25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş
25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş Tarih : 14.02.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Yeni Adana Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan - Abdullah Bora Özkara - Mehmet Kısal - Kadir Sağlam VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 13385 defa] 25. Hafta Adana Demirspor 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Adana Demirspor maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%61.5]
1 puan
1 [%7.7]
0 puan
4 [%30.8]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı 38life

Larin oyuna kendini vermiyor, konsantrasyon yerlerde. Adam gibi boş alana koşu yapsa Emirhanin pasında golü boş kaleye atacak.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Önderim maçın içine etti yine yaptığı dokunuşlarla
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Batshuayi hücumda bir işe yaramıyor bari ilk 10 haftadaki gibi rakip oyun kurarken pres yapsın. Onu da bıraktı adam.

Çevrimiçi levitate

ghezzal'in savunma farkındalığı stoperlerimizden daha yüksek, adam sürekli çevresini kontrol ediyor
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi blackeagle35

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi blackeagle35

Şu maça Emirhan'ı atmak gerçekten saçmalık. Ayrıca tek top tutan Ghezzal'ı oyundan çıkarmak gerçekten çok akıllıca

Çevrimiçi levitate

larin bats dururken ghezzal ne alaka adam gayet iyi topu öne taşıyor

Çevrimiçi levitate

al yedik hocam mutlusundur umarım

Çevrimiçi blackeagle35

Yeter Allah aşkına ya şu takıma bi teknik direktör getirin bu rezilligi yaşamak zorunda mıyız

Çevrimiçi ferdi1903

Illa yediniz dimi, doymadiniz son dakika golüne

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Larin ile Vida birbirlerini tutuyorlar.

Çevrimiçi blackeagle35

Yeter artık ya cidden başlarım böyle işe

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Samet Ç

Ne hallere düştük vallahi yazık

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı 38life

Şu topu bi yere indirmediniz be Allah'ın belaları. Yerdeki topu durduk yere havaya kaldırma sevdası neymiş be.

Çevrimdışı levent14

Şu maçı kazanmamız futbolun adaletine çok ters olur bazı gerçekleride görmek lazım böyle rezil oynadığımız maçları şansa kazanmak gelecek adına kötü sonuçlar dogurur

Çevrimiçi sEuL

Bir puan iyidir, beraberligi hakettigimizide dusunmuyorum aslinda ama bu teknik kadro ile ancak bu kadar.

Bu macta gol atmis olmamiz bile mucize

Çevrimiçi blackeagle35

Şu takıma çok acil teknik direktör getirin geçici de olsa her maç bu rezilliği yaşamak zorunda miyiz

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Yarisdan kootukdan ve oynadigimiz rezil futboldan sonra Aslinda artik hic üzülüp sevinmiyordum, ama takim öyle hallere düstükki hala düstügümüz hale dahaha cok üzüleviliyorum. Önder k. sana da bisey demiyorum artik, sen olmasan bundan kötü olmazdik
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Etiketler: