2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 51 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 775442 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

Rezillik. Kime ne anlatıyoruz.

?t=9qKG-jklQSxdV6RNR2PapQ&s=19

burada birbirimizi yiyoruz adamlar keyif yapıyor :D keşke taraftar kadar dert etselerdi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Onur Küçük

altyapı diyoruz çer çöp çocuklar oluyor eldekiler de beş kuruşa kaçırılıyor. emirhan, rıdvan, serdar, güven vs. avrupa'da napmışmış ama burada olsalardı hocanın en güvendiği adamlar olurlardı, berkay gezmeyi bırakıp işine baksa bin kez oynatmıştı onu
Hocanın en güvendiği adamlar olurdu kanaatine nasıl vardın? Hak edene güvenir ve onu oynatır. Saydıkların da kendilerine çok güveniyorlardı. Şimdi hepsinin durumu ortada. Play station oynayarak kendilerini geliştiren antrenmanına, beslenmesine, yaşamına özen göstermeyip oynatılmadıklarında suçu kendileri haricinde herkeste görenler boylarının ölçüsünü alıyor Avrupa'ya gittiklerinde. İyi de oluyor

Çevrimiçi Samet Demir

Hocanın en güvendiği adamlar olurdu kanaatine nasıl vardın? Hak edene güvenir ve onu oynatır. Saydıkların da kendilerine çok güveniyorlardı. Şimdi hepsinin durumu ortada. Play station oynayarak kendilerini geliştiren antrenmanına, beslenmesine, yaşamına özen göstermeyip oynatılmadıklarında suçu kendileri haricinde herkeste görenler boylarının ölçüsünü alıyor Avrupa'ya gittiklerinde. İyi de oluyor

Sergen hoca o play station oynayan ekiple hemde çok daha tecrübesiz halleriyle bu yönetime rağmen takımı şampiyon yaptı. En son forvette gökhan töre vardı. Adam adanada yedeklerden oyuna zor giriyor. Kıstas bu olamaz.

Neymiş oyuncuyu oynatan hocaymış. Size görede ne onu ben söyleyim oyuncu kendini geliştirdi ise hocanın marifeti aksi halde oyuncunun suçu :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Onur Küçük

Sergen hoca o play station oynayan ekiple hemde çok daha tecrübesiz halleriyle bu yönetime rağmen takımı şampiyon yaptı. En son forvette gökhan töre vardı. Adam adanada yedeklerden oyuna zor giriyor. Kıstas bu olamaz.

Neymiş oyuncuyu oynatan hocaymış. Size görede ne onu ben söyleyim oyuncu kendini geliştirdi ise hocanın marifeti aksi halde oyuncunun suçu :)

Sergen Hoca o play station oynayan ekiple şampiyon olurken karşılarında hangi gs, fener hatta ts ile başakşehir takımları vardı? O play station oynayan dediğin de Ersinle, Rıdvan. Rıdvan kaç maç oynayıp katkı vermiş? Ersin'i çok beğeniyorsan onu da tekrardan kaleye geçiririz. Oynaya oynaya kendini geliştiriyormuş genç oyuncu zaten klasik FM'ci mantığına göre. Ve  Sergen Yalçın da kulüpten ayrılırken arkasından neler söylendiği malum. Mucizeler yarattı diyen adamı neden gönderdiniz o zaman?

Çevrimiçi Talisca1903

Sergen Hoca o play station oynayan ekiple şampiyon olurken karşılarında hangi gs, fener hatta ts ile başakşehir takımları vardı? O play station oynayan dediğin de Ersinle, Rıdvan. Rıdvan kaç maç oynayıp katkı vermiş? Ersin'i çok beğeniyorsan onu da tekrardan kaleye geçiririz. Oynaya oynaya kendini geliştiriyormuş genç oyuncu zaten klasik FM'ci mantığına göre. Ve  Sergen Yalçın da kulüpten ayrılırken arkasından neler söylendiği malum. Mucizeler yarattı diyen adamı neden gönderdiniz o zaman?
hoca Rıdvan daki  fiziksel yetersizliği görüyordu çoğunlukla Nskala oynatıyordu bu yüzden de az eleştiri almadı ha keza Welinton hamlesi Sergen hoca bunlardan max verim aldı
Sonrasında sözleşme uzatma işleri felan sene başında çocuk sakat doğdu hocada ŞL sen sonra futbolculuğunda olduğu gibi saldı maalesef suç bulamıyorum her seferinde yalnız bırakılıp arkasından kuyusu kazılan adam bir yerde salar

Çevrimiçi Samet Demir

Bana kalsa Sergen hocayla sözleşme imzalamıyorum dediği anda başka hoca bakardım. He onu aldıysam da arkasında dururdum. Sergen hoca bizim özkaynağımızdır. Her zaman bu kulüpte yeri olan birisidir. Yarın ihtiyacımız olsun oda gurur yapmaz gelir.

Burada bak eski mesajlarıma bir tane Ersin güzellediğim msj bulamazsın.

Şampiyon olduğumuz zaman karşımızda hangi takım var demişsinde. Hayatımda yaşadığım en güzel şampiyonluktu. Gs ömürleri boyunca kaybettikleri o şampiyonluğu unutamazlar. Böyle düşünmen senin adına üzücü olmuş.

Kadroya gelince şimdiki kadrodan daha eksik bir kadro ile oynadık. Sergen hoca ve oyuncular o sene tarih yazdı. Yönetimi, tffsi, hakemleri hepsine başkaldırarak şampiyon oldular.

Sene başında da bana kalsa Çağdaş hocayı getirirdim. İnşallah çok güzel yerlere gelecek.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat baltacı

Bu yönetim değil zyech Ronaldo bile getirse miladini çoktan doldurdu. Her sene ocakta havlu atmak nedir arkadaş biz bu zayıflıktan kurtulmak için on yirmi sene uğraştık tam kurtulduk büyük takım hüviyetine geri geldik millete meydan okuduk şampiyonluklar şampiyonlar ligi estik gürledik şimdi yine bizi o zamanlara döndürmeye çalışıyor iki büyük yaratma sevdasında olanlara ses çıkarmıyorlar. Beşiktaş büyük taştır herkes aklını başına alsın biz bundan sonra vasata alışmayız.

Yeni gelecek yönetimde hocayla devam edecekse iyi bir kadro kurmalılar wenilton muleka verirsen hoca oynatıyor işte ona göre adam alın vasat adamlardan şu camiayı kurtarın.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Nazım Ar

Beşiktaşın vizyonunu küçültmeye, sahada ezdirmeye hiç bir yönetimin hakkı yok. Millet para saymadan başarı ve prestij için saldırırken biz takımın yıldız defans oyuncusunu 3 milyon euroya yollamaya kalkmışız da yollayamamışız. Gene Yıldız forveti 3 milyona yolladık. Mulekayı Amiriyi al gene alma demiyorum denersin ama bunlar senin a planın olmamalı, olamaz. Bu takımın transfer sorumlusunun da şakşakçılarının da kazık kadar olup hala football manager oynayan adamlar olduğuna eminim. Ha gene oynayın lafım yok da oyunla gerçek dünyanın pek alakası yok.

Transferde başarınız az, takım içi huzuru sağlayamıyordunuz anlarım bari hakemlerin olayını çözün. Rakipler her hafta penaltı ve kırmızı kart jokeri kullanıyor i, gs dün bizim k. Gümrük maçının 3 katı ezildi sahada ilk devre gene itelendiler gene itelendiler.

Çevrimiçi Akil Emre

Beşiktaşın vizyonunu küçültmeye, sahada ezdirmeye hiç bir yönetimin hakkı yok. Millet para saymadan başarı ve prestij için saldırırken biz takımın yıldız defans oyuncusunu 3 milyon euroya yollamaya kalkmışız da yollayamamışız. Gene Yıldız forveti 3 milyona yolladık. Mulekayı Amiriyi al gene alma demiyorum denersin ama bunlar senin a planın olmamalı, olamaz. Bu takımın transfer sorumlusunun da şakşakçılarının da kazık kadar olup hala football manager oynayan adamlar olduğuna eminim. Ha gene oynayın lafım yok da oyunla gerçek dünyanın pek alakası yok.

Transferde başarınız az, takım içi huzuru sağlayamıyordunuz anlarım bari hakemlerin olayını çözün. Rakipler her hafta penaltı ve kırmızı kart jokeri kullanıyor i, gs dün bizim k. Gümrük maçının 3 katı ezildi sahada ilk devre gene itelendiler gene itelendiler.
Hepimizin gördüğü olayları yönetim farklı yorumluyor diye düşünmeye başladım. Necmi abi bu yönetim gelmeden bunların zihniyetinin bizi anadolu takımı yapacağına dair bilgiler vermişti, ne kadar haklı olduğunu son 2 sezondur çok daha iyi anlıyorum, gidecekleri zamanı iple çekiyorum.

Çevrimiçi Samet Ç

Amir'e 1.2 net maaş vermekle kalmamış 10 bin Euro'da maç başı ücret vermişiz (...) bu nedir adama emeklilik parasını vermişiz.

Çevrimiçi levitate

10 bin euro maç başı nedir ya, pazarlık yaptık diyorlar bir de nasıl bir pazarlıkmış bu

bu paraları altyapıdan çıkanlara maaş niyetine bile vermiyorlardı
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Abi fm oynayan insan bile olsan böyle kadro kurmazsın emin ol.

Bakın en yakın tarihten 2 örnek vericem Başakşehir Bertrand Troere gitti anında yerini Adnan Januzaj ile doldurdular.

Konya da Amir gitti 1 hafta içerisinde iyi ya da kötü yerini dolduruyorlar. Bunlar anadolu kulübü birde.

Renklileri saymıyorum bile. Keza trabzonda aynı şekilde.

Biz 2 seneden beri ne adam satabiliyoruz, ne istenmeyen adamı yollayabiliyoruz, ne de eksiklerimizi tamamlayabiliyoruz.

Çevrimiçi Samet Demir

10 bin euro maç başı nedir ya, pazarlık yaptık diyorlar bir de nasıl bir pazarlıkmış bu

bu paraları altyapıdan çıkanlara maaş niyetine bile vermiyorlardı
Maç başı 206bin tl kazanacak. Ülkenin %50si bu parayı 1 yıl çalışıp kazanamıyor. Ana maaşını saymıyorum bile.

İyi ki Beşiktaşın parasını sokağa atmıyorsunuz...

Çevrimiçi levitate

fm ya da başka bir şey oynasalar böyle kadro kurmazlardı :D

aldıkları adamların hiçbirine "scouting" ya da "fm" transferi falan denilmez, planlama falan hak getire yine son gün pazara düşenleri ya da istemeyenleri topladılar, weghorst işi ekstra oldu

yanlarında şakşakçı falan olduğunu sanmıyorum ibrahim altınsay kimi önerdiyse almışlar

Çevrimiçi levitate

Maç başı 206bin tl kazanacak. Ülkenin %50si bu parayı 1 yıl çalışıp kazanamıyor. Ana maaşını saymıyorum bile.

İyi ki Beşiktaşın parasını sokağa atmıyorsunuz...

parayı sokağa atmamak anca 17 yaşında çocukla görüşürken akıllarına geliyor

22 milyon euro harcamışız ve hala adam almamız gerekiyor, yarın borini'ye de 1 milyon verirler

Çevrimiçi Samet Demir

parayı sokağa atmamak anca 17 yaşında çocukla görüşürken akıllarına geliyor

22 milyon euro harcamışız ve hala adam almamız gerekiyor, yarın borini'ye de 1 milyon verirler

Daha uygun bir fiyata alınabilirdi. Amiriye gelince Ferdinin, kerim frei'ın hala Türkçe bilmediği memlekette röportajlarını Türkçe veriyor. Profesyonellik konusunda hiç bir kaygım yok. Sahada ne yapar bilmiyorum ama karaktersizlik yapmayacağından eminim.

Çevrimdışı Nazım Ar

fm ya da başka bir şey oynasalar böyle kadro kurmazlardı :D

aldıkları adamların hiçbirine "scouting" ya da "fm" transferi falan denilmez, planlama falan hak getire yine son gün pazara düşenleri ya da istemeyenleri topladılar, weghorst işi ekstra oldu

yanlarında şakşakçı falan olduğunu sanmıyorum ibrahim altınsay kimi önerdiyse almışlar

Ben de fm oynuyordum 8- 10 sene öncesine kadar, özellikle feda dönemlerine yakın oyun bütçe vermezdi Beşiktaş'a, çok severdim böyle maliyetsiz "çıkma" oyuncuları alıp şampiyon olmayı. Ama bunun sadece oyunca olacağını bilirdim ki oyunda hakem renklileri ittirmezdi :) bir de böyle 1 oyuncu alırsın 2 alırsın her transferimiz mi aynı olur.

Çevrimiçi Talisca1903

Paralara bak sorsan yapılanıyoruZ yağma Hasan’ın böreği gibi saçıyoruz bari yıldız oyuncu alsak görev adamı bunlar

Çevrimiçi Talisca1903

Fikret Orman adaylığa hazırlanıyor diye okudum

Çevrimiçi Talisca1903

Bu maliyet çok fazla vallahi içime oturdu kimi alıyorsun allasen altı üstü Konya topçusu

Çevrimdışı COB

Amir'in maliyeti gayet normal.

Bence alınabilecek uygun rakama aldık, alacağı yıllık ücret te onun kalitesindeki bir oyuncu için fazla değil.

Kendisinden çok ümitliyim.

Çevrimiçi Talisca1903

Amir'in maliyeti gayet normal.

Bence alınabilecek uygun rakama aldık, alacağı yıllık ücret te onun kalitesindeki bir oyuncu için fazla değil.

Kendisinden çok ümitliyim.
gedsondan fazla

Çevrimdışı COB

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı Nazım Ar

Borini konusu ciddi sanırım. Ben isterim Mulekadan da Cenkten de iyi oynar solda raket gibi ayak var. Takımda orta uzak mesafeden şut atabilen, hatta atacağına inanan Cenk dışında adam yok resmen.

Etiketler: