2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 21 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 773739 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sEuL

Cenk Özkaçar ile anlaştiğımız söyleniyordu.  Abdulkerim de gelecek gibi görünüyor. Kaan Ayhan zorlamayız bence.

Cenk ile anlastigimizi ilk kez duyuyorum, daha onceden paylasildiysa kacirmisim demek ki ama Bardakci buyuk ihtimalle Fb'ye gidecektir.

Çevrimiçi murat

Neden sörloth muleka wöghorst üçlüsü yapmıyoruz. En azından ileri uçta yabancı yerli karmaşası olmaz ve birri sakatlandığında cezalı oldhğunda veya formsuz olduğunda  iş görebilecek alternatid oyuncumuz olur. Şampihonluğa oynayacak takımın silahı fazla olması lazım. Hem yeri geldipinde çift forvet 3  forvet denemeleri yapabiliriz. Tek santraforla bu iş gitmez. Santrafor ve stoper üzerinden gidiyoruz ama birde 8-10 tipinde bir oyuncuda lazım. Ayrıca sağ ve sol kanadı yedekleyecek oyuncu da lazım.

Çevrimiçi Mehmet57

Abdulkadir Bardakci gibi ayakta durmayi bilmeyen stopperi bu takima almayin. Zaten dengesiz Wellinton var, yerli versiyonunu almayin.

Koray/Mert/Cenk uclusunden biri alinsin, bir de altyapidan takviye edilsin + en kötü ihtimal iki yabanci stopperin yaninda Necip. Tercihim acik ara Cenk Ozkacar. Ama Abdulkadir gibi bos Anadolu topcularina para harcanmasin. Gs veya Fb’ye de giderse Anadoluda bir sezon parlayip Istanbulda sönen yerli listesine dahil olur.
[ Son Düzenleme: 24 Haziran 2022, 01:42:35 Mehmet57 ]

Çevrimiçi mayguntr

Defansa Mert Cetin'i dusunuyor muyuz acaba, 1-2mye birakirlar bize.

Çevrimdışı worns

Böyle bir fotoğraf atılmış bugün, 4lü savunmada kaanı beğenmiyorum ama üçlünün sağında çok faydalı olabilir.

arkadaştır bunlar, bir dönem aynı takımda oynadılar

Çevrimiçi Samet Demir

Bu abdulkadir de ne var bu kadar anlamıyorum gerçekten.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı worns

o kazımcan işi olmadıysa iyi ki olmadı arkadaşlar ya. o çocukta bizim kanat beki çekip çevirecek ışık yoktu açıkçası. oraya yabancı gerekiyor ısrarla söylüyorum. abdülkerim konusunda da çok kararsızım. onun da mental altyapısı sıkıntılıydı 24 25 yaşlarında giresunda biz onu 1.lig seviyesinde beğenmiyorduk ya çok hata yapıyor diye. üst seviyede bir sezon geçirdi sadece ve 27 yaşında. aşırı riskli bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.

şunlarla uğraşılana kadar koray günterle cenk özkaçarla uğraşalım. hatta ömer toprak getirsinler ya rotasyonda çok iş görür tecrübeli stoper. 3lüyü de ezbere bilir.

Çevrimdışı worns

ben olsam hiç taraftar maraftar dinlemez free ömer toprak ve tolga ciğerci alırdım. kesin birileri twitterda bunları mı aldınız ala ala filan yazardı ama bunlar 343 için çok değerli rotasyon parçaları mesela. bizde böyle kullanışlı yerliler yok ve kariyerlerinin ucuz kontrat dönemine düştü bu oyuncular. bizim sistemde ozi-salih pek bir işe yaramazlar ama tolgadan iyi yedek olur. ömer çok iyi stoper yedeği olur üç pozisyonu da yedekler hatta bir sene baya maça da çıkar. ben böyle kullanışlı oyuncular fazla göremiyorum piyasada. bence bunlardan açıkça daha kötü olan oyunculara bonservis vermeye filan kalkıyoruz sonra. bu oyuncuları akıllı birileri alacaktır biz olsak iyi olurdu.

Çevrimiçi Mehmet57

Son 10 senede Türk futbolunda hangi oyuncu cikti ki wingback oynayabilecek? Caner 1, Ridvan 2. O bölgeye yabanci lazim. Kazimcan Ridvan’in da gerisinde.

Ersin-Türk stopper-Cenk/Emirhan rotasyonu. Bek gibi pozisyona yetenekli yabanci alinsin.

Çevrimiçi Mehmet57

Josef’i de yedekleyecek bir Turk lazim. Necip ile olmaz bu. 343’de ancak arkada yedek olur.

Yukarda yazildigi gibi Tolga Cigerci mantikli hamle olur. Bu arada Atinc’i Abdulkadir’e tercih ederim, net.
[ Son Düzenleme: 24 Haziran 2022, 02:03:07 Mehmet57 ]

Çevrimiçi Necmi

Abdulkadir Bardakci gibi ayakta durmayi bilmeyen stopperi bu takima almayin. Zaten dengesiz Wellinton var, yerli versiyonunu almayin.

Koray/Mert/Cenk uclusunden biri alinsin, bir de altyapidan takviye edilsin + en kötü ihtimal iki yabanci stopperin yaninda Necip. Tercihim acik ara Cenk Ozkacar. Ama Abdulkadir gibi bos Anadolu topcularina para harcanmasin. Gs veya Fb’ye de giderse Anadoluda bir sezon parlayip Istanbulda sönen yerli listesine dahil olur.
benim gibi düşünen biri çıktı ayakta kalamayan stoperi hiç sevmem birde atlaması çok riskli burası konya değil kart manyağı olur atladın kaçırdın üçlü savunmada işin biter

Çevrimiçi Necmi

Josef’i de yedekleyecek bir Turk lazim. Necip ile olmaz bu. 343’de ancak arkada yedek olur.

Yukarda yazildigi gibi Tolga Cigerci mantikli hamle olur. Bu arada Atinc’i Abdulkadir’e tercih ederim, net.
josefi yedeklemek fazla lüks oynamadığı maç sayısı üç dört oluyor bu süreyide neciple rahatlıkla atlatırız

Çevrimdışı murat baltacı

Abdülkerim kazım falan hikaye gs gedsonun acısını çıkarmaya çalışıyor ama iyice batacaklar biz ileriyi kuralım sol beke iyi bir yabancı alırsak stopere Kaan, Koray,cenk hatta Ömer Toprak bile olur hatta Ozan kabak falan düşerse gs ye fena kapak olur.

Ersinide iyi bir rakama satarız umarım Mert emre tandemi götürür orayı belki ersinden beklediğimiz patlamayı emre yapar ışık var çocukta. Nkoudu ilede vedalaşıp Cenk muleka ikilisinden birini sola atabiliriz.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Okan1903

su kaan ayhani almayalim da kimi aliyorsak alalim. cok pisman oluruz.

Çevrimdışı KadirA

Bizim taraftarı da anlamıyorum. Cenke laf ederiz, kazımı istemeyiz, abdulkerim zaten çöp. Arkadaşlar bilmem farkında mısınız ama 3 yabancı oynatma zorunluluğu var dimi? Cenk hariç ileri üçlüde alternatif oluşturacak kim var piyasada yerli? Adam gelecek muhtemelen maç başı ağırlıklı sözleşme olur, Cenk de deli gibi para kazandırıp gitti, bu kadar istememenin sebebi ne?

Kazımcanı anlarım, altyapıdan oyuncu çıkar eksiği olmaz kazımcandan veya yabancı al. Ama stoperde de seçenekler kıstılı. Koray olur, abdulkerim olur kaan olur hangisi düşerse iyi transfer deyip bakacağız önümüze.

Cenk Muleka Weghorst kamp öncesi yetiştirilir muhtemelen. Büyük başarı olur. İnşallah yetişir.

Ama beni rahatsız eden bir konu var. Bu tüm piyasada dönen isimlerde, Muleka hariç bize ilerleyen zamanlarda para kazandıracak oyuncu yok. Hani genç, hani geleceğe yatırımlık oyuncular? Deli gibi fırsat var elimizde, kadro sıfırdan kurulacak avrupa da yok, ama bitmiş oyuncular kovalıyoruz hala.

Çevrimdışı Nazım Ar

ben olsam hiç taraftar maraftar dinlemez free ömer toprak ve tolga ciğerci alırdım. kesin birileri twitterda bunları mı aldınız ala ala filan yazardı ama bunlar 343 için çok değerli rotasyon parçaları mesela.

Salih neden işlemiyor da her bakımdan daha kazması olan Tolga işleyecek anlayamadım. Nasıl bir sistemmiş ki bu 3 metreye pas veremeyen adamlar değerli bir rotasyon parçası oluyor? Demek ki bu sistemde Necip'i düzenli oynatırsak seneye Juventus'a göndeririz.

Şaka bir yana  Salih bizde 1 sezon kötü geçirdi, Tolga'nın iyi sezonu yok. Oldu olacak dürümcü Tolgay'ı da bulup alalım.

Kalitesiz yerli alınacağına altyapıdan ya da gurbetçi gençlere yönelmek lazım. Mümkünse 23 24 yaş üstü yerli hiç alınmasın.

Çevrimdışı tolga1903

Abdulkerim Bardakçı, Koray Gunter, Cenk Özkaçar üçlüsünden ikisini çektik mi sıkıntı falan kalmaz. Ayrıca sağ kanat yedeği, forvet  ve orta saha yedeklerine birer yerli çekeriz. Uzun süredir düşünüyorum. En son böyle çıktım işin içinden. As kadro için 2 yerli stoper ve kaleci bizim için yeterli olacak bu sene. Seneye için bir bölge daha eklememiz lazım.

İşte bu üçlüden ikisini çekebilecek miyiz muamma. Gerçekten istediğimiz seviyede yerli sayısı az ve adamlar da biliyor elimizin mahkum olduğunu orası kötü. Bakalım altyapidan bir sürü oyuncu alacak kampa umarım birkaçı iyi performans gösterir de konya altay gibi takımlara milyonlar akıtmayız.

Çevrimdışı tolga1903

Salih neden işlemiyor da her bakımdan daha kazması olan Tolga işleyecek anlayamadım. Nasıl bir sistemmiş ki bu 3 metreye pas veremeyen adamlar değerli bir rotasyon parçası oluyor? Demek ki bu sistemde Necip'i düzenli oynatırsak seneye Juventus'a göndeririz.

Şaka bir yana  Salih bizde 1 sezon kötü geçirdi, Tolga'nın iyi sezonu yok. Oldu olacak dürümcü Tolgay'ı da bulup alalım.

Kalitesiz yerli alınacağına altyapıdan ya da gurbetçi gençlere yönelmek lazım. Mümkünse 23 24 yaş üstü yerli hiç alınmasın.

Kesinlikle katılıyorum. İşte o çok övülen mehmet topal hamlesine bakabiliriz güya iyi bir yedek olacaktı zamanı gelince çok katkı sağlayacaktı bizzat teknik direktörümüz öve öve bitiremiyordu. Böyle oyunculari iyi yedek olur diye alıyoruz şans bulunca içine ediyorlar takımın eksik kalsınlar

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yedekleri değil önce 11 e gereken net oyuncuları alalım. Sonra yedeklerine bakarız.

Çevrimdışı Talisca1903

Ne Tolgası yahu ondan dha genci canı beğenmedik yanına pas atamayan orta saha oyuncusunu ne yapalım. Berkay Kençtemur oynasın o çocukta iş var .Tolga oynatacağıma abdülkerime bir ton para vereceğme Nejiple yamalarım o bölgeleri.

Bir de abdülkerimi Welinton ile karşılaştırıyorlar weli ona göre 3 gömlek üstün stoper  stopere çok takıldık mert çetin cenk özkaçar alıp çekilmek lazım Weli ve Monteroda var parayı ileri hatta iyi adamlara vermek lazım ben hala transferin son gününe kadar talisca kovalanabilir diyorum gs almaya çalışıyormuş aman diyim kaptırmayalım onlara

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ne Tolgası yahu ondan dha genci canı beğenmedik yanına pas atamayan orta saha oyuncusunu ne yapalım. Berkay Kençtemur oynasın o çocukta iş var .Tolga oynatacağıma abdülkerime bir ton para vereceğme Nejiple yamalarım o bölgeleri.

Bir de abdülkerimi Welinton ile karşılaştırıyorlar weli ona göre 3 gömlek üstün stoper  stopere çok takıldık mert çetin cenk özkaçar alıp çekilmek lazım Weli ve Monteroda var parayı ileri hatta iyi adamlara vermek lazım ben hala transferin son gününe kadar talisca kovalanabilir diyorum gs almaya çalışıyormuş aman diyim kaptırmayalım onlara

O çocuğa daha prof sözleşme yapmayı beceremedik.

Çevrimdışı Talisca1903

Yedekleri değil önce 11 e gereken net oyuncuları alalım. Sonra yedeklerine bakarız.
Ayrıca bunlar Beşiktaşa yedek bile olamaz

Çevrimdışı Talisca1903

O çocuğa daha prof sözleşme yapmayı beceremedik.
yapsınlar bir zahmet işleri ne

Çevrimdışı mstfgz

Abdülkerim kazım falan hikaye gs gedsonun acısını çıkarmaya çalışıyor ama iyice batacaklar biz ileriyi kuralım sol beke iyi bir yabancı alırsak stopere Kaan, Koray,cenk hatta Ömer Toprak bile olur hatta Ozan kabak falan düşerse gs ye fena kapak olur.

Ersinide iyi bir rakama satarız umarım Mert emre tandemi götürür orayı belki ersinden beklediğimiz patlamayı emre yapar ışık var çocukta. Nkoudu ilede vedalaşıp Cenk muleka ikilisinden birini sola atabiliriz.

Bu ülkede her şey batar, bu renkliler batmaz. Bulurlar bir yolunu.

Etiketler: