16. Hafta Beşiktaş 1-0 Adana Demirspor
16. Hafta Beşiktaş 1-0 Adana Demirspor

Beşiktaş Forum|16. Hafta Beşiktaş 1-0 Adana Demirspor Tarih : 29.12.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Şansalan - Mehmet Kısal - Kamil Çetin - Kadir Sağlam VAR : Mustafa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Beşiktaş 1-0 Adana Demirspor  [Okunma sayısı 4989 defa] 16. Hafta Beşiktaş 1-0 Adana Demirspor

Çevrimiçi Samet Demir

hakem tam bir...
Gördün mü Necibi son dakika nasıl faul aldı :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

orta saha 1 kişi eksik oynuyor görmek isteyene

Çevrimiçi tolga1903

Maçın yıldızları neciple umut meraş

Çevrimiçi Talisca1903

kötü oynamadık ilk yarı sağ kant cenk olmuyor raşitini arıyor takımda puan kaybı yaşarım korkusu net hissediliyor biraz rahat olsak 2-3 sallayıp göndereceğiz şırdancıları

Çevrimiçi mellfred

nkoduo ya allahtan iq niyaz etsin inanan arkadaşlar
biraz tempo yapabilsek iki 3 atardık aslında
ikinci yarı umarım yaşlanmayız

Çevrimiçi levitate

rosier talha masuaku hepsine istenmiyor dendi inadına taş gibi oynuyorlar valla
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

bu nkodounun yerine deleyi falan atsan en kötü yana falan pas verir, acil çıkmalı safi zarar
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

rosier talha masuaku hepsine istenmiyor dendi inadına taş gibi oynuyorlar valla

Rosier yerine Necip, Masuaku yerine Caner, Talha yerinede Ozan'i alip oynatirsak o istemeyenler cok rahat edecek.

Çevrimiçi Talisca1903

ndiayeyi  atmadı karaktersiz gitti weghorsta sarı verdi dövsek bela ...

Çevrimiçi tolga1903

nkoduo ya allahtan iq niyaz etsin inanan arkadaşlar
biraz tempo yapabilsek iki 3 atardık aslında
ikinci yarı umarım yaşlanmayız

Yahu abi. Premier lig takımında yıllarca sol kanat oynamış adamı ya yedek oturtuyor ya sağ kanatta kullanıyor bu herif içeri çekerek hem oyun kurucu hem şut özelliği var soldan da masuaku bindirir böyle bir avantajın var ısrarla taktı adama oynatmiyor ya. Abi hiç mi yardımcın yok bi transfermarkt sitesine girse bu redmond'un hangi mevkide ve neden yıllarca barinabildigini anlarsın bu nkudu kanser yemin ediyorum 1.97 adamın 10 metre yukarısına orta açıyor ya

Çevrimiçi Talisca1903

bu nkodounun yerine deleyi falan atsan en kötü yana falan pas verir, acil çıkmalı safi zarar
yok yok aman diyim ne dellesi belki son 10 dk yürüyecek hali yok IQ süz felan ama kevinden başka çalım atabilen kanat yok dursun

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi tolga1903

Welinton adama bakmiyorsun haberin yok nerden çıktığından bir de elini kaldırıyorsun ya

Çevrimiçi levitate

yaw cenk inanılmaz itici olmuş

hiç mi suçun yok aga sağa sola el kol yapıyorsun + saçma sapan şutlar

Çevrimiçi sEuL

Josef bir topuda ileriye oyna be arkadas, onu bos olsa bile geriye donuyor.

Çevrimiçi tolga1903

Önce cenk mı çıkmalı nkudu mu zor karar cidden ama cenk şu haliyle cidden çok kötü ya

Çevrimiçi sEuL

Önce cenk mı çıkmalı nkudu mu zor karar cidden ama cenk şu haliyle cidden çok kötü ya

Josef! Sarisi varken cikarmak en mantiklisi o olur sanki!

Çevrimiçi Talisca1903

kevin çıkmaz orta sahaya müdahale şart

Çevrimiçi tolga1903

Josef! Sarisi varken cikarmak en mantiklisi o olur sanki!

Merak etme abi birazdan golü yiyince yapar 5 değişiklik galibiyet için 2yi de yeriz kontradan biter gider

Çevrimiçi sEuL

Cenk'in kanadinda maden buldular, bakalim gol yiyince mi oyuna mudahale olacak.

Çevrimiçi Talisca1903

görene salih çıkar ne oynuyor bomboş

Çevrimiçi tolga1903

Cenk adım atamıyor artık bitti herif neyi izliyorsunuz ya hem kevin rodriguez geliyor hem onyekuru var rosier baş edemez ikisiyle tayfur'u bari al savunsunlar hiç olmazsa

Çevrimiçi sEuL

Sisir babam sisir, her topu sisir...

Çevrimiçi tolga1903

Takım 2 hoca degistirdi hala 60'da bitiyor hala kendi ceza sahasının önüne kadar engel olamıyor rakibin gelmesine oyuncu grubunda sıkıntı var heralde yetmiyor heriflerin kondisyonu çok enteresan durum

Çevrimiçi mayguntr

Cenk cidden beyinsizlik yapti, disiplin cezasi verilmeli duzgun

Etiketler: