Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu
Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu Skor : Beşiktaş - Göztepe Tarih : 10.02.2022 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yasin Kol - Murat Ergin Gözütok - Mustafa

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu  [Okunma sayısı 16994 defa] Beşiktaş 3-1 Göztepe / Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
8 [%80]
Göztepe
2 [%20]

Toplam Oy Verenler: 10

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Tribündeki cocugun tam kol hareketi yapmasinda kameralara yakalanmak 😅
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Ohhhh uzadı ama aldık.
Bu oyunla hafta sonu Adana bizi ne yapacak onu düşünmek lazım

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı GreenBook

Batshuayiyi ıslıklayan taraftar bu kutsal renklere gönül vermiyor bu açık
Bu adamı besleyecek oyuncu yok takımda bi ghezzal var oda bu sene geçen yılı aratsada ( kötü demiyorum ) takımda eleştirilecek en son kişi
Batmanin yanına Cenk + Yabancı forvetle işi çözeriz

Çevrimiçi Talisca1903

Gökhan Keskinden ıghahhh diye bir ses geldi kalp krizi geçirecek adam

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı worns

Ersin turu getirdi. Kupada kalmamıza sevindim bu sene önemliydi. Ha kalan turlar için çok umut verici bir görüntümüz yoktu malesef bunu da kaydetmek lazım.

Çevrimiçi sEuL

Ersin kac haftadir takimi sirtliyor.

Rezil oynuyoruz

Çevrimiçi İsmail Özyurt

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi bjkozy

Bir sonraki turda sansimiza trabzon cikar bize

Çevrimdışı AigleBordeaux

Ersin Önderi yine ipten aldı, maaşın yarısını Ersin’e verse yeridir
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi tolga1903

Batshuayiyi ıslıklayan taraftar bu kutsal renklere gönül vermiyor bu açık
Bu adamı besleyecek oyuncu yok takımda bi ghezzal var oda bu sene geçen yılı aratsada ( kötü demiyorum ) takımda eleştirilecek en son kişi
Batmanin yanına Cenk + Yabancı forvetle işi çözeriz

Aga inanamıyorum hala beslenemediğini mi iddia ediyorsun gerçekten bence ironi yapıyorsun artık bu kadar olmaz

Çevrimiçi Samet Demir

Ersin ve benim büyüm sayesinde aldık maçı. Yediğimiz golde de hanım lafa tuttu büyü yapamadım.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Aga inanamıyorum hala beslenemediğini mi iddia ediyorsun gerçekten bence ironi yapıyorsun artık bu kadar olmaz
Yusuf Şimşek gibi adam lazım bats.a ayağına çarptırıp gol arttırması lazım. Holosko az ekmeğini yememiştir.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Kerem sakatlanmasa değiştirmeyecekti Weli girdi ve Göztepenin tüm etkinliği bitti sağ kanatta Alexin kondisyonu oynamasına izin vermiyor çok güçsüz ilk 11 çıkmamalı Bats ne olursa olsun oynayacak başka oyuncu yok

Güvende çok işe yaradı topu tutmada

Çevrimiçi tolga1903

Yusuf Şimşek gibi adam lazım bats.a ayağına çarptırıp gol arttırması lazım. Holosko az ekmeğini yememiştir.

Ceza sahasına her maç onlarca orta geliyor adam bir tanesine bile çıkmıyor boyu 1.84 ha yanlış olmasın çoğu stopere yakın. Karşı karşıya atamıyor sola çekiyor atamıyor sağa çekiyor atamıyor kafa vurmuyor ve bu adam beslenemiyor diye savunuluyor ironi bence kendisine verilen dünyanın en haram 3 milyon eurosu için isyan ettiğini düşünüyorum arkadaşımızın