28. Hafta Beşiktaş 2-2 Başakşehir
28. Hafta Beşiktaş 2-2 Başakşehir

Beşiktaş Forum|28. Hafta Beşiktaş 2-2 Başakşehir Tarih : 07.03.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Erkan Özdamar - Süleyman Özay - Bahtiyar Birinci - Melis Özçiğdem VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28. Hafta Beşiktaş 2-2 Başakşehir  [Okunma sayısı 15301 defa] 28. Hafta Beşiktaş 2-2 Başakşehir
Anket
Beşiktaş, Başakşehir maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%50]
1 puan
0 [%0]
0 puan
6 [%50]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimiçi Umutcan Kaya

takımı ghezzal mı yönetse daha iyi oluruz bence
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Kupa maçında ıslıklandı ya bats, trip yapıyor resmen. Koşmadı bile.
Kenarda maalesef hoca yok. Yönetim ne yapmaya çalışıyor???
yönetim avrupaya gitmeyi maliyet olarak görüyor sanırım geldiklerinden beri gitmemek için her şeyi yaptılar geçen sene nasıl olduysa şampiyon olduk rakipler bizden kötüydü çok çabalamıştık ama veremedik malesef

Çevrimiçi Necmi

takımı ghezzal mı yönetse daha iyi oluruz bence
atiba serdara nasıl oynaması gerektiğini tarif ediyordu sahada oyuncular birbirine taktik veriyor kenarda hoca alkış tutuyor

Çevrimiçi Talisca1903

Valla ghazzel ve atiba formda olmasa halimiz fena olur
abi wellintonda çıkana kadar oldukça iyiydi kaç top kesti kaç atağı başlamadan önledi ben sayamadım şu anda en formda defansımız weli

Çevrimiçi Necmi

abi wellintonda çıkana kadar oldukça iyiydi kaç top kesti kaç atağı başlamadan önledi ben sayamadım şu anda en formda defansımız weli
weli nin hata yapma oranı çok azdır bakma taraftara en iyi stoperimiz o her zaman belli standartta oynuyor savunmada önemli olan budur zaten oyuncu standart tutturacak

Çevrimiçi Talisca1903

kenana kızıyoruzda kaptığ topta batshuayi  ön direğe koşma zahmetine bile girmedi hareketlense boş kaleye atacak

Çevrimiçi İsmail Özyurt

atiba serdara nasıl oynaması gerektiğini tarif ediyordu sahada oyuncular birbirine taktik veriyor kenarda hoca alkış tutuyor
Sezon sonuna kadar keşke Atiba geçseydi takımın başına Önder hoca yerine

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Talisca1903

Sezon sonuna kadar keşke Atiba geçseydi takımın başına Önder hoca yerine
josef olsaydı Serdarı döverdi

Çevrimiçi Necmi

Gerçekten yazık ya
Şu kadronun başına en kötü hoca gelse çok daha iyi oynardık
İki senedir takım hocasız oynuyor tamamen başsız olsa daha iyi olacak ama iki senedir öyle müdahale ediyorlarki takımın gardı düşüyor resmen olmasalar takım daha iyi olacak

Çevrimiçi Necmi

josef olsaydı Serdarı döverdi
sağlık olsun ne yapalım ikinci yarı toparladı biraz necip ona yakın oynadı rosierde yakın oynayınca toparladı

Çevrimiçi Necmi

Sanırım ilk yarı sol stoper ikinci yarı sağ stoper oynadı serdar

Çevrimiçi Talisca1903

weli nin hata yapma oranı çok azdır bakma taraftara en iyi stoperimiz o her zaman belli standartta oynuyor savunmada önemli olan budur zaten oyuncu standart tutturacak
bakmıyorum zaten taraftara kalsa Talisca da pahalı ve pas oyununu bozuyor 1 milyonluk futbolcu bulacaklarmış görüyoruz işte 1 milyonlukları topa vuramıyor talisca gelsin 5 alsın işini yapar 5 tane 1 alan işe yaramazın yerine

Çevrimiçi Necmi

bakmıyorum zaten taraftara kalsa Talisca da pahalı ve pas oyununu bozuyor 1 milyonluk futbolcu bulacaklarmış görüyoruz işte 1 milyonlukları topa vuramıyor talisca gelsin 5 alsın işini yapar 5 tane 1 alan işe yaramazın yerine
kenara sandalye koy otursun talisca bir haraketle maçı alır öyle oyuncular aldığının hakkını verir bende aynı fikirdeyim kenarda beş tane bir m lik oyuncu tutacağıma sahada bir tane beş milyonluk tutarım
Geçen sezon hulku almadık şimdi acayip kar elde etmişizdir

Çevrimiçi Necmi

Biraz önce biri bana prensin umut diye laf soktu  o an maçı izliyordum cevap yazamadım geldiğinden beri tek hatasını gördünüzmü bence gayet iyi performans veriyor 

Çevrimiçi Talisca1903

kenara sandalye koy otursun talisca bir haraketle maçı alır öyle oyuncular aldığının hakkını verir bende aynı fikirdeyim kenarda beş tane bir m lik oyuncu tutacağıma sahada bir tane beş milyonluk tutarım
Geçen sezon hulku almadık şimdi acayip kar elde etmişizdir
bence Hulkta yaptıkları hatayı yapmaz bu sefer başkan alacak  taliscayı inşallah

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Biraz önce biri bana prensin umut diye laf soktu  o an maçı izliyordum cevap yazamadım geldiğinden beri tek hatasını gördünüzmü bence gayet iyi performans veriyor

O kişi benim.
Maçı iyi izle golde dahil arkasına 3 defa net biçimde Serdar'ı kaçırdı.
Hepsinde de pozisyon alması yanlıştı.

Çevrimiçi Talisca1903

çok dengeli gittikçe daha da iyi oynuyor ben çok beğeniyorum Kayseri kupa maçında da hem maneyi hem onuru kitlemişti gayet güzel
.O çıktıktan sonra mane çiftliğe çevirmişti  sol tarafı

Çevrimdışı ardiles

Montajcılar yine hocayı eleştiriyor. Sivas Başak Gs Hatay Ts maçlarından en fazla 3 puan bekliyordunuz. Ne oldu birden hayırdır?

Çevrimiçi Samet Demir

Montajcılar yine hocayı eleştiriyor. Sivas Başak Gs Hatay Ts maçlarından en fazla 3 puan bekliyordunuz. Ne oldu birden hayırdır?
Kimi eleştirelim ben tv başında izliyorum maçı. Oda canlı kanlı sahada.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı ardiles

Şu oyunda Güven'i oyundan alan hocayı takım otobüsüne almam. Emre'ye sorsan Beşiktaş'tan kim çıksın diye Güven derdi herhalde. Akıl alır gibi değil.
Orta saha oyundan düştü, 1 atsak bile 3 yerdik. Yedekler Töre Topal ve Emirhanda çare olmazdı. Batshuayi pres yapsın da geriden oyun kurmalarını engellesin diye aldı. Orta sahada Josef falan olsaydı Güven oyunda kalırdı.

Çevrimiçi Necmi

kim eleştirilsin çokmu iyi 17 maçta 7 galibiyetimiz var 51 puanın 29 unu alabilmişiz ligin en kötü takımına bile üstünlük kuramıyoruz
Şu anda beşiktaşlı yorumcuların tamamı hocaya saydırıyor
Bir hoca neden oyuncu değiştirir bu değiştirmiş olmak için değiştiriyor hani bu bir görev değişmesi lazım kimin çıktığı kimin girdiği önemli değil değişme zamanı geldimi değişecek birse seçip en iyi oynayanları çıkarıyor geçenlerde tek oynayan ghazeldi kalkıp onu çıkarmıştı

Çevrimdışı ardiles

Kimi eleştirelim ben tv başında izliyorum maçı. Oda canlı kanlı sahada.

Kadro montajcılığı iyi yapılmamış. Nasıl olsa şampiyonuz diyerek sezon öncesi kampı sallanmış. Şenolunuz Güneşiniz bile cesaret edemedi bu işe. Bir de sakat ve cezalı oyuncuları ekle oh mis! Sizin sayenizde oyuncular teknik direktöre saygı duymuyor. Klopp olsa çatlardı. Gerçi siz Kloppu Liverpool Dortmund öncesinde görseniz onu da beğenmezdiniz. Kim bu ikinci lig hocası ya

Çevrimdışı ardiles

kim eleştirilsin çokmu iyi 17 maçta 7 galibiyetimiz var 51 puanın 29 unu alabilmişiz ligin en kötü takımına bile üstünlük kuramıyoruz
Şu anda beşiktaşlı yorumcuların tamamı hocaya saydırıyor
Bir hoca neden oyuncu değiştirir bu değiştirmiş olmak için değiştiriyor hani bu bir görev değişmesi lazım kimin çıktığı kimin girdiği önemli değil değişme zamanı geldimi değişecek birse seçip en iyi oynayanları çıkarıyor geçenlerde tek oynayan ghazeldi kalkıp onu çıkarmıştı

Önder Hocadan önce 22 maçta 7 galibiyet 3 beraberlik 12 mağlubiyetimiz vardı. Beşiktaşlı eski oyuncular hocayı çekemiyor. Spor yazarları da mama için saldırıyor
[ Son Düzenleme: 07 Mart 2022, 23:10:49 ardiles ]

Çevrimiçi Samet Demir

Kadro montajcılığı iyi yapılmamış. Nasıl olsa şampiyonuz diyerek sezon öncesi kampı sallanmış. Şenolunuz Güneşiniz bile cesaret edemedi bu işe. Bir de sakat ve cezalı oyuncuları ekle oh mis! Sizin sayenizde oyuncular teknik direktöre saygı duymuyor. Klopp olsa çatlardı. Gerçi siz Kloppu Liverpool Dortmund öncesinde görseniz onu da beğenmezdiniz. Kim bu ikinci lig hocası ya

Benim şenolum nereden oluyor. Bak bakim 1 kere demiş miyim gelsin diye. Takımda bir teknik direktör olsa emin ol hocalarını sallarlardı. Adamın tek iyi bildiği şey kenarda oyuncuları alkışlamak. Şu takımın başında Atiba olsa durum daha iyi olurdu emin ol. 90 dakika Kenan izlemek senin hoşuna gittiyse saygı duyarım.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tolga1903

Orta saha oyundan düştü, 1 atsak bile 3 yerdik. Yedekler Töre Topal ve Emirhanda çare olmazdı. Batshuayi pres yapsın da geriden oyun kurmalarını engellesin diye aldı. Orta sahada Josef falan olsaydı Güven oyunda kalırdı.

Bu kadar basit aslında oyuna girmesinin sebebi. Ha güven sola atılıp kenan çıkabilirdi ama takım düşmeye başlamıştı atak yoğunluğu falan kalmadı yani o dakikada. Hocaya tek kızdığım nokta ilk yarı tolga cigerci o kadar kolay top alıp dağıttı ki hiçbir tehdit görmedi gözardi edilmiş düşük profil diye. İkinci yarı bu hatasının farkına varıp can tarafından bağlantısı kesilmeye çalışıldı son 5 dakikaya kadar falan da topla buluşsa bile baskı yedi ve topu kullanamadı doğru düzgün. Rosier'de devre arası uyarılmış ilk yarı ki o savrukluğu yoktu hücuma destek verdi ikinci yarı. Hocayla şu kenan konusunda bir tek anlaşamıyoruz çok fazla oyunda tutuyor eleman bugün gol attı falan ama cidden yok yani kasimpaşa kalibresi herifin.

Etiketler: