20.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor
20.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor

Beşiktaş Forum|20.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor Skor : Beşiktaş 4-0 Gaziantepspor Tarih : 07.02.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın :

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor  [Okunma sayısı 101893 defa] 20.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Mehmet K

İsmail arkasına adam da kaçırmadı bugün maşallah hep böyle devam eder inşallah..

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Gomez  de  bu arada  2  mac  eksikle 15  gol ve gol krali   :biggrinking:
Yorgo

Çevrimdışı mülkübey

İsmail ve tolga şaşırtın bizi
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı talha

Aha yine açtım gol geldi. Beyler hat-trick yaptırayım mı? :lol: :lol: :lol:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Mehmet K

Bugün gol yemeden maçı bitirmeliyiz.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Tolga bu macta hatali goller yerse yonetim sozlesme falan da yenilemez. Kaleyi Boyko'ya teslim etmeden yedek kaleci olabilecigini kanitlamasi icin onemli maclar bunlar Tolga icin.

Bence bu mac Besiktas dagitacak Antep'i.

Mac baslamadan bunu yazmistim  :lol:

Çevrimdışı Kirimli90

genis alanda ismail cok tehlikeli akiyor soldan. paslar da (orta demiyorum) cok etkili. icine ettigi ataklar da oluyor da olur o kadar.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

PINARRRBAŞŞIII BURMAA BURMAA YAAAARRR YAAAAAR YAAAARRRR YAAAAARR YAARRRR AMANNN ! :halay: :halay:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı mülkübey

Necip giriyor kontağı kapatma vakti

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı ahmetx

Bu takıma tolgayda katılırsa çok fena olacak
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Bizimkilerin 4'te durmaya niyeti yok bugün. Oğuzhan gününde olsa şimdiden 6-7 olmuştu, sağlık olsun.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi uğur07

Çevrimdışı Orhan_

Yalnız Marcelo cidden iyi stoper galiba. Çok iyi tanımıyorum ve maç yanıltabilir ama iki stoper de ilk maçları olmasına rağmen sevindirdi beni.

Yorgo

Çevrimdışı fatih e.

beck ve atiba nın da bugün maşallahı var.

Çevrimdışı mülkübey

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Bu  marcello  kule masallah ...
Yorgo

Çevrimdışı mülkübey

Oğuzhan , Gomez ,tore den gol gelir. Çok özledik.
Diğer alintimi da yaparım 

Bi de tosun pasa  atsin da  kapanis gorkemli  olsun  soyle  ronaldo vari  vurdugu  toplardan biri gol olsun hadi bakalim ..
Yorgo

Çevrimdışı ahmetx

Bu takımın atak yapmasından rakip hücum yapamıyor.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Etiketler: