Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı
Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı Skor : Beşiktaş JK 1-0 Tottenham ( CENK ) Tarih : 11.12.2014 Saat : 20.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadyumu Yayın :  Star TV İLK 11

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı  [Okunma sayısı 77460 defa] Beşiktaş JK - Tottenham / UEFA Avrupa Ligi C Grubu 6. Maçı

Çevrimdışı Çağrı

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Bacak koordinasyonu hala çok zayıf.

Üst vücut hala zayıf. İyi yolda ama daha çok yolu var kardeşim sadece oynamak değil.

İlk olarak alt kas gruplarını yönetmeli ve güçlendirmeli kolay dengesi kayıyıor.

Daha sonra omuz ve sırt kasları güçlenecek çünkü şuan o kaslar estetik ama Kaboul gibi 2. sınıf bir stoper koyduğu zaman çok rahat düşürür daha da kalınlaşmalı.

Ama olacak  :ok:
Abi oldu bittiye getirmiyorum olayı hem oynasın hem fiziğini daha da geliştirsin çocuk tabii ki şu anda bazı yerleri kemik ama geliştirecektir. Bir de şu Kerim şu göbeği bir eritip kasa çevirse daha da hızlanır diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Çağrı

Bence bundan sonra alınacak oyuncuların karakter yapısına dikkat edilip alınır diye düşünüyorum.Bir de takımda arkadaşlık o kadar iyi ki gelen oyuncu sorunlu biri de olsa diğerleri onu değiştirebilir. :ok: :ok:

Haklısın aslında Normalde Töre de sorunlu oyuncuydu adam takım oyuncusu oldu  :ok:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

kim gelirse artık :) korksunlar 90 dk koşa ayaga oynayan yer geldi mi dan dun vuran takım var ölümüne sevin biliç var  :super: :super:

Çevrimdışı Çağrı

Abi oldu bittiye getirmiyorum olayı hem oynasın hem fiziğini daha da geliştirsin çocuk tabii ki şu anda bazı yerleri kemik ama geliştirecektir. Bir de şu Kerim şu göbeği bir eritip kasa çevirse daha da hızlanır diye düşünüyorum.

Kerim ya adamım.

Bundan sonra çok sık takip edeceğim gelişimini çocuğun Töre'den daha fazla potansiyeli var
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

İşin güzel yanı kimse rahat değil takımda.

Olcay'ı buraya taşıyan kerim'in çıkışı oldu.

Artık Ersan da rahat olamayacak.

Oğuzhan Sosa'yı zorlarsa o da fit kalmak zorunda.

Motta - İsmail , Tolga - Cenk

Cenk - Ba burada rekabet yok  :biggrinking: Ama hep hazır olan harbi Beşiktaşlı bir forvet var CENK Gibi.

Sadece ortasaha kalıyor geriye. Öyle bir adam alsınlar ki Veli de rahat etmsin daha da gelişsin.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

İşin güzel yanı kimse rahat değil takımda.

Olcay'ı buraya taşıyan kerim'in çıkışı oldu.

Artık Ersan da rahat olamayacak.
Oğuzhan Sosa'yı zorlarsa o da fit kalmak zorunda.

Motta - İsmail , Tolga - Cenk

Cenk - Ba burada rekabet yok  :biggrinking: Ama hep hazır olan harbi Beşiktaşlı bir forvet var CENK Gibi.

Sadece ortasaha kalıyor geriye. Öyle bir adam alsınlar ki Veli de rahat etmsin daha da gelişsin.
Oğuzhan dışındakiler  :ok:

Çevrimdışı WarrChief

Liverpool gelme olasılıgı var mı ?  :alala: lider tamamladık SL den geleceklerle karşılaşmamız liverpool var mı _?

bir istatistikci olarak ayrık ihtimaldir bu yani bagımlı olsaydı bir hesaplama yaptıgımızda bunun olabilirliğini ortaya cıkarırdık fakat ayrık oldugu için sartlar esit diyebiliriz:)) fakat bu kel kafa raytingler artsın diye acaba tekrar üst +7 olurmu diyerek onu cekecektir ben size soyleyim :kop:

Çevrimdışı Çağrı

Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Kartal Ç

Hala avrupa maçları için devre arası yapılacak transferlerden sadece 1 tanesini avrupa kadrosuna ekletebiliyoruz dimi? geçmişte fernandes ve almeidayı aldığımızda almeidayı yazdırmıştık forvet yok diye. fernandes oynayamamıştı.

Çevrimdışı Tolga

bir istatistikci olarak ayrık ihtimaldir bu yani bagımlı olsaydı bir hesaplama yaptıgımızda bunun olabilirliğini ortaya cıkarırdık fakat ayrık oldugu için sartlar esit diyebiliriz:)) fakat bu kel kafa raytingler artsın diye acaba tekrar üst +7 olurmu diyerek onu cekecektir ben size soyleyim :kop:
Ne yalan söyleyeyim o maçtan beri Liverpool ile bir resmi maçta karşılaşmamızı çok istemiştim bir türlü olmadı gelirse açıkçası memnun olurum.Tabi daha kolay rakipleri tercih ediyorum o ayrı :D

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Çağrı

Hala avrupa maçları için devre arası yapılacak transferlerden sadece 1 tanesini avrupa kadrosuna ekletebiliyoruz dimi? geçmişte fernandes ve almeidayı aldığımızda almeidayı yazdırmıştık forvet yok diye. fernandes oynayamamıştı.

3 değişiklik hakkı var sanırım ama yenilerden 1 olabilir
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

3 değişiklik hakkı var sanırım ama yenilerden 1 olabilir
olsun 1 kanat oyunucu yazabiliriz...! defansa gerek yok sivok pedro ersan atıç...! yeterli sağ kanal bomba serdar alternatifi beyin iflası  :by2:

Çevrimdışı Tolga

Guingamp 2. olursa onu çekelim direkt bir üst tura çıkmış oluruz :lol: :lol:

Çevrimdışı ALI RIZA

Bilic: "Önder Özen'e de selamlarımı iletiyorum, bu başarıda onun da çok büyük emeği var."
Güntekin Onay: "Bilic hem iyi bir teknik adam, hem de mert bir insan. Bu son dediğini kolay kolay diyebilecek insan sayısı çok azdır."

Çevrimdışı ALI RIZA

11 Aralık 2014 itibariyle, Beşiktaş mücadele ettiği tüm liglerde lider durumda..  (Süper Lig, Türkiye Kupası, Avrupa Ligi)
2013 benfica = 2015 BEŞİKTAŞ...!

Çevrimdışı ALI RIZA

Son Dakika - Tottenham, maçın tekrarı için Yüksek Seçim Kurulu'na itiraz etmeye hazırlanıyor... http://zaytung.com/sondakikadetay.asp?newsid=268463   :kop: :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Tolga

Bilic: "Önder Özen'e de selamlarımı iletiyorum, bu başarıda onun da çok büyük emeği var."
Güntekin Onay: "Bilic hem iyi bir teknik adam, hem de mert bir insan. Bu son dediğini kolay kolay diyebilecek insan sayısı çok azdır."

Bilic'in böyle söylemesi çok hoşuma gitti.O da yapılanların farkında belki ileri de Önder Özen yeniden bu kulüpte görev alabilir :)

Çevrimdışı eski inönü

Korkuyorum İngilizler Bilic'e kanca atacak diye  :akuma:

Çevrimdışı Çağrı

Guingamp 2. olursa onu çekelim direkt bir üst tura çıkmış oluruz :lol: :lol:

Fransız gelmesin geri al geri al onlar fizikli daha izmarit takım çıksın  :evillol:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

11 Aralık 2014 itibariyle, Beşiktaş mücadele ettiği tüm liglerde lider durumda..  (Süper Lig, Türkiye Kupası, Avrupa Ligi)
2013 benfica = 2015 BEŞİKTAŞ...!

:claps: :claps: :claps:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Fransız gelmesin geri al geri al onlar fizikli daha izmarit takım çıksın  :evillol:
Çok zayıf bir takım hocam kapasiteleri belli yani hiç zorlanmayız bence :icool: :icool:

Çevrimdışı ALI RIZA

Etiketler: