Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 101 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1763803 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi levitate

bu berat geçen sene çok iyiydi, bu yıl "ben oldum aga" sendromuna yakalanmış
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Liquidator

Görünen o ki, bu haftayıda lider tamamlıycaz. Ah Sergen ah, fantazi yapmasan şu an çoook keyifli olacaktık.

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Uğurcan çok iyi kaleci gerçekten de.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimdışı Erman1903

Endri Cekici'yi Türkiye'ye gelmeden önce yazıyordum, çok tehlikeli bir vuruşcu. Ljajic'in iki gömlek üstü bir adam, geçen sezon Ankaragücünü rakip yarısahaya girmekte zorlanan bir takımdı bu yüzden kendini gösteremedi. Buna rağmen ligin 10 numaraları takımlarının girdiği pozisyona göre oranlandığında Bakasetas'ın bir sıra altında çıkıyordu.

Çevrimiçi ferdi1903

Es kaza fener de puan kaybetsede neselensek

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimdışı Orhan_

Fb maci aldi

Rakipleri giresun, kendi sahasında, tam kadro ve maçı hiç almış gibi oynamıyorlar. Son 10 15 dakikadır Giresun daha dertli toplu bence. Bunlar 60 70e kadar bu skorda kalırsa fb puan bile kaybedebilir. Hayırlısı.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Penaltıdan da atamıyorsanız yuh gari

Çevrimiçi Samet Ç

Giresun penaltı kaçırdı

Çevrimdışı Orhan_

Rakipleri giresun, kendi sahasında, tam kadro ve maçı hiç almış gibi oynamıyorlar. Son 10 15 dakikadır Giresun daha dertli toplu bence. Bunlar 60 70e kadar bu skorda kalırsa fb puan bile kaybedebilir. Hayırlısı.

Giresun'un forvet tam bir kazma çıktı. Net pozisyondan sonra bir de penaltı kaçırdı.

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

FB kaleyi boş bıraksa Giresun bu beceriksizlikle gol atamaz gibi görünüyor.

Hakem nedense Mert Hakan'a ikinci sarıyı göstermedi penaltı pozisyonunda.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Giresun lige çıkmamalı diyordum. Çıkmış gibi görünmüyorlar. Alt ligde daha iyi oynayan takımlar var. Umarım şu fazla takım saçmalığı bir an önce son bulur.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Giresun çok kötü takım tam kadro çıksak normal tempo 5 tane atarız alt ligden gelen kadroyu hiç güçlendirmemişler.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Maçı nerede bitirdi biz oynasak orada devam ettirirdi.

Çevrimiçi ferdi1903

Fener gassaraydan daha kötü bir takim gibi geldi bana, dünkü kayseri bunlara 5 atardi

Çevrimiçi Samet Ç

Ts maçı uzatmada oyuncu değisikliği yapıldı verilen +5'i 10 saniye bile uzatmadı hakem fener maçı Giresun belki gol olabilecek bir pozisyona gidiyor görmesine rağmen şak diye düdüğü çaldı bitirdi maçı.

Çevrimiçi qp 383

Cücü'nün maçı bitirdiği yere bak komedi  :claps:
Aslolan hayattır hayat da Beşiktaş

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Enteresan işler oluyor gerçekten.

Daha iki gün önce Bülent Yıldırım denen kişilik uzatmaların 2dk fazla oynatılmasını aklamak için Ersin'in aut atışını kullandığı süreyi hesaplıyordu.

Bugün tam 90:00'da top auta çıktı. (Osayi'nin Emre Taşdemir'i korner bayrağı yakınında düşürdüğü pozisyon ki faul de var burada ayrıca) Altay atışı 90:30'da kullandı. Hakem maçı 93:57'de Giresun bomboş atağa çıkarken bitirdi.

Fenerbahçe o kadar kötü ki 5 haftada henüz golü olmayan Giresun bugün biraz becerikli olsa Fener'e 3-4 gol atabilirdi.
[ Son Düzenleme: 23 Eylül 2021, 22:05:30 Gökhan Güvenç ]
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Enteresan işler oluyor gerçekten.

Daha iki gün önce Bülent Yıldırım denen kişilik uzatmaların 2dk fazla oynatılmasını aklamak için Ersin'in aut atışını kullandığı süreyi hesaplıyordu.

Bugün tam 90:00'da top auta çıktı. (Osayi'nin Emre Taşdemir'i korner bayrağı yakınında düşürdüğü pozisyon ki faul de var burada ayrıca) Altay atışı 90:30'da kullandı. Hakem maçı 93:57'de Giresun bomboş atağa çıkarken bitirdi.

Fenerbahçe o kadar kötü ki 5 haftada henüz golü olmayan Giresun bugün biraz becerikli olsa Fener'e 3-4 gol atabilirdi.
Bulent Yıldırımın acısı hala geçmemiştir boşver