2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 29 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 777418 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı MUSTAFA_

Zor transfer sadece maliyetini sormuşuzdur.
Trabzon'a gideceğini de düşünmüyorum. Bize de gelmez. İtalya'dan isteyenler varmış.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Yedek santrafor için Terodde ve Glatzel yoklasak fena olmaz.

Çevrimdışı ardiles

Almeidayla Weghorst ne alaka anlamadım ama ikisi de çok alakasız futbolcular. Weghorst Gomez' ın hollandalı versiyonu. Ama gelmezse de mahvolmayiz tabii, golcü olan Sörloth iki senedir ortada yok, kariyerinde de ts dışında iş yapmışlığı yok, görevini iki senedir yapamıyor o zaman. Dizilisler ve taktikler sahada 11 kişiyle yapılır. Hocanin istediği oyuna uygun olmayan birini almak verimi azaltmaktan başka bir işe yaramaz.

Sörloth örneğini vermen iyi oldu. Neden Türkiyedeki kadar gol atamadığı sorulduğunda "Orada sahaya çıkıp gol atmanız bekleniyor burada ise çok fazla görevimiz var" demişti. Golcünün alemi fazla dağıtılmaz. 6 ay sonra ne hoca kalır ne sistem. Takk biri geldi, şakk sistem yaptı... O kadar kolay değil. Beşiktaşın zaten bir sistemi var, yıllardan beri bunun için mücadele ediliyor.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ardiles

Altyapıda nasıl oyuncu yetiştirilir, transfer nasıl yapılır, saha dizilimi ve oyuncu rolleri nasıl olmalı.. Beşiktaşın var olan bir sistemi var! Türk futbolundan 100 yıl ileride olmasına rağmen uygulamaya konmuyor. Öylece atıl vaziyette bekliyor. Sonra neymiş, V.İsmael gelmiş 343 oynatacakmış... fast food.

Çevrimiçi Mehmet57

Haftaya sozlesmesi bitiyor. 21-22 sezonunda 27 PL macina cikmis. Anderlecht doneminden beri en cok istedigim oyunculardan biri. Arka ucluden ikisini Saiss-Kouyate yaparsan BPL tecrubesi ile ligde duvar olurlar. Orta sahadada gorev alabilir. Hizli, fizik cok ustun, sicrama gucu yuksek, agresif. Tam aradigimiz, bedava joker. Ts de uzun suredir ilgileniyor.

Çevrimdışı ardiles

Uzun boylu fizik kalitesi yüksek oyuncular süper ligde hedefi ilk 10 olan kulüplerde iş yapar. Şampiyonluk için teknik kalitesi yüksek, pır pır olmayan ama top sürebilen, Türkiyedeki panik defans oyuncularının hatalarını fırsata çevirebilmek için ayaklarına hakim ve yavaş hareketlerle çalım atan Fb li Alex, Ailton, Gomez vb. golcüler lazım. Top ayağına yakışmalı. 10 m. top süremeyen sözde golcülerin bizde işi yok. Kazma bahçeye, pehlivan çime, güreşçi mindere...

Çevrimiçi murat

Stopere ozan kabak Kaan Ayhan yapabilsek saisle birlikte efsane defans olur iyide bir yabancı sol bek alır rakipleri aglatiriz.
ikisinide bepenmiyorum. Kaan ayhanın sağdaki stoper olma ihtimali sadece türk olduğu için olabilir yoksa monterodan iyi değil.

Çevrimdışı ardiles

Rakip defans oyuncuları ona karşı kan ter içinde canhıraş mücadele ederken, o sanki ağır çekimde oynuyormuş gibi yavaş hareketlerle çalım atan, matrix izliyormuşsunuz gibi hissettiren, topa fazla abanmadan ve gerim gerim gerilmeden sert şut çekebilen biri var mı? Boyunu kilosunu sonra konuşuruz.

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

?s=20&t=BJc_qIfU2z_C9u1vbtQ0OQ
Yorgo

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

pazar geliyormuş galiba
Şükürler olsun. Kızıyoruz ediyoruz ama yönetim bu sene transfer konusunda söylediğini yapacak sanırım. Kamp öncesi 3 oyuncu halledilmiş oldu. Yerli konusu çok muamma. 4 büyükler arasında yerli konusu en kötü biziz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Cenk Tosun ilede anlaşmışız

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
şu 2 gslinin denayer ve telles olduğunu iddia ediyorlar

edit: yabancı şeysini düşünürsek ozan kabak daha mantıklı geldi
[ Son Düzenleme: 25 Haziran 2022, 01:29:16 levitate ]

Çevrimdışı annoca

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
şu 2 gslinin denayer ve telles olduğunu iddia ediyorlar

edit: yabancı şeysini düşünürsek ozan kabak daha mantıklı geldi
aslında telles çok iyi olur. hücum yönü bir bek için çok çok iyi ama defansı vasattı. hatta vasat altı diyebilirim. bu durumda yerli işi büyük sıkıntı. rosi satılıp yerine mert müldür alınsa çoğu problem çözülmüş olacak.

Çevrimiçi Samet Demir

aslında telles çok iyi olur. hücum yönü bir bek için çok çok iyi ama defansı vasattı. hatta vasat altı diyebilirim. bu durumda yerli işi büyük sıkıntı. rosi satılıp yerine mert müldür alınsa çoğu problem çözülmüş olacak.
Mert müldür orada yavaş kalır bence. Merti 3 lünün sağı için kullanmak daha mantıklı.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sefaköykartali

Kerim Çalhanoğlu muhtemelen.

Çevrimdışı murat baltacı

Denayer tam bizlik adam maaşı fazla istiyor sanırım gs aradan çıktı saisle aynı rakamlara anlaşılabilir ozan kabakta olursa gs kudurur kapı gibide defansımiz olur 🙂
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Demir

Denayer tam bizlik adam maaşı fazla istiyor sanırım gs aradan çıktı saisle aynı rakamlara anlaşılabilir ozan kabakta olursa gs kudurur kapı gibide defansımiz olur
Sol bek içinde alex telles yaptık mı yemede yanında yat.

Çevrimiçi Samet Demir

Muleka-Werghost-Ghezzal

Telles-Gedson-Emirhan-Rosier

Sais-Denayer-O.kabak

Ersin

Çevrimiçi Necmi

Muleka-Werghost-Ghezzal

Telles-Gedson-Emirhan-Rosier

Sais-Denayer-O.kabak

Ersin

kalede ersin varsa çok gol atacak hücum hattına ihtiyaç var hücum hattı 50 gol atmalıki ersini dengelesin

Çevrimiçi Samet Demir

kalede ersin varsa çok gol atacak hücum hattına ihtiyaç var hücum hattı 50 gol atmalıki ersini dengelesin
Ersine odaklanma abi. Emre bilgin de olur.

Çevrimdışı mrred

Weghorst bildiğiniz tank. Bizim ligimizde de tanksavar savunmacı yok. O yüzden fiyatından bağımsız söylüyorum çok iyi transfer fakat 2.7 milyonluk oyuncu bu lige aşırı fazla. Bide hocanın oynattığı oyunda böyle tanklara ihtiyaç var mı bilemedim çünkü hoca geçiş oyunu oynatıyor. Daha az maliyetli santraforlar da bulunabilirdi. Maliyeti dışında çok iyi oyuncu.
The great gig in the sky

Etiketler: