elbette sucu var, ama koskoca ilk yari boyunca kapanan takimlari acacak oyun duzenini oturtamayan Sergen'i de es gecmemek lazim.
Ilk yarida sansa aldigimiz maclar ve olusan suni puan durumu cok yaniltti bizi maalesef. Sergen riske girmek istemedi, yonetim de liderlige aldandi, sonucta 2 haftada
sezon sonu bitirecegimiz yer olan 3.luge geldik.
Seneye hoca ve yonetim ikisi birden gitmezse, biri bile kalirsa alacagimiz en iyi sonuc yine 3.luk olacak.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Bazı arkadaslar da seviniyor gibi. Garip.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Boşa giden koca bir ilk yarı. Bu anti futbola çözümler üretmemiz gerekiyor. Belli ki bu tip maçları ikinci yarıda çok göreceğiz.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Necmi

Takımla alakası yok rakipler çözdü bizi

ikinci bölgede karşılıyorlar

nasılsa arkaya koşu atacak ve pas atmayı düşünecek bir planımız yok

o yüzden oyunu sıkıştırıyorlar.

Rezalet oynadık
ne oynadığımızı ben çözemedim rakipler nasıl çözsün sahada oyuncular iyiyse kişisel beceriyle maç alıyoruz ortada bir taktik yokki zaten yönetimdede şampiton olma isteği yok biraz olsa larinin kopyası cenk alınmazdı şu takım şampiyon olursa sadece sahadaki oyuncuların istemesiyle olur maçın bitmesine dört dakika var biz rakip yarı alanda enlemesine yirmi pas yapıyoruz bunun adına zaman geçirme denir

Çevrimdışı can1903

Gerçekler acıdır, acıtır arkadaşlar. Senin oyun planın olduktan sonra isterse 11 kişi kapansın isterse kaleciyle beraber hücüm etsin sen maça oyun planınla çık, sadık kal elindeki oyunculara göre taktik bul. 3 günde 1 maç oynuyoırsun her maç farklı bir maç ama sen sadece 1 maç Ghezzalı dışarıda bırakıyosun 1 maç Nkoudouyu 1 maç Rıdvanı 1 maç Monteroyu yapboz gibi oynuyosun ama değişen hiçbir şey yok. 100 tane taktik var futbolda ama sen 1 inde sabit kalıyosun
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Kornerlerde hicbir taktigimiz yok, 22. Hafta olmus hep ayni, ya baktik olmuyo bu sekilde baska birsey deneyin ya, haftalardir standart, hepde rakibe yariyor kullandigimiz kornerler
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı mourinho1903

Aslında gerçeklerle karşılaştığımız donem oldu. Yonetimin yaz başındaki plansizliklarini bir oyun plani cikararak Sergen Yalçın örtmüştü. Şimdi artik bu oyun işlemiyor. Yonetim sandi ki biz her şeyi dogru yapıyoruz. Rakipler bir şekilde delerken limitleri uslu çocuk oldular yine. Ati alan üsküdarı geçti.

Sergen Hoca da alternatif hazirlamamis pek. Kadro kalitesi yeterli yalanini da çok guzel yediler. En iyi futbolu biz oynuyoruz yalanını. Pamuk ipligine bagliydik. Larin abu etkisiz olduğu her zaman boyle olacak. Alternatifimiz yok.

Sezon başında plansizliktan minumum 11 12 milyon eurodan olduk. Simdi de 1 milyon harcamamak için 25 30 milyon eurodan olduk.

SPORTIF BASARI GELMEDEN EKONOMI DUZELMEZ.

Ilk yarida da iyi bir oyun planimiz yoktu. Duran top, Aboubakar sapkadan tavsan cikarsin vs ile lig bitmez.
Simdi ilk pozisyonda gol attilar sanssiz diyoruz ya, bizim de ilk yarida o sekilde kazandigimiz maclar oldu.
Ankaragucu, Kayseri, Trabzon maci ilk aklima gelenler. Suni bir liderlige insanlar kandi, ikinci yari da boyle gider sandilar.
Bugun bile golu duran toptan attik, rakip sacma bir kirmizi kart gormese 1 puan da alamayacaktik.
Ilk devre'yi benim gozumde cope attik. Bu takima zayif takimlari asacak oyun planini oturtmaliydik, aksine oturtmadik.
Onemli olan derbi kazanmak degil, 6 tane derbi oynuyorsun zaten. Onemli olan 30 tane kapanacak takima karsi maci cozebilmek.
Ilk yarida boyle bir oyun duzeni oturtacagimiza sansa guvenip ilerlemeyi tercih ettik. O sansi devam ettirecek transfer hamleleri de yonetimden gelmeyince
hem Sergen hem yonetim gumledi maalesef.

Çevrimdışı can1903

Kornerlerde hicbir taktigimiz yok, 22. Hafta olmus hep ayni, ya baktik olmuyo bu sekilde baska birsey deneyin ya, haftalardir standart, hepde rakibe yariyor kullandigimiz kornerler
Beşiktaşın yaklaşık 10 yıldır bir korner taktiği olmayabilir. Klasik ön direğe kesilip savunma karşılıyor ya da arkaya açıyosun taça kadar çıkıyor.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

10 yıldır anca ön direğe kesiyoruz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Son dakika Ghezzal' ın kullandığı korner rezaletti. Yerden, ön direğe..

Çevrimdışı can1903

Kırmızıdan sonra böyle boğucu baskı kurmalıydık, ama biz suni baskı kurduk. Transfer maç içinde konuşulur Hulk o pozisyonu atar dersin de sen 2 tane pozisyona girdin sadece 27 dakikada. Cidden kenar yönetimi iki maçtada zayıftı.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Beşiktaşın yaklaşık 10 yıldır bir korner taktiği olmayabilir. Klasik ön direğe kesilip savunma karşılıyor ya da arkaya açıyosun taça kadar çıkıyor.
Fernandes iyi kullanıyordu.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Abou ve Atiba yoruldu defolar ortaya çıktı.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tuncaboylu

25 milyon euro'luk CL fatihi Larin ataydi ya? Niye atamadi? Rize'ye 4 tane atmak kolay, atsaydi ya gecen haftaki derbide, bu hafta oyun sikistiginda?
Yonetimin elbette sucu var, ama koskoca ilk yari boyunca kapanan takimlari acacak oyun duzenini oturtamayan Sergen'i de es gecmemek lazim.
Ilk yarida sansa aldigimiz maclar ve olusan suni puan durumu cok yaniltti bizi maalesef. Sergen riske girmek istemedi, yonetim de liderlige aldandi, sonucta 2 haftada
Seneye hoca ve yonetim ikisi birden gitmezse, biri bile kalirsa alacagimiz en iyi sonuc yine 3.luk olacak.
Larin'le kötü bir geçmişin var sanırım, sevdiğin kızı mı tavladı zamanında?

Çevrimdışı mourinho1903

Larin'le kötü bir geçmişin var sanırım, sevdiğin kızı mı tavladı zamanında?

Yok, sadece vasat oldugu icin pek sevmiyorum diyelim.

Aslinda kaybedilmis hicbirsey yok. Cumartesi gunu 1, belki 2 rakibimiz birden puan kaybedecek.
Al Konya macini umitlen, ama alsak bile birsey degismeyecek, cunku istikrarli bir sekilde Anadolu takimlarini yenecek oyun plani oturtmadik.
O yuzden Konya'yi yensen Gencler'e takilirsin, onu yensen Denizli'ye takilirsin vs.
Takimin puan durumu aslinda hic kotu degil, ama bu durumda 0 umit vermesi asil sikinti. Hala sampiyonluk adina biraz olsun umit tasiyanlar da tamamen duygusal bakiyor bence.
Olmayacagi cok bariz cunku.

Pazar gunu de olacaklar belli. Yine Josef-Atiba ilk 11'de, yine cope gidecek bir 45 dakika vs. vs.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ezik derbisinin berbare bitmesini bekliyordum aslinda, am gs yense simdi daha cok isimize gelir, tabi biz konyayi yenebilirsek, oda büyük bir soru isareti
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi COB

Daha çok maç var beyler. Iki maçtır da pozisyona giriyoruz ama şanssızlık mı beceriksizlik mi çözemedim. Enseyi karartmaya gerek yok, moralleri yüksek tutalım. Sezon başı da kötü başladık, lider bitirdik.

Bazı oyuncularda form düşüklüğü ve konsantrasyon eksikliği var, bu da normal bir durum. Rosier aksamaya başladı, Abou ve Atiba ayakta duramıyor.

Cenk'in derhal başlayıp Abou'yu rahatlatması lazım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Daha çok maç var beyler. Iki maçtır da pozisyona giriyoruz ama şanssızlık mı beceriksizlik mi çözemedim. Enseyi karartmaya gerek yok, moralleri yüksek tutalım. Sezon başı da kötü başladık, lider bitirdik.

Bazı oyuncularda form düşüklüğü ve konsantrasyon eksikliği var, bu da normal bir durum. Rosier aksamaya başladı, Abou ve Atiba ayakta duramıyor.

Cenk'in derhal başlayıp Abou'yu rahatlatması lazım.
Sahada oyun da göremedik bu sefer. Neye güvenerek böyle söylüyorsun? Kapanan takımları açamıyoruz. Bu şekilde nasıl gelecek şampiyonluk? Rahat kazanmamız gereken maçları kazanamıyoruz. Rakiplerimizin zor fikstüründe geri düşersek yarın bizim fikstürümüz zorlaştığında ne yapacağız? Daha ligden düşme olayları başlamadı. Üst üste maçlarda oyuncular da yorulacak. Sen bu şekilde şampiyon olamazsın. Takım transfer dönemi kapandı. Hala bir destek göremedi. Ben bir gelecek görmüyorum. Rakipler ligin ilk yarısındaki gibi değiller. Transferlerinden verim alamya başladılar. Biz elimizdekilerin dibini sıyırıyoruz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Şu maçlar için çıkıp 1 gol atacak adam lazım dedik, ama yok kardeşim.

Hulk diye dilimizde tüy bitti, alamadılar.

Yerine aldıkları adamı 2 maçtır oynatamıyoruz, o da ayrı.

Galatasaray yeni transferi sayesinde 2 maçta 6 puan aldık, biz kapanan takımlara gol atacak adamı getirmediğimiz için 2 maçta 5 puan kaybettik.

Cenk'i formalite maçlarında oynatırlar artık.

hayırlı olsun 6 puanınız ne diyeyim 😂

Çevrimiçi Necmi

peşin söyleyeyim sergen hoca değil 🙄 ama bunun sergenle ne alakası var elinde bunlar var yönetim aldıda sergen istememmi dedi kapalı defansı açacak iki oyuncu isminede isterim dedi gidip kapalı savunma görünce kanata kaçan kaybolan adamı aldılar sergenin suratına küfretmek gibi birşey bu

Çevrimiçi COB

Sahada oyun da göremedik bu sefer. Neye güvenerek böyle söylüyorsun? Kapanan takımları açamıyoruz. Bu şekilde nasıl gelecek şampiyonluk? Rahat kazanmamız gereken maçları kazanamıyoruz. Rakiplerimizin zor fikstüründe geri düşersek yarın bizim fikstürümüz zorlaştığında ne yapacağız? Daha ligden düşme olayları başlamadı. Üst üste maçlarda oyuncular da yorulacak. Sen bu şekilde şampiyon olamazsın. Takım transfer dönemi kapandı. Hala bir destek göremedi. Ben bir gelecek görmüyorum. Rakipler ligin ilk yarısındaki gibi değiller. Transferlerinden verim alamya başladılar. Biz elimizdekilerin dibini sıyırıyoruz.

Bugün bu oyunla kazansaydık, şunların hiçbirisini yazmazdın. Antalya kapandi ve buna rağmen pozisyonlar bulduk. Trabzon maçında dünyaları kaçırdık. Her maç 10 tane pozisyona giremeyiz ve bazı maçlarda şans ve beceri de lazım. Yani, skor alamadığımız için karalar bağlamaya gerek yok. Bunlar olacak. Önemli olan mental olarak sağlam durup devam etmek. Şimdiye kadar gelene geçene 3-4 attık, biz Liverpool değiliz ki 38 kaçın 34'ünü kazanalım.

Rakipler güçlendi ama bizden sağlam oyun oynamıyorlar. Sadece kadro olarak güçlendiler ve aldıkları oyuncuların daha nasıl katkı verecekleri meçhul. Onyekuru etkili başladı, Mesut'u daha göremedik. Önümüzdeki hafta zaten rakiplerden biri yada ikisi puan kaybedecek, kaybedilmiş bir şey yok.

Çevrimdışı mourinho1903

peşin söyleyeyim sergen hoca değil 🙄 ama bunun sergenle ne alakası var elinde bunlar var yönetim aldıda sergen istememmi dedi kapalı defansı açacak iki oyuncu isminede isterim dedi gidip kapalı savunma görünce kanata kaçan kaybolan adamı aldılar sergenin suratına küfretmek gibi birşey bu

Hasic'i kullanmadi. Oguzhan'i takima monte etmedi. Larin'i sol kanada hapsedip bir kanadi felc etmek yerine Aboubakar'la yer degistirmeyi veya cift forvet oynatmayi denemedi.
Bugun kadroyu gordugumuzde hangimiz ilk 45 dakika cope gidecek demedik ki? Ayan beyan ortada degilmiydi? Bu bu kadar barizken senin elinde bunlar var demek kolaya kacmak oluyor bence.
Sergen'in elinde bunlar varsa Antalya'nin hocasinin elinde hicbirsey yok. Bir zahmet Antalya'yi da aciver oyununla.

Çevrimdışı mrred

Stoperlerimizin necip ve montero olmalı

Vida ve welinton önde oynadığımız her maçta bize gol yedirmeleri normal
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Bu takıma stoper lazım diyorum. Sene başından beri.

Bu stoperler gerçekten vasat

Welintonun  4 5 tane major hatası oluyor bir tanesi de gol oldu zaten.

Bize stoper lazım
The great gig in the sky