2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 46 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 775334 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

Seneye bu zamanlar Saiss'ten çıkmak lazım diye konuşacağız bence.
saiss oynar ya iyi adam

bonservisiyle gelme ihtimali olsa aynısını weghorst için diyebilirdim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı murat

zaten alınırken konuşulmaz bu rakamlar.

Çevrimdışı murat

alex mert hayır kenan evet, alex gelsin diye hepimiz çıldırıyorduk camianın %80'i iyi para diyordu

mert'in bonservis bozuyor 1.5 verilmez o yaşta
hemen hemen hiç fayda göremedipimiz hatta zarar veren oyuncular rahatsız etmiyorsa birşey demiyorum. Botdun suçu ahmet nur çebinin transfer etmemiş olması galiba

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Su haberler dogru ise yonetime kufur degil de ne edilebilir?

Gecen sene sezonun basinda hem Avrupa'ya hemde lige havlu attik, kontrati bitecek oyuncularin hepsi belliydi. Koca bir sezon vardi bu senenin planlamasini yapmak icin ama halen menajer kucaginda olmalari asla kabul edilemez.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Şu Fernando yu alalım Antalyadan.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tuncaboylu

Su haberler dogru ise yonetime kufur degil de ne edilebilir?

Gecen sene sezonun basinda hem Avrupa'ya hemde lige havlu attik, kontrati bitecek oyuncularin hepsi belliydi. Koca bir sezon vardi bu senenin planlamasini yapmak icin ama halen menajer kucaginda olmalari asla kabul edilemez.
Kendi sözleşmesi biten oyuncularıyla bile Haziran'a karar görüşme yapmayan bir yönetimden çok büyük bir beklenti olmuş

Çevrimdışı Orhan_

Yönetim eleştirisi erken ve sert başlamış da bi destur desek iyi olur. İyi bi stoper almışız. Gedson da gelmiş herhalde. Uzun zamandır erken biten transfer görmüyorduk. Bunlar olumlu işler değil mi?
Ayrıca bi önceki yönetimin sivrileri Dalgakıran-Urgancılar-Torunoğulları gibi adamlar yok artık. Bakalım bi iyice.

Çevrimdışı murat

Yönetim eleştirisi erken ve sert başlamış da bi destur desek iyi olur. İyi bi stoper almışız. Gedson da gelmiş herhalde. Uzun zamandır erken biten transfer görmüyorduk. Bunlar olumlu işler değil mi?
Ayrıca bi önceki yönetimin sivrileri Dalgakıran-Urgancılar-Torunoğulları gibi adamlar yok artık. Bakalım bi iyice.
kadroyu boşaltmışsın en az 10 yuncu iskelete 5 oyuncu  lazımken kampa getirebildiğin henüz 2.
2 stoper 2 ortasaha 1 kanat 1 solbek 2 santrafor lazım.ligde 5. Lik hedefi için bile en az 1 stoper bir santrafor lazımgerisini yama yaparız. Geçen seneki gibi kaliteli 3 - 4 ismin arkasına işe yaramaz bir sürü çöpe para saçıldı. Kadro kalabalık ama geniş değildi.bazı ürünlerin daha ucuz muadilleri olur bizdekiler muadil bile değildi bildiğin çakma ürün.kadroda tırtlayanın yerini dolduracak oyuncu yoktu eldeki acemi gençlere mecbur kaldık.

Çevrimdışı Egos

ağabey dört gün oldu transfer dönemi başlayalı, bu sürede iki transfer yapan kaç yönetim biliyorsun? yenilenen sözleşmeler, satıldığı söylenen oyuncular da mevcut. forum arşivini kitaplaştırsak adı "hem nalına hem mıhına" olurdu. buradaki eleştirilerden yola çıkarsak batshuayi satın alınmalı, larin ile 200-300'e bakmadan sözleşme imzalanmalıydı, sergen'e yapılan vefasızlıktı mesela. statsız ve seyircisiz şampiyon olduğu için gururlanılan takımın taraftarıyız, küfür gibi...

başkan muhalefete, muhalefet başkana çalışıyor.

Çevrimdışı Orhan_

kadroyu boşaltmışsın en az 10 yuncu iskelete 5 oyuncu  lazımken kampa getirebildiğin henüz 2.
2 stoper 2 ortasaha 1 kanat 1 solbek 2 santrafor lazım.ligde 5. Lik hedefi için bile en az 1 stoper bir santrafor lazımgerisini yama yaparız. Geçen seneki gibi kaliteli 3 - 4 ismin arkasına işe yaramaz bir sürü çöpe para saçıldı. Kadro kalabalık ama geniş değildi.bazı ürünlerin daha ucuz muadilleri olur bizdekiler muadil bile değildi bildiğin çakma ürün.kadroda tırtlayanın yerini dolduracak oyuncu yoktu eldeki acemi gençlere mecbur kaldık.

Kadronun boşalması gerekiyordu abi zaten. Bundan bir şikayetimiz olduğunu sanmıyorum. Hepimiz kampa full kadro çıkalım isteriz ama bunu yaşamayalı o kadar çok sene oldu ki an itibari ile 2 transferin bitmiş olması bile olumlu gibi geldi bana.

Çevrimiçi Talisca1903

Şu Fernando yu alalım Antalyadan.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
gs 1 milyon vermis bonservisine oraya gidebilir

Çevrimdışı Orhan_

ağabey dört gün oldu transfer dönemi başlayalı, bu sürede iki transfer yapan kaç yönetim biliyorsun? yenilenen sözleşmeler, satıldığı söylenen oyuncular da mevcut. forum arşivini kitaplaştırsak adı "hem nalına hem mıhına" olurdu. buradaki eleştirilerden yola çıkarsak batshuayi satın alınmalı, larin ile 200-300'e bakmadan sözleşme imzalanmalıydı, sergen'e yapılan vefasızlıktı mesela. statsız ve seyircisiz şampiyon olduğu için gururlanılan takımın taraftarıyız, küfür gibi...

başkan muhalefete, muhalefet başkana çalışıyor.

Transfer dönemi başlayalı sadece 4 gün mü olmuş. Bunu bilmiyordum :D. Yok çok erken başlamış eleştiriler.

Çevrimdışı Orhan_

Saiss'i iyice izledin mi? Yani seneye göndermemiz lazım dedirtecek kadar mı kötü f/p oranı?

Çevrimdışı can1903

Seneye şampiyon olacağız, bu kadar iddialı konuşuyorum.

Saiss'in yanına alacağımız adamı konuşuruz seneye  :photo:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Seneye şampiyon olacağız, bu kadar iddialı konuşuyorum.

Saiss'in yanına alacağımız adamı konuşuruz seneye  :photo:

Can , forvet ve diğer bölgeler ile ilgili kısa bir özet geçsen kardeşim  :D

Çevrimdışı can1903

Can , forvet ve diğer bölgeler ile ilgili kısa bir özet geçsen kardeşim  :D
Kanat için muleka biter, orta saha gelir 1 adet yakın süre içinde.

Forvet işi weghorst bu akşam kesin bilgi çıkar gibi duruyor. Sorloth ile görüşmeler hızlandı tekrardan. Yerli stoper için 1-2 görüşme var bugün detaylı yazarım görüşmeden sonra.

Kazımcan bitti o da 27 sine kadar açıklanır.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi sefaköykartali

Saiss gayet kaliteli stoper. Gedson ve Saiss cidden yönetime 2/2 yazdırdı. İsim ve performans olarak ikisi de çok doğru isimler. Sakatlık vs. olmadığı sürece kafası burada Saiss bizim savunmanın büyük bi kısmını toparlar. Adam oynamayacak olsa Katara veya Arap yarımadasına giderdi. Zaten buradakinin 2 3 katını verirlerdi. Yönetimin sallanacak o kadar şeyi varken Saisstan sallamak komik oluyor.

Çevrimiçi sefaköykartali

Kanat için muleka biter, orta saha gelir 1 adet yakın süre içinde.

Forvet işi weghorst bu akşam kesin bilgi çıkar gibi duruyor. Sorloth ile görüşmeler hızlandı tekrardan. Yerli stoper için 1-2 görüşme var bugün detaylı yazarım görüşmeden sonra.

Kazımcan bitti o da 27 sine kadar açıklanır.
Abi orta saha dediğin josef yerine mi, bi de Kazımcan as kadro için mi düşünülüyor?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Orta sahaya mutlaka Antalya'dan Fernando'yu almak lazım.
1m euro çıkış maddesi olduğu söyleniyor.

Etiketler: