Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı
Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı Skor : Beşiktaş JK 1-0 Tottenham ( CENK ) Tarih : 11.12.2014 Saat : 20.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Yayın :  Star TV İLK 11

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 77462 defa] Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı WarrChief

Bilic Önder Özen'e hakkını teslim etti.

vallahamı nerde ?? cok fena merak ettim simdi mesela ancde her onunla olan konu cıktıgında her zaman hakkını veriyor begeniyorum cok fakat bilic ilkkez yaptı demekki bunu nerede o acıklama verebilirmsiin??

tamamdır simdi gordum vay be bilici tekrardan eskisi gibi sevmeye basladım su garip inadından kurtulması büyük macları alması vede acıklamalarıylada beni tekrar o eski havaya soktu simdi sıra ikinci yarıdada bunu devam ettirmesi bu zaten hepsinden daha cok onemli

Ne yalan söyleyeyim o maçtan beri Liverpool ile bir resmi maçta karşılaşmamızı çok istemiştim bir türlü olmadı gelirse açıkçası memnun olurum.Tabi daha kolay rakipleri tercih ediyorum o ayrı :D

bende istiyorum canım orası oyle simdide belki eleyemeyiz ama kesinlikle o imajı temizleriz diye dusunuyorum :ok: ama dediğin gibi kolayı gelsinde elemeleri gecip klube ekstra hesap edilmemiş parlar gelsin:))

Çevrimdışı eski inönü

Bilic kafasındaki Beşiktaşı tam anlamıyla yarattığı zaman (yeni stadla beraber gercekleşecegini düşünüyorum) hayal edemedigimiz yerlerde bulabiliriz kendimizi. Bir hayale dogru yolculuktayız, yolumuz aydın olsun

Çevrimdışı cisse557

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı WarrChief

Korkuyorum İngilizler Bilic'e kanca atacak diye  :akuma:

bombayı patlatayımmı:))

ingilizler sene sonu bilice teklif yolalr bizde luceye egerki biz anlasırsak bu değişim gerceklesebilir... kimisi sevinir kimisi üzülür ama olmucak sey değil:))

Çevrimdışı Tolga

Aalborg'u ister misiniz ?
Kuzey takımlarına genelde soğuk bakarım ama kapasitesi belli olan bir takım.Onun da gelmesi çok sıkıntı yaratmaz. :)

Çevrimdışı Tolga

Bu arada Trabzon'da 2. olacağından rakiplerimizden biri daha gitmiş oldu. :)

Çevrimdışı Anil

Kerim ya adamım.

Bundan sonra çok sık takip edeceğim gelişimini çocuğun Töre'den daha fazla potansiyeli var
katılmıyorum. Kerim ı en çok savunan kişilerden biriyim ama töre de ki potansiyel bambaşka. böyle giderse a kalite bir kanat olacak. hem güçlü hemde çabuk. Kararları da genellikle dogru. a kalite kanatlarda olması gereken tüm şeyler var.

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Çağrı

katılmıyorum. Kerim ı en çok savunan kişilerden biriyim ama töre de ki potansiyel bambaşka. böyle giderse a kalite bir kanat olacak. hem güçlü hemde çabuk. Kararları da genellikle dogru. a kalite kanatlarda olması gereken tüm şeyler var.

Haklı çıktın ben yanıldım Kerim konusunda.

Benim anlatmaya çalıştığım Töre fizik olarak mental olarak daha gelişir ama dribling olarak teknik olarak sınır bu.

Kerim'in iste oyun içinde yaptığı her şey gelişime açık görünüyor daha.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

Şaka maka bu turu geçersek 16 takım kalıyor.

Yani 3 takım elediğinde final  :biggrinking:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı cisse557

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Çağrı

Yok hayır Ts ve Tottenham ile eşleşemiyoruz.

Şimdi tek tur kurası mı çekilecek yoksa son 8e kadar olan harita oluşacak mı acaba
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

En az yarı final geçiyor içimden abi. Bir de kupayı alsak var ya geselilerin konuşacak hiçbir şeyi kalmaz.

Çevrimdışı ALI RIZA

4 takım elersek şampiyonuz...! hedef 4 Takımı yenmez...! 

Çevrimdışı Çağrı

Fener 2. turu çekerken 3.tur rakibi de belli olmuş.

Tahmin ettiğim gibi bu tur ve sonraki tur rakibimiz belli olacak. Eğer ikisi de iyi kura olursa çeyrek finale göz dikeceğiz direk.

Alıntı
Fenerbahçe'nin, 2. tur ve bu turu geçmesi durumundaki yükseleceği 3. tur maç takvimi de belli oldu.

Açıklanan maç takvimine göre; Fenerbahçe, 2. tur ilk maçında 14 Şubat 2013 Perşembe günü TSİ 20.00'de BATE Borisov'a konuk olacak.

Sarı-lacivertliler, 2. tur rövanşında ise Belarus ekibini 21 Şubat 2013 Perşembe günü saat 21.05'te Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda ağırlayacak.

2. turda BATE Borisov'u elemesi durumunda Fenerbahçe'nin 3. turda rakibi olacak Napoli/Viktoria Plzen galibiyle yapacağı maçların günlerinin ise 22 Şubat 2013 tarihinde açıklanacağı bildirildi.

Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı cisse557

Yok hayır Ts ve Tottenham ile eşleşemiyoruz.
İyi bari 2 Türk takımını eşleştirme ihtimalleri yokmuş yaparlar mıydı? Beklerdim.

Çevrimdışı Çağrı

Fenerin balına Plzen Napoli'yi elemişti değil mi  :s20:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Şimdi tek tur kurası mı çekilecek yoksa son 8e kadar olan harita oluşacak mı acaba
Bu tur ve bundan sonraki turda da hangi eşleşmenin galibi ile oynayacağımızın da belli olacağını düşünüyorum.Son 3-4 senedir böyle oluyor çünkü :)

Çevrimdışı Çağrı

Bize de Bate Plzen gibi kura gelse kolay yoldan çeyrek görsek  :evillol:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: