2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 43 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 777620 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Talisca ,kemiksiz 8 Milyon para alıyormuş. Bonuslarla 9 ediyormuş.

Herhangi bir takımı geçtim , sponsorlarla bile zor bunun yarısının karşılanması.

Çevrimiçi Talisca1903

Herhangi bir takımı geçtim , sponsorlarla bile zor bunun yarısının karşılanması.
Alex den çıkarsak gayet olur neden olmasın adam gol makinası

Çevrimiçi Samet Ç

Talisca gs haberleri çoğalmaya başladı vallahi elim ayağım boşaldı bu adamı başka forma altında göremem 90'da Benficaya yaptığı gibi bize atarsa kalpten götürür. Başkanın bu topa girmesi almasa da aldırmaması gerekir maaşının yarısını  4-5 verelim alalım
8 milyon maaş minimum 10 milyon bonservis veren alır oradaki kulübüyle herhangi bir sorunu yok zaten bu sene 2 cezalı olduğu maç dışında kaçırdığı maç yok Talisca'yı şu anda buraya getirmek isteyen kontratı ile birlikte 50 milyon Euro'yu gözden çıkarması lazım şu gereksiz haberlere inanmayın.

Çevrimiçi Talisca1903

8 milyon maaş minimum 10 milyon bonservis veren alır oradaki kulübüyle herhangi bir sorunu yok zaten bu sene 2 cezalı olduğu maç dışında kaçırdığı maç yok Talisca'yı şu anda buraya getirmek isteyen kontratı ile birlikte 50 milyon Euro'yu gözden çıkarması lazım şu gereksiz haberlere inanmayın.
gedson da gelmez diyorduk geldi
 gs deniyorsa biz niye denemeyelim renkliye giderse çok canımızı sıkar

Çevrimiçi levitate

?s=19
bu eleman troll ya çok ciddiye almayın :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

gedson da gelmez diyorduk geldi
 gs deniyorsa biz niye denemeyelim renkliye giderse çok canımızı sıkar
Gedson ile Talisca'yı bir mi tutuyorsun biri takımının planları arasında yok diğeri takımının en iyi oyuncusu 7 milyon bonservis vermişler bonuslarla beraber 27 milyon maaş bağlamışlar iki yıl daha kontratı var ve oyuncunun takımıyla herhangi bir sorunu yok bizim medyanın son dakika diye girdiği haberde Al Nassr Talisca'yı maaşının yarısını ödeyerek gsye kiralık gönderecek saçmalık. Son olarak Talisca'nın maliyetini Tr'de hiçkimse karşılayamaz şu saçma haberlere inanmayın.

Çevrimiçi Talisca1903

Gedson ile Talisca'yı bir mi tutuyorsun biri takımının planları arasında yok diğeri takımının en iyi oyuncusu 7 milyon bonservis vermişler bonuslarla beraber 27 milyon maaş bağlamışlar iki yıl daha kontratı var ve oyuncunun takımıyla herhangi bir sorunu yok bizim medyanın son dakika diye girdiği haberde Al Nassr Talisca'yı maaşının yarısını ödeyerek gsye kiralık gönderecek saçmalık. Son olarak Talisca'nın maliyetini Tr'de hiçkimse karşılayamaz şu saçma haberlere inanmayın.
biz gelmiyorsa kimseye de gelmesin

Çevrimdışı Mustafa UZUN

Ayrıca şu anda Tr de herhangi bir takımın Talisca maliyetindeki (ücretinin yarısını verse bile) bir oyuncuyu transfer etmesi takımın dibine dinamit koymakla eş değer. Bunu geçmişte biz de yaşadık renkliler de yaşadı. Takım içi maaş dengesini alt üst eden bu tip transferlerden şimdiye kadar kimse fayda görmedi. 

Çevrimdışı can1903

Beşiktaş başkanı aramaz, aranır. Hatta yalvarırsınız geçin bu işleri
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi tolga1903

30 milyon tl istemeleri gayet normal. Avrupadan herhangi bir takımdan da oyuncu istesen başlangıç fiyatları da buralardan başlar ve orada takas seçeneğin de yok. Adamların bedavaya vermesini mi bekliyoruz. 30 milyon tl 25 e çekip 2 yıl taksite bölsünler bence makul bir anlaşma olur. Taksitler bittiğinde muhtemelen 1 milyon edoların altında ödeme yapmış oluruz.

30 milyon tl'yi gidip de tayfur'a vereceğime free yabancı kanat bek kovalarım elbet düşer en kotu kiralık bulunur bilmiyorum abi bana yüksek geldi oyuncu 22 yaşında olsa neyse

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Talisca iyidir hoştur hafif kavruktur ama dini imanı paradır.
Aldığı paranın 1 euro sent altına dahi gelmez. Aldığı ücreti verecek kulüp olmadığı için bu fıkrayı geçelim derim.

Çevrimiçi murat

30 milyon tl'yi gidip de tayfur'a vereceğime free yabancı kanat bek kovalarım elbet düşer en kotu kiralık bulunur bilmiyorum abi bana yüksek geldi oyuncu 22 yaşında olsa neyse
yoerli zorunluluğu olmasa bulursun. Tayfun ile bir mevkiyi yerlileştirmiş olmak demek. Yerine bir yabancı aldın ve fırmayı kaptı bu sefer diğer nölgelerballak bullak olacak.

Çevrimiçi murat

30 milyon tl deyince  çok para euro ile 1.6 civarında birşey yapar. Pazalıkla 1.2 civarına düşürdüğümüzü farzedelim. 4 sene faydalansak senelik 300 bin. Oyuncununda senelik 500 bin euro civarı istediği söyleniyor. Senelik 800 bin yapar. Senelik maliyeti 800 bin hangi yabancı var ve bu yabancının +3 e olumsuz etkisini bertaraf etmek için alınacak stoperlere ne verilecek. Bence +lar - ler gözönüne  alınıp hesaplandığında mantıklı görünüyor. hoca ve yöneticiler  karar verirler eldekilerle mi devam edelim yoksa transfer mi yapalım.

Çevrimdışı Nazım Ar

Talisca'yı ben severim de gittiği sezon arkasından herkes küfür ediyordu vurdumduymaz, takım oyununu baltalıyor, topları eziyor, istikrarsız vb. diye. Bugün Alex Teixeria için ne deniyorsa üç aşağı beş yukarı aynı şeyler deniyordu. Şimdi Alexi bedavaya veya üstüne para dökerek gönderip Talisca'ya o paraları gömmek zaten başlı başına saçma bir iş olur. Rakipler alırsa da o maliyetlere zerre üzülmem.

Çevrimiçi Talisca1903

30 milyon tl deyince  çok para euro ile 1.6 civarında birşey yapar. Pazalıkla 1.2 civarına düşürdüğümüzü farzedelim. 4 sene faydalansak senelik 300 bin. Oyuncununda senelik 500 bin euro civarı istediği söyleniyor. Senelik 800 bin yapar. Senelik maliyeti 800 bin hangi yabancı var ve bu yabancının +3 e olumsuz etkisini bertaraf etmek için alınacak stoperlere ne verilecek. Bence +lar - ler gözönüne  alınıp hesaplandığında mantıklı görünüyor. hoca ve yöneticiler  karar verirler eldekilerle mi devam edelim yoksa transfer mi yapalım.
çok üstüne gitmeye gerek yok kafası karışmış 29 yaşında oyuncu sıkıntı olacak Alanyaya 7-8 milyon tl verip çekilelim verirlerse versinler vermezlerse alana hayırlı olsun

batur iyi çıkarsa kampta sorun kalmayacak zaten Badra Cisse yeni +3 yabancı kuralına uygun mu acaba?

Çevrimiçi Talisca1903

Talisca'yı ben severim de gittiği sezon arkasından herkes küfür ediyordu vurdumduymaz, takım oyununu baltalıyor, topları eziyor, istikrarsız vb. diye. Bugün Alex Teixeria için ne deniyorsa üç aşağı beş yukarı aynı şeyler deniyordu. Şimdi Alexi bedavaya veya üstüne para dökerek gönderip Talisca'ya o paraları gömmek zaten başlı başına saçma bir iş olur. Rakipler alırsa da o maliyetlere zerre üzülmem.
Ne vurdumduymazdı ne de takım oyununu bozuyordu attığ gollerin yanında keskin diagonal pasları drilingii herşeyi var adamın istikrarsızmış her maç gol atıyor neyin istikrarsızlığı acaba?

Alex iyi oyuncu ama Talisca çok başka seviye Gomez gibi

Çevrimiçi Necmi

sorun ozideydi kimse oziye laf söylemek istemediği için leblebi gibi atan talisca tukaka yapıldı beşiktaş taraftarı futboldan anlamıyor çünkü

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Bu rıdvan transferi ne oldu alan takım kampa neden yetiştirmesin bugün bütün takım sağlık kontrolünden geçiyormuş
Acaba son dakika çingene pazarlığımı başladı malum başkan imza masasında pazarlığı sever

Çevrimiçi Necmi

hani tatildeydi dönünce imzalayacaktı bir dedikleri bir dediklerine uymuyor

Çevrimdışı Nazım Ar

sorun ozideydi kimse oziye laf söylemek istemediği için leblebi gibi atan talisca tukaka yapıldı beşiktaş taraftarı futboldan anlamıyor çünkü

E ders almıyoruz ki abi şimdi farklı mı? Geçen sene takım doğrandı üstüne aldığımız santraforlar kalasın önde gideni çıkt, cezalar td değişikliği, sakatlık vb derken çok kötü sezon geçirdik. İlk sardıklarımız 27 maçta 7 gole katkı veren Rıdvan, bir önceki sene şampiyonluğunuzun mimarlarından Ersin, takıma geç katılıp kamp yememiş ve sakatlıklardan form tutamamış kalitesini tartışamayacağımız Alex. Takımda Kenan duruyor mesela bunları yollamaya bakıp yerine adam arıyoruz. 3 lü sistemde sol kenara daha iyi Türk oyuncuyu çok ararız.

Ha Talisca'yı uyguna çözebiliyorsak ben havaalanından sırtımda taşırım da madem öyle bir oyuncuya sistemde yerimiz var, Talisca'yı da malum maliyetten dolayı alamıyoruz, Alexi neden dehlemeye çalışıyoruz?

Çevrimiçi levitate

Bu rıdvan transferi ne oldu alan takım kampa neden yetiştirmesin bugün bütün takım sağlık kontrolünden geçiyormuş
Acaba son dakika çingene pazarlığımı başladı malum başkan imza masasında pazarlığı sever
başlamış bile, peşin istiyorlarmış ücreti galiba
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Mehmet57

Talisca’yi ne biz, ne de rakiplerimiz alabilir su durumda. Gercekci olalim, Talisca parayi cok onemsiyor. Onemsemese Cin’den bize gelirdi. Onemsemese hatta Avrupa’ya giderdi.

Talisca ancak sozlesmesi bittiginde belki gelir, yoksa imkansiz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: