1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor
1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor

Beşiktaş Forum|1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor Tarih : 06.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Osman Gökhan Bilir - Murat Tuğberk Curbay - Kadir Sağlam

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor  [Okunma sayısı 13423 defa] 1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor

Çevrimdışı Nazım Ar

Weghorst topu tutuyor ortasahadan  kimse desteğe gelemedi.  Adam Tsubasa gibi topu kaldırıp rövaşata mı çekecek?

Çevrimiçi Samet Demir

hiç bir hücum planı olmayan stajer hocaya koca takımı emanet ettşk kimse kusura bakmasın
salih&kartala güvenilip yola çıkklmaz siyoruz yok kampta uçup kaçıyormuş
geeçeklerin kabak gibi ortaya çıkmak gibi bir hıyu vardır
kayseri 2 kez gole yaklaştı biz sıfır
Yav abi. Öyle şeyler yazıyorsun ki hocayı savunmak zorunda kalıyorum. Orta sahaya sağlam adam alındı da hoca nı gelmesin dedi.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Unnamed

Salih'i oyundan almak icin mac sonu bekleniyor herhalde

Çevrimiçi sEuL

Ghezzal duran toplari batirmaya devam ediyor

Çevrimiçi tolga1903

Bu ghezzal'in sorunu ne? Geldiğinden beri belki de en rezil oyunu o nasıl duran top kullanmak abi başka gol atma şansın yokken bu ne lan?

Çevrimdışı Unnamed

Weghorst atacak bugün ama yer miyiz bilmiyorum

Çevrimdışı Nazım Ar

Weghorst atacak bugün ama yer miyiz bilmiyorum

Kayserinin 4. Net pozisyonu kaçtı.

Çevrimdışı Nazım Ar

Nkoudou girdi Muleka çıktı.

Çevrimdışı Nazım Ar

5. Sert Faulünde Karimiye sarı gelebildi.

Çevrimdışı 38life

Pozisyon bulmuşuz, pres yapıyoruz, sıkıştırıyoruz rakibi, Necip gelip alakasız bir faul yapıp topu rakibe vererek oyunu soğutuyor. Gel de çıldırma.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Samet Demir

Cenki sok hoca. Kartalı çıkart

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Nazım Ar

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı beno1903

Ortadan kimse koşmuyor ileri

Çevrimiçi Samet Demir

Bu emrah ne böyle ya. Yerden kalkamadı

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu emrah ne böyle ya. Yerden kalkamadı

Tipik kendini yere atarak ekmek yiyen pislik Anadolu topçusu. Aslında Gs'ye de yakıştırabiliriz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Ya başlayacam yapacağınız baskıya deli dana gibi koşup topu kaptıktan sonra hiçbir halt bilmiyor bu takım ne yapacağı hakkında gram fikri yok basma abi o zaman saçma sapan maç ya

Çevrimdışı Nazım Ar

Malesef bu sistem bize pozisyon buldurmaz, Nkoudou, Ghezzal adam geçecek de asist yapacak, belki Saiss uzun atacak da Mulekanın önüne düşecek.

1 gol atabilirdik ama Kayserinin kaliteli bir santraforu olsa şu an korkunç bir skora da bakkyor olabilirdik.

Çevrimiçi levitate

salih faul alıcam diye hareket yaptı aldırdı kırmızıyı helal lan
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

Karimi git₁ 5 tane sarılık hareket yaptı yeni attı oyundan

Çevrimdışı 38life

Salih bi işe yaradı sonunda, hemde baya işe yaradı. :)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Nazım Ar

Salih bi işe yaradı sonunda, hemde baya işe yaradı. :)

Salih iyi yaptı da karimiyi 3 faul önce de atabilirdi herifün normal faulü yok dana gibi giriyor.

Çevrimdışı Nazım Ar

Neden Gedson vurmuyor arkadaş?

Çevrimiçi fatihsahin

Geçen sezon kaç gol attın ghezzal serbest vuruştan

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siyah beyaz

Çevrimiçi tolga1903

Bu takım 10 kişiyi de açamaz kolay kolay pek lehimize değil rakibin 10 kişi kalması yine duran topa bakıyoruz ve ghezzal duran topları hiç etmeye devam ediyor

Etiketler: