Türkiye Kupası 6. Hafta / Beşiktaş - Sivas Belediyespor
Türkiye Kupası 6. Hafta / Beşiktaş - Sivas Belediyespor

Beşiktaş Forum|Türkiye Kupası 6. Hafta / Beşiktaş - Sivas Belediyespor Skor : Beşiktaş 3-4 Sivas Belediyespor Tarih : 28.01.2016 Saat : 20:15 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Murat Özcan Yayın : A

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Türkiye Kupası 6. Hafta / Beşiktaş - Sivas Belediyespor  [Okunma sayısı 68873 defa] Türkiye Kupası 6. Hafta / Beşiktaş - Sivas Belediyespor

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

bizimkiler  hic  maci  iplememis .. Bunu da  son saniyede kullanilacak frikikten once  tore  ile  quaresmanin gule oynaya topa kimin vuracagi tartismasini yapiyorken goruyoruz  arkadaslar.. Bosverin daha iyi oldu  Bucayla oynarken biz  diger  takimlar  hep  super  lig takimlariyla eslesti :) 
Yorgo

Çevrimdışı AmaralGürses

Arkadaşlar belki biraz erken ama şu haliyle Günay hiç ama hiç umut vermiyor. Ben kalemize Geçme ihtimalini imkansıza yakın görüyorum. Vasat altı bir kaleci görüntüsünde.

Bu arada iyi Tarafından bakın birinci olsak Rize'yle oynayacaktık şimdi buca'yla

Çevrimdışı 38life

Futbolcuların moralleri yok yere bozuluyor böyle işte. Şenol hoca kendine gelmeli. Başkan kulağını çekmeli hocanın...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Ergin1903

3-2 den sonra macin dönmesinin nedeni tamamen senol hocanin değişikleri ve ileri uctaki oyuncularimizin laubaliliklridir. Sonuc olarak rize ye göre daha zayif bir rakip olan buca ile oynayacagiz.

Çevrimdışı doganay

Galiba elendik. :s20: Maçkolik üçüncü gösteriyor bizi.Bu Aspır spikerleri mala bağlayabiliyor bazen
sen bir daha bak istersen.

Çevrimdışı OrhanAker

Güzel hazırlık maçıydı.

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı aa1903

valla maçın sonucu bizim açımızdan daha hayırlı oldu. rize ile eşleşeceğimize buca ile eşleştik. yalnız son frikikte sosa'ya net biçimde hakaret ettiler. sosa da kenara falan geldi, sinir oldum.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Gunay superlig de anca osmanlida oyniyabilir ikinci lig belki oynar ama cok kotu kaleci
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı celiker1

Düzeltmişler şimdi.Az önce bizi üçüncü gösteriyorlardı :tabe:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı sabriozyurt

Kaleci hayal kirikliguna ugratti beni.ben tolga iyi degil bu iyi diyordum ama iyiki kaleci almisiz.ben takima guvenemiyorum.gruptan cikmak garantidi ama takim kazanmak icin kapasitesini zorladi.maksimum kapasite buysa bu lig iyi bitmez

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

Besiktaslisin sen!!   GururLAN

Çevrimdışı Onur Küçük

Şenol Hoca maça hazırlık maçı ciddiyetiyle yaklaştı . Aynı durum futbolculara da sirayet etmiş . Sonuç doğal. 
Taraftar doğal olarak tedirgin oluyor aynı durum lige de yansır mı diye . Takım artık hazırlık periyodundan çıkıp önündeki maçlara final havasında hazırlanmalı . Hazırlanacak da .
Yedeklerin durumunun iç açıcı olmadığı da teyit edildi.

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Bizimkilerin yenik duruma düşünce asabileşmesine sinir oluyorum. Harcamasaydınız 15 tane pozisyonu lakayıtça. Sakin bildiğimiz Sosa bile kasti tekme atıyor rakibe.

Skor önemli değil ama Şenol Hoca sınıfta kaldı. İstanbul'daki maça 4 yedekle çıkması anlamsız, yaptığı değişiklikler anlamsız, değişikliklerden sonra sahadaki takım stopersiz, orta sahasız... Pektemek'i oyuna alacağına yedek kaleciyi alsa daha iyi değişiklik olurdu, nitekim topa değmeden maçı tamamladı Pektemek.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı doganay

Güzel hazırlık maçıydı.

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hazirlik maci bile olsa yine sinirlenirdim. Hic guzel degildi. Hazirlik macinda bile boyle, gayriciddi oynanmaz.

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı AigleBordeaux

Birisi Senol Gunese uyarsin burasi Bursa degil boyle saçma oyuncu degistirmesi . Hocayi severiz ama boyle hem takimin moralini bozdu hem rakiplerin eline malzeme verdik
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı 38life

Futbolcularda ne moral kaldı ne birşey. Yok yere neler etti takıma Şenol hoca.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı f_madida

Yalniz tek tek oyunculara laf yazacaksiniz once bir Milosevic denen adama sorun neymis derdi..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Ensar

Beşiktaş 4-3 yenildi sivas belediye diye bi takıma , midesi kaldıran varsa meşrebi çok genişmiş helal olsun.
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı blackeagle35

Bir 100.yıldaki Gençlerbirliği kupa maçını düşünüyorum,kaybedilmesine rağmen o günkü mücadeleyi bir de bu akşamı gerçekten yazık..Mesele kazanıp kaybetmek değil,teknik direktöründen futbolcusuna Beşiktaş'a yakışmayan tavırlar üzücü olan..

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Tek on libero Kerim

Serdar - Beck stoper tandemi Senol hoca biraz fazla abartti bu sefer :icool:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı aek

Çevrimdışı EMİR EMRE

Şenol Güneş çok ayıp etti çok...

Bu ne laubalilik, 3 yedekle gel, tek stoperi çıkar, tek ön liberoyu çıkar, sirk mi burası...

Sahada Beşiktaş forması var, 3. lig takımından 4 gol yemez, ayıptır, yazıktır, günahtır.

@Nartallo Benim soyleyecegim seyleri sen soylemissin. Altina 1903 kere imzami atarim.

Çevrimdışı Ersoy

Yahu milosevicin hiç mi suçu yok ? Şenol Hoca da Şenol Hoca.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Hasan Akten

Şenol güneş çok ayıp etti gerçekten. Son yarım saat takımda ne stoper ne orta saha vardı. Cenk Mustafa Gökhan Kerim Quaresma Sosa 6 forvet var. Bir kaleci 7 ediyor. Zaten 10 kişi oynuyoruz. Geri kalan 3 kişi de nerede ne yapıyor belli değil. Rakibi küçümsemek falan değil bu resmen Buca çıksın diye yaptı bu değişiklikleri. Yakışmadı.

Çevrimdışı cursedofdragon

Ben ecelimle olmem beni Beşiktaş öldürür diyen dayının ellerinden birkez daha öperim.

Etiketler: