26. Hafta Beşiktaş 1-0 Altay
26. Hafta Beşiktaş 1-0 Altay

Beşiktaş Forum|26. Hafta Beşiktaş 1-0 Altay Tarih : 19.02.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Volkan Bayarslan - Hakan Yemişken - Yusuf Bozdoğan - Çağdaş Altay VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26. Hafta Beşiktaş 1-0 Altay  [Okunma sayısı 11328 defa] 26. Hafta Beşiktaş 1-0 Altay
Anket
Beşiktaş, Altay maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%66.7]
1 puan
1 [%11.1]
0 puan
2 [%22.2]

Toplam Oy Verenler: 9

Çevrimiçi sEuL

Kenan bugün gayet iyi her zamankinin aksine

Ya neyi iyi Allah askina, iyi dedigin adamin skora bir etkisi olur.

Kanat forvet olarak oynuyor herif, sezonda golu yok ve bir asisti var. Serdar Saatci'ninde bir asisti var. Kosuyor falan deme sakin, Etiyopya'dan bir atlet getirelim 90 dakika sahayi parsellesin. Adam'da top kontrolu sifir, nereye kosucagini bilmiyor, son vurus yok, topla dribbling yok, kafa hakimiyeti yok ne var bu arkadasta - 3. lig seviyesinde iste.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Neden Montero girdi? Yine üçlü sevdamız mı depreşti?

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

herkes kenana yürüyor ama bugün gayet iyi adam kerem berbat aynı zamanda josefte çok kötü bugün Güven zaten beynini aldırmış gibi oynuyor
evet berbat olan keremin kenan kadar skora katkısı oldu bu sene üstelik bir forvet diğeri bek oynuyor oynadıkları süreleri hiç katmıyorum

Çevrimiçi Necmi

Neden Montero girdi? Yine üçlü sevdamız mı depreşti?
sol bekte kimi oynatacak 🤔

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Hocam hadi kenardan biraz daha alkışla da takım kendine gelsin.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Talisca1903

evet berbat olan keremin kenan kadar skora katkısı oldu bu sene üstelik bir forvet diğeri bek oynuyor oynadıkları süreleri hiç katmıyorum
Adam yardımcı oyuncu bugünde görevini gayet iyi yaptı bence esas oyuncu yani golcüsü olsa bu takımın adam daha faydalı olur keremin neymiş katkısı son dakikalar bile onun tarafından cehenneme döndü
Kenan iyi demiyorum bende bugün iyi oynadı diyorum

Attığı golde faul yoktu bir topu direkten döndü atılan topları tuttu defansa yadım etti
[ Son Düzenleme: 19 Şubat 2022, 21:01:32 Talisca1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

VAR da penaltı arayışları yeterli olmadı.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Vida kalkan oldu mızrak oldu aldı maçı

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Yalnız Kerem gerçekten çok kötü bir futbolcu.

Çevrimiçi sEuL

Klup sahipsiz oldugu icin hakemlerde istedikleri pisligi yapiyor.
Kodumunun pozisyonunu 10 dakika izlediler.
Ama adamlara birsey soyleyemiyoruz iste, takima sahip cikmasi gerekenler yoklar ortaliklarda.

Çevrimiçi Necmi

VAR da penaltı arayışları yeterli olmadı.

penaltıyla alakası yok temas bulalım diye varda yırtındılar

Çevrimdışı AigleBordeaux

Hocam hadi kenardan biraz daha alkışla da takım kendine gelsin.
Çok iyisiniz çocuklar hadi hadi! :D :D
Biraz enerji lütfen!
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Yani şu Altayı bile yenerken ne hallere düşüyoruz. Takım her geçen maç geri gidiyor.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Yalnız Kerem gerçekten çok kötü bir futbolcu.
Trabzon maçında umarım Rosier olur yoksa Nwakaeme çalım manyağı yapar Kerem’i

Çevrimiçi Necmi

Neyse kaldı dört puan
Bu kadar maçta dört puan alamayacak kadar eşek olamayız herhalde bütün odağımızı kupaya verelim en azından boş geçmiş bir sezon olmaz

Çevrimdışı AigleBordeaux

Yani şu Altayı bile yenerken ne hallere düşüyoruz. Takım her geçen maç geri gidiyor.
Öyle deme abi bu maç özkaynaktan gelen 39 yaşındaki Atiba’yı kazandık :D

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Neyse kaldı dört puan
Bu kadar maçta dört puan alamayacak kadar eşek olamayız herhalde bütün odağımızı kupaya verelim en azından boş geçmiş bir sezon olmaz
Ya abi bir hoca kendi takımına fren olur mu, bu nasıl iş...

Çevrimiçi Talisca1903

Rosier dönmezse kenrem oynayacak diye bir kural mı var nejip yada weli oynasın devre arası tek gelen adam diye her maç oynayacak mı?

Çevrimiçi Necmi

altay dediğin takım aldığı altı galibiyetten birini bizden aldı

Çevrimiçi Necmi

Ya abi bir hoca kendi takımına fren olur mu, bu nasıl iş...
adam necipi çıkardı şu takımda 😂

Çevrimiçi MUSTAFA_

Neyse kaldı dört puan
Hala 12 maç var. Matematiksel olarak garantilemediğimiz sürece rahatlamak zor. Karaveli ile kupayı kazanacağımızı falan düşünmüyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Geçen sene futboldan soğuttu nwakaeme rosier'i. Necip harici kimi koyarsan koy muhtemelen çalım manyağı yapacaktir necip'de atılabilir

Çevrimiçi Necmi

Rosier dönmezse kenrem oynayacak diye bir kural mı var nejip yada weli oynasın devre arası tek gelen adam diye her maç oynayacak mı?
boşamı getirdiler oynatıp kazanacaklar işde
Bari tribünden birkaç taraftar indirip oynatsınlar bir kaç oyuncu kazanırız madem böyle oynatarak futbolcu olunabiliyor

Çevrimiçi Necmi

Güven yirmiden fazla top kaybetmiş 😂
Bu adamların beşiktaşda ne işi var allah aşkına

Önder karaveli resital sundu bize thanks coach.
Necip bundan sonra stoper dedi ilk maçında orta saha çıkardı.
Gençleşeceğiz proje dedi 33 lük vida 32lik welinton yaptı 22lik montero kesik yedi.
Orta sahada sertlik katan tek oyuncu necipi çıkardı 40lık atibayı aldı rakip deşti orta sahayı.
Düşünün koskaca Beşiktaş içerde ki maça josef-Oğuzhan-Alex filan çıkamıyor karşımızda napoli,bayern var.Güneşi günahım kadar sevmiyorum napoli deplasmanına atiba,necip,tolgay yapmıştı.Biz içerde ki maça utanmasak josef-atiba-necip yapıcaz yaptığımız maçlar yok değil.
İmdat Ulan imdat...Kurtarın bizi bu yönetim ve hocadan bu zihniyetten bıktık bir değişiklik olsun artık...

Etiketler: