14.Hafta / Beşiktaş - Akhisar Belediyespor
14.Hafta / Beşiktaş - Akhisar Belediyespor

Beşiktaş Forum|14.Hafta / Beşiktaş - Akhisar Belediyespor Tarih : 21.12.2014 Saat : 19:00 Stadyum : BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM - İSTANBUL Hakem : Süleyman Abay Yayın : Lig TV İLK 11 :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14.Hafta / Beşiktaş - Akhisar Belediyespor  [Okunma sayısı 60690 defa] 14.Hafta / Beşiktaş - Akhisar Belediyespor

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

bende onu diyorum adam zaten uçmuş topa uçacağı kadar burdakiler Tolga'ya sallamak için bahane arıyor.

Yediğimiz  golde  asla  ama  asla  Tolganın  hatası yok.Hiçbir  kaleci  onu  çıkaramazdı.Belki  rahmetli  Sabri Dino  belkide  George  Banks veya  Levy  Yaşin.Oda  belki.
[ Son Düzenleme: 21 Aralık 2014, 21:53:54 Çağrı ]

Çevrimdışı ALI RIZA

Takım olarak süperdik gene tek bu takımın vasıfsızı gereksizi ismail idi bu oyunucu bu takımın oyunucusu değil resmen...!
yediğimiz gol 1.90 kaleci cıkartamıyorsa yuh ölü noktaya gitti yapacak birsey yok çıkartması mucuze...
Sosa şapkalık gol attı resmen
Tosun paşa çıldırttı 2 m önündekine pas atamadı...!

Çevrimdışı Çağrı

Yediğimiz  golde  asla  ama  asla  Tolganın  hatası yok.Hiçbir  kaleci  onu  çıkaramazdı.Belki  rahmetli  Sabri Dino  belkide  George  Banks veya  Levy  Yaşin.Oda  belki.

Seni de bu bölümde görmek güzel Coşkun Abi :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Anil

Kimsenin Tolgaya salladığı yok ama Tolga nin iyi kaleci olmadığı da kesin. İyi kaleci zaten ölü noktaya giden topları çıkarır üstüne gelen topları alan adam zaten iyi kaleci olamaz

Çevrimdışı ilhan mansız

eve ancak dönebildik. çok şükür kazandık. bilic türkiye kupasını acilen gözden çıkarmalı. bazı oyuncularda ciddi düşüş var. Normalde çok rahat kazanacağımız maçta çok zorlandık. Bu sezon yaptığımız 26. maç bu. testi kırılmadan uyaralım...

Çevrimdışı ilhan mansız

şunu da yazmak gerek. atiba da korkunç bir form düşüklüğü var veya sözleşme imzalanmadığı için işi ağırdan alıyor. sahadaki en kötü oyuncumuzdu. bence orta sahaya takviye çok çok önemli,

Çevrimdışı eski inönü

orta sahaya 1 degil 2 transfer lazım. Oguzhan hayatının çöküşünü yaşıyor bu sene.

Çevrimdışı ALI RIZA

Kimsenin Tolgaya salladığı yok ama Tolga nin iyi kaleci olmadığı da kesin. İyi kaleci zaten ölü noktaya giden topları çıkarır üstüne gelen topları alan adam zaten iyi kaleci olamaz
tolga iyi kaleci ölü noktaya giden topları casilas bile çıkartmıyor ! realmadrid kalecisi...! ölü noktaya giden topları hangi kaleci çıkarmış premier lig izle ölü noktaya giden topları şansıyla çıkartan kaleci yoktur...!

Çevrimdışı Tolga

orta sahaya 1 degil 2 transfer lazım. Oguzhan hayatının çöküşünü yaşıyor bu sene.
İsmail'den ümidimi uzun süredir kesmiştim Oğuzhan'da böyle giderse aynı şeyi onun için de düşünmeye başlayacağım.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ilhan mansız

valla hocm oğuzhan hiç  kötü değildi. zaten o girince toparlanmaya başladık. Bence Oğuzhan bu takımda çok rahat oynar. topu rakip sahaya onun sayesinde götürdük, yalnız atibanın golü yok, asisti yok, en önemli özelliği top çalmak, onu da yapmayınca sırıtıyor. Oğuzhan bence gayet verimliydi.

Çevrimdışı Tolga

Tolga konusundaki fikrim yerli olduğu için kalede olması önemli ama Cenk'le karşılaştırıyorum arada öyle çok büyük fark yok.Tabi bizdeki performansını söylüyorum Trabzon'daki Tolga ile zerre bizdekinin alakası yok :)

Çevrimdışı ALI RIZA

Bugün bir ibre arttırmıştı  :evillol: hiç yoktan iyidi

Çevrimdışı Anil

tolga iyi kaleci ölü noktaya giden topları casilas bile çıkartmıyor . realmadrid kalecisi.... ölü noktaya giden topları hangi kaleci çıkarmış premier lig izle ölü noktaya giden topları şansıyla çıkartan kaleci yoktur....
Şimdi bunu söylemek biraz cesaret ister ama bana göre casillas da iyi bir kaleci değil.

Çevrimdışı eski inönü

ilk 11'e direkt yapılacak transferler: Oyun kurucu Defansif Orta Saha + Sag bek+ Stoper.
İlk 18'e yapılacak transfer: Orta saha + Kanat

Çevrimdışı Sedat

İsmail'den ümidimi uzun süredir kesmiştim Oğuzhan'da böyle giderse aynı şeyi onun için de düşünmeye başlayacağım.
Oğuzhan rakibi de ısırmıyor ki bak Sosa'ya presi doğru yapıyor ayağını sokuyor falan rakibi bozuyor. Bu hamleler de yok malesef Oğuzhanda.
handikaplı çArşı  

Çevrimdışı eski inönü

valla hocm oğuzhan hiç  kötü değildi. zaten o girince toparlanmaya başladık. Bence Oğuzhan bu takımda çok rahat oynar. topu rakip sahaya onun sayesinde götürdük, yalnız atibanın golü yok, asisti yok, en önemli özelliği top çalmak, onu da yapmayınca sırıtıyor. Oğuzhan bence gayet verimliydi.
Oguzhan girdikten sonra orta sahanın hakimiyetini tamamen kaybettik. 2 pas yapamadı. Ben ilerleme goremedim. Kaptırdıgı toplar da cabası

Çevrimdışı ilhan mansız

İsmail kötü oynamadı, ortasaha direnç göstermediği ve top yapamadığı için çok zorlandık, en önemli sebebi de takımın aşırı yorgun olmasıydı. Zamanında Serdardan çok ümit kesenleri gördük buralarda, oysa ki Türkiyenin en iyi sağ bekidir. Aynen İsmailin en iyi sol beki olduğu gibi

Çevrimdışı Tolga

Oğuzhan rakibi de ısırmıyor ki bak Sosa'ya presi doğru yapıyor ayağını sokuyor falan rakibi bozuyor. Bu hamleler de yok malesef Oğuzhanda.
Oğuzhan hiçbir zaman forvet arkası olup skor yükünü sırtlayacak bir oyuncu olamaz o meziyette değil yani. Fakat isterse çok iyi 8 numara olabilir fiziki olarak güçlenirse diyorum tabi.Yani Real Madrid'teki Modric gibi düşünün.

Çevrimdışı ilhan mansız

Oguzhan girdikten sonra orta sahanın hakimiyetini tamamen kaybettik. 2 pas yapamadı. Ben ilerleme goremedim. Kaptırdıgı toplar da cabası
hiç ilgisi yok, ortasaha hakimiyeti zaten rakipteydi. topu rakip kaleye hiç götüremiyorduk. hatta hiç pozisyona giremedik. Oğuzhan girip insiyatif alınca top yapmaya başladık. Top kaybetmesi doğaldır, çünkü gerçekten insiyatif aldı

Çevrimdışı Tolga

İsmail kötü oynamadı, ortasaha direnç göstermediği ve top yapamadığı için çok zorlandık, en önemli sebebi de takımın aşırı yorgun olmasıydı. Zamanında Serdardan çok ümit kesenleri gördük buralarda, oysa ki Türkiyenin en iyi sağ bekidir. Aynen İsmailin en iyi sol beki olduğu gibi
İsmail kötü mü oynamadı sürekli basit hatalar yaptı kesinlikle bu takımın beki değil kim ne derse desin.Ayrıca Serdar şuan iyi oynuyor olabilir ama Türkiye'nin en iyi sağ beki falan değil abartmaya gerek yok :) Serdar'da bu takımda normal şartlarda iyi bir sağ bek olduğu vakit ilk 18 oyuncusu olur.

Çevrimdışı Anil

Aksine oğuzhan girdikten sonra hücuma yönelik topları doğru kullanmaya başladık

Çevrimdışı eski inönü

Veli çıktıktan sonra orta sahanın direnci tamamen kırıldı. Devre arasında orta sahaya takviye yapılmazsa ligin finalini goremeyiz çok net. Defans idare edilir sag bek idare edilir ama orta saha idare edilebilecek bir bolge degil .

Çevrimdışı eski inönü

Aksine oğuzhan girdikten sonra hücuma yönelik topları doğru kullanmaya başladık
Oguzhan degil Demba girdikten sonra rahatladı Beşiktaş. Son 10 dakika rahat gecti

Çevrimdışı ilhan mansız

İsmail kötü mü oynamadı sürekli basit hatalar yaptı kesinlikle bu takımın beki değil kim ne derse desin.Ayrıca Serdar şuan iyi oynuyor olabilir ama Türkiye'nin en iyi sağ beki falan değil abartmaya gerek yok :) Serdar'da bu takımda normal şartlarda iyi bir sağ bek olduğu vakit ilk 18 oyuncusu olur.
Benim abarttığım yok, Buralarda çok asılsalar da biri Türkiyenin en iyi sağbeki, diğrei de en iyi sol bekidir. Bugün kü maç bana biraz erciyes maçını anımsattı, aşırı yorgunluk yüzünden orta saha veli ve atiba varken çöktü. Gerçek şu ki bu oyuncuların tekniği de zayıf olduğu için topu ileri götürememeye başladık. Bence Oğuzhan hamlesi çok çok doğruydu.

Çevrimdışı ilhan mansız

Oguzhan degil Demba girdikten sonra rahatladı Beşiktaş. Son 10 dakika rahat gecti
Hocam, sorun esasen ortasahadaydı. İstersen tekrar bakalım. Veli ve atiba sahadayken ikinci yarı rakip kaleye hiç gidemedeik. Burada Bilic de tek alternatif Oğuzhanı aldı oyuna. Ben Veli ve atibanın yorgunluk dolayısıyla bugün hiç verimli olmadığını düşünüyorum.

Etiketler: