Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 280 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1175029 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı worns

Korktuğumuz başımıza gelmiş. Hasic'in çapraz bağları kopmuş  :by2:

ah be, fena haber. kötü oldu kariyerinin böyle bir döneminde.

Çevrimiçi levitate

Korktuğumuz başımıza gelmiş. Hasic'in çapraz bağları kopmuş  :by2:

acıttı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Mensah neysede Adam Layiç ile Hasiç'i karşılaştırmak yanlış. Birisi 2.5 milyon para alıyor, bonservisine servet ödemişsin, azıcık ışık verse paramı kurtarsam diye dört dönüyorsun.  Futbolculukları konusundaki karşılaştırmayada katılmıyorum.. Hasiç Ümraniye'nin sürekli  11 oyuncusu olamadı geçen sene diye hatırlıyorum, yanlış mı hatırlıyorum?

Ben yerine başlasın as oyuncu olsun demiyorum abi, mal budur sahada görünüyor kimin ne yaptığı. Zaten bitti bu tartışma, bu oyuncuyu artık istesek de oynatamayız. Bana göre adaletsizlik yapıldı, içine sindirebilen varsa sindirsin bu sakatlığı da, talihsizlik oldu desin. Ümraniye'lilerin de oynatıp oynatmaması benim için kriter değil, kıymetini bildiğim-gözümle gördüğüm şeyi bir işportacıya soracak değilim.
[ Son Düzenleme: 30 Mart 2021, 19:57:42 Erman1903 ]

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yani?

Sezonu kapattı demek bu. İyileşme durumu ve çalışmalarına göre gelecek sene Ekim - Kasım gibi dönebilir. Acele etmezsek Ocak ayında döner demek oluyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi ferdi1903

Yani durum kötü, gecmis olsun diyecek baska bisey yok, yazik oldu

Çevrimdışı AvrupaKartalı

çocuk 11 başladığı hiç bir maçta yeterli performans gösteremedi hatta bağırdı 11 oyuncusu değilim diye maçın son beş dakikası gardı düşmüş rakiplere karsı bir iki atak yapıp gol attı diye hemen kahraman yaptılar
bırakın şimdi oynamasını ne seneye nede ondan sonraki sene 11 oyuncusu olmaz bu kadar kötü performans veren oyuncuyu oynatıpda zehirlesinmi. bugün oynatılsın diyenler üç maç üst üste kötü oynarsa linç edecekler kalemi kırılacak bir dahada ağzıyla kuş tutsa olmayacak sergen doğrusunu yapıyor
baskı kuracak güce sahip değil Beşiktaş a takımında oynayacak olgunluğuada ulaşmamış rakipler karşısında eziliyor daha öncede söyledim hiç bir süper lig takımı 11 oynatmaz onu iki gol attı diye yıldız yapanlar iki maç kötü oynayıncada idam sephasını kurar. rıdvan bile 11 tercihi değil aslında biraz baskıyla oynatıyor bu konudada hak veriyorum şampiyonluk yürüyüşündeyiz bir hata yapıp şampiyonluğu verirse bunlar Beşiktaş kariyerleri başlamadan biter. şimdi insanlar çıkar hata yapılacaksa onlar yapsın der ama hayır onlar senin geleceğin bir çok oyuncu gibi harcanır bırakın hatayı başkası yapsın onlarında hata yapacağı zaman gelecek
Hic katilmiyorum, yetersiz olabilir ayri konu, ama mensah, ozzi, daha fazla süre bulabiliyorsa ben burda art niyet ararim. Tamamen hocanin hasic kompleksi. Nsakala mensah bunlar oyunda olunca biz eksik rakipler 1 kisi fazla olmus oluyor, bunu hoca cooook iyi biliyor ama kendi istedigi icin kabul edemiyor, takintili kompleksli, bu nerdeyse tüm türk hocalarda var, hata kabul etmiyor kimse, inatlasiyorlar
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı AvrupaKartalı

ah be, fena haber. kötü oldu kariyerinin böyle bir döneminde.
Ben yirtik diye okumustum, insAllah öyledir, kopmuşsa cok daha kötü. Allah acil sifalar versin, en yakin zamanda döner insAllah.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı mellfred

benchten katkı alamıyorken hali hazırda bir de bitmek bilmeyen sakatlıklar hastalıklar çok canımızı sıkıyor

Çevrimdışı MUSTAFA_

benchten katkı alamıyorken hali hazırda bir de bitmek bilmeyen sakatlıklar hastalıklar çok canımızı sıkıyor
Umarım kart cezaları eklenmez bunca derdin üzerine. En azından Alanya maçına tam kadro çıkmamız lazım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Metroseksüel yöneticimiz, başkanımız ve diğerleri konuşmak için ne bekliyorlar ???
2 maç üst üste hakem atamak ne demek??? İşte bundan bahsediyordum fenerin koptuğu ilk hafta tamamen okları bize çevirtti gs lobisi. İşimiz artık 3 kat daha zor.

Sergenin arkasında durmayan bu yönetime ne desek az.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Metroseksüel yöneticimiz, başkanımız ve diğerleri konuşmak için ne bekliyorlar ???
2 maç üst üste hakem atamak ne demek??? İşte bundan bahsediyordum fenerin koptuğu ilk hafta tamamen okları bize çevirtti gs lobisi. İşimiz artık 3 kat daha zor.

Sergenin arkasında durmayan bu yönetime ne desek az.
Bence sen yanılıyorsun. Burada FB'ye yürü yavrum demişler. Fırat'ı istemedikleri için en son 2018'de maçlarını yönetmiş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

haydaaaa

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

haydaaaa
Bu adam her zaman boş konuşuyor. Utku, babası yüzünden sevilmeyen sporculardan birisi olacak bu gidişle  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

İçime öyle kötü doğmuş ki bu milli takım arası. Korktuğum başıma geldi. Hiçbir zaman milli takıma oyuncu gönderdik diye sevinemiyorum bu yüzden. Gönderdiğim oyuncuların yarısı ıskartaya çıktı. İşin kötüsü fikstürün sıkışık olduğu noktaya geldik. Artık her puan kaybında yönetimin kulaklarını çınlatırız dar kadro kurup ara transfer döneminde sakat Cenk'i kadroya kattıkları için  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hakemle ilgili açıklama gelecekmiş. Bekliyoruz  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

İçime öyle kötü doğmuş ki bu milli takım arası. Korktuğum başıma geldi. Hiçbir zaman milli takıma oyuncu gönderdik diye sevinemiyorum bu yüzden. Gönderdiğim oyuncuların yarısı ıskartaya çıktı. İşin kötüsü fikstürün sıkışık olduğu noktaya geldik. Artık her puan kaybında yönetimin kulaklarını çınlatırız dar kadro kurup ara transfer döneminde sakat Cenk'i kadroya kattıkları için  :money:

Buna kötü karma denir. Sporun 'S' sini bilmeyen adamlar planlama yapar bir de çıkıp bununla övünürlerse olacağı budur. Sakatlık riski olan oyuncuyu 2 senedir top oynamayan oyuncu ile ikame etmek, kargalar bile güler buna. Her maç 90 dakika oynatıp sırtına bindik, iyi bile dayandı. Beşiktaş'ın değil bir renkli kulübün futbolcusu olsa ne bu performansı verebilir ne de bu kadar dayanabilirdi. Özveri ve inançla ayakta durdu ama fiziksel gerçeklikler var. Her zaman söylerim; sakatlık olayları bulaşıcıdır, grupta kırılma gerçekleştiğinde diğerlerinin de aklına-ruhuna sirayet eder. Güvenmediğin ve kullanmadığın futbolcu sakatlık yaşar, talihsizlik dersin-ardından güvendiğin adamın başına iş gelir. Daha dün yazdım, senelerdir yazarım.

Dalgasız denizde herkes kaptan olur, şimdi çıkıp bildiri yayınlasınlar biz yaptık-ettik yönetimimizin başarılı planlaması diye de göreyim.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Buna kötü karma denir. Sporun 'S' sini bilmeyen adamlar planlama yapar bir de çıkıp bununla övünürlerse olacağı budur. Sakatlık riski olan oyuncuyu 2 senedir top oynamayan oyuncu ile ikame etmek, kargalar bile güler buna. Her maç 90 dakika oynatıp sırtına bindik, iyi bile dayandı. Beşiktaş'ın değil bir renkli kulübün futbolcusu olsa ne bu performansı verebilir ne de bu kadar dayanabilirdi. Özveri ve inançla ayakta durdu ama fiziksel gerçeklikler var. Her zaman söylerim; sakatlık olayları bulaşıcıdır, grupta kırılma gerçekleştiğinde diğerlerinin de aklına-ruhuna sirayet eder. Güvenmediğin ve kullanmadığın futbolcu sakatlık yaşar, talihsizlik dersin-ardından güvendiğin adamın başına iş gelir. Daha dün yazdım, senelerdir yazarım.

Dalgasız denizde herkes kaptan olur, şimdi çıkıp bildiri yayınlasınlar biz yaptık-ettik yönetimimizin başarılı planlaması diye de göreyim.
Kasımpaşa maçı net riske girdi. Larin ile ilgili de haberler dolaşıyor. Henüz daha ülkesinden dönememiş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Kasımpaşa maçı net riske girdi. Larin ile ilgili de haberler dolaşıyor. Henüz daha ülkesinden dönememiş  :tabe:

Sadece Kasımpaşa maçı değil, dün yazacaktım Hasiç sakatlığında berbat bir karma oluşturduk şampiyonluk şansımız sıkıntıya girdi ve bunun Hasiç'in oynamaması ile hiçbir alakası yok diye. Allah yardımcımız olsun.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sadece Kasımpaşa maçı değil, dün yazacaktım Hasiç sakatlığında berbat bir karma oluşturduk şampiyonluk şansımız sıkıntıya girdi ve bunun Hasiç'in oynamaması ile hiçbir alakası yok diye. Allah yardımcımız olsun.
Kara bulutlar FB maçından beri etrafımızı sardı zaten. Yönetim arayı bol bol TVlere çıkıp şöyle yaptık, böyle ettik ile geçirdi. Boş övgünün cezası peşin olur.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Cenk
Abou
Larin

Elimizde mevkisi forvet olan 3 oyuncu. Abou sakatlandı gibi duruyor, larin forvette oynar. Mustafa'da larin hakında haberler dönüşüyor dedi. Forvet hakkında gerçek anlamda "0" oyuncu kalacak. Kasımpaşa maçından puan kaybı beklemeye başladım ben artık.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Cenk
Abou
Larin

Elimizde mevkisi forvet olan 3 oyuncu. Abou sakatlandı gibi duruyor, larin forvette oynar. Mustafa'da larin hakında haberler dönüşüyor dedi. Forvet hakkında gerçek anlamda "0" oyuncu kalacak. Kasımpaşa maçından puan kaybı beklemeye başladım ben artık.
Larin konusunda sosyal medyada maça yetişemeyebilir diye haberler gördüm. Covid dolayısı ile uçuşlar sıkıntılı olduğundan doğru olabilir :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Kara bulutlar FB maçından beri etrafımızı sardı zaten. Yönetim arayı bol bol TVlere çıkıp şöyle yaptık, böyle ettik ile geçirdi. Boş övgünün cezası peşin olur.

Şimdi anlaşılmıştır o maçta 2 puan mı kaybettik yoksa 1 puan mı kazandık. Henüz lig bitmiş değil, artık yöneticilerden taraftara herkes bunun farkında olsun. Yöneticiler her buldukları kameraya konuşma alışkanlığını sezon sonuna kadar unutsun. Teknik ekip takıntılarını, işte nasıl olsa bir gol atarım-oyuncu sahada sürünüyor ama çıkarmayayım, 5 yedek hakkı var ama 2 tane değişiklik yapayım, adamlar şu bölgeden yaldır yaldır geliyor ama gerekli hamleyi yapmayayım gibi yanlışlarını bir kenara bıraksın. Performans vermeyen bidonlar aklını başına alsın ve hangi kulüpte olduğunun bilincinde olsun. Taraftar da rakibine bakmayı bırakıp kendi takımıyla ilgilensin bundan sonra, şampiyonluk şarkılarını sezon sonuna saklasın. Bunları yaparsak santraforda Necip ile bile hedefe ulaşırız, aksi halde şampiyonluk falan hayal olur.
[ Son Düzenleme: 31 Mart 2021, 17:56:23 Erman1903 ]