26. Hafta Galatasaray 0-0 Beşiktaş
26. Hafta Galatasaray 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|26. Hafta Galatasaray 0-0 Beşiktaş Skor : Galatasaray 0-0 Beşiktaş Tarih : 15.03.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Abdulkadi̇r Bi̇ti̇gen - Volkan

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26. Hafta Galatasaray 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 66339 defa] 26. Hafta Galatasaray 0-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
18 [%58.1]
1 puan
2 [%6.5]
0 puan
11 [%35.5]

Toplam Oy Verenler: 31

Çevrimiçi levitate

burak önünden geçen topa dokunamıyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Burak iki gs deplasmanındada döküldün gol yemeden bitirelim bare
.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı yaço58

Şu maçta bir puan iyi adamlara bol ikram yaptık atamadılar seyirci ile oynansa kesin kaybedirdik

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bence iyi sonuç. GS'yi şampiyonluktan eder mi sezon tamamlanırsa görürüz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi mellfred

Olmaz olsun böyle beraberlik

Çevrimdışı mrred

Hem seyircisiz hem de neredeyse ful kadro çıktığımız maçta böyle rezil bir oyun oynadık. Kimse berabere kaldık falan diye sevinmesin . Gs yi tarihlerinde bu kadar desteksiz zor yakalarız. Rezil ötesi oyun oynadık.
The great gig in the sky

Çevrimdışı ProjectOrigin

Çevrimdışı mrred

İnanılır gibi değil. Resmen savunma yapmaya gelmişiz. Yahu seyirci yok zemin berbat ful kadro gelmişsin şu oynadığımız oyuna bak.
The great gig in the sky

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hem seyircisiz hem de neredeyse ful kadro çıktığımız maçta böyle rezil bir oyun oynadık. Kimse berabere kaldık falan diye sevinmesin . Gs yi tarihlerinde bu kadar desteksiz zor yakalarız. Rezil ötesi oyun oynadık.
Ben gündüz oynanan Trabzon - Başakşehir maçında çıkan beraberlikten sonra böyle bir sonuç bekliyordum. Açıkçası şaşırmadım sonuca. Maç anketinde de beraberlik vermiştim. Oynanan oyundan dolayı kimsenin mutlu olacağını da sanmam  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Yahu Burak'a nasıl 90 dakika dayanıyor hoca anlamıyorum. Adam futbolu unutmuş. Bir tane olumlu hareketi var diğer bütün hareketleri sadece zarar.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

Gereksiz yere durmadan sacma sapan yerlerde faul yapip pozisyon veriyoruz. Biraz akil biraz IQ be arkadas

Biraz akil bira ayku 5 milyon yoro

Çevrimdışı cursedofdragon

uçan kaçan 2.ci devre 30 gol atan gs'yi şampiyonluktan ettik.

Hemde bu kadroyla.

Hakeme dua etsinler ayrıca hakem yine biçti bizi seyircili seyircisiz farketmiyor.

Çevrimdışı mrred

Biz bunları ful kadro geldikleri vodafone parkta umut'la yendik. Hoca sen hala Burak'ı oynatıyorsun. Burak ne yaptı bu maç ? Sadece faul ve bütün ikili mücadeleleri kaybetti.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

biz ne oynuyoruz
Malatya maci gibi getirdik adamlarda bifuma vardi bizde diyabi felan iste

Çevrimdışı mrred

Biz bu Gs yi bir daha zor böyle yakalarız. Şimdi herkes seviniyor fakat sene sonunda kadro değişmez ise yine şampiyon falan olamayız.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Kadro ilk yarıda da kötüydü? O zaman hocayı ne diye gönderdik ???
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Şimdi kimse kadro kötü edebiyatı yapmasın. Kadro ilk yarıdan daha iyi bir kadro. Bu maçı net kazanmalıydık. Beraberliğe seviniyoruz ya inanılır gibi değil
The great gig in the sky

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kadro ilk yarıda da kötüydü? O zaman hocayı ne diye gönderdik ???
Kadroyu sadece kötü veya iyi oynaması üzerinden değerlendirmek yanlış. Kötü oynama nedenlerini irdelemek lazım. Oyuncuların hal, hareket ve tavırlarına bakacak olursak Avcı ile problem yaşadıkları açıktı. Ayrıca Avcı tribün ile de bir türlü barışamadı. Sergen bu açıdan bence iyi bir tercih ve değişimdi.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Orhan_

Biraz akil bira ayku 5 milyon yoro

Abi şimdi Cagne'nin 15 ettiği yerde Boyd-Lens-Nkodu 45 milyon eder. Tek sorun bunu yapabilecek bir yönetici. Artık bir yol bulsunlar. Adamlar 1 milyona 5. lige futbolcu satıyor bizimkiler şeref abideliği yapıyorlar ya da yükten kaçıyorlar.

Çevrimiçi levitate

Malatya maci gibi getirdik adamlarda bifuma vardi bizde diyabi felan iste
+1903

Çevrimdışı mylife1903

Abi şimdi Cagne'nin 15 ettiği yerde Boyd-Lens-Nkodu 45 milyon eder. Tek sorun bunu yapabilecek bir yönetici. Artık bir yol bulsunlar. Adamlar 1 milyona 5. lige futbolcu satıyor bizimkiler şeref abideliği yapıyorlar ya da yükten kaçıyorlar.
Alirken kazanacaksin
Fo ve avanesi nekodunun yarisina 5 basiyor
Ligin en abarti para basilan adamlari bizde
Faydalarini gectim futbolculugu tartismali bazilarinin roko gibi lens gibi diyabi gibi

Çevrimdışı ferdi1903

Şu maçta bir puan iyi adamlara bol ikram yaptık atamadılar seyirci ile oynansa kesin kaybedirdik
Hemde 3 tane rahat yerdik

Çevrimiçi Nartallo

Burak ve Caner’in sahada verdiği mesajı göremeyen adam Beşiktaş’ta emanetçi hocalık yapar.

Çevrimdışı worns

Şimdi kimse kadro kötü edebiyatı yapmasın. Kadro ilk yarıdan daha iyi bir kadro. Bu maçı net kazanmalıydık. Beraberliğe seviniyoruz ya inanılır gibi değil

ilk yarıdaki gs maçına çok sıkıntılı bir kadroyla çıkıp çok iyi oynamıştık. takımın genel gidişatını sergen hoca geldikten sonra beğeniyorum ama bu maça yönelik hazırlığımız oldukça kötüydü. bunda genel atmosferin de payı olabilir. ne maç planında ne oyun içi müdahalelerde ışıltı yoktu. gol yesek herhangi bir reaksiyon verebilecek gibi de gözükmüyorduk. kaybettiğimiz maçlar dahil en kötü maçımız buydu açık ara.