34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş
34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş Skor : Erzurumsporspor - Beşiktaş Tarih : 11.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Kazım Karabekir Stadyumu Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Mustafa

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 44520 defa] 34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Erzurumspor maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%69.6]
1 puan
2 [%8.7]
0 puan
5 [%21.7]

Toplam Oy Verenler: 23

Çevrimiçi Necmi

Neyse ya iyi stres yaptık ha.

Ne oldu şimdi gs ile 8 mi oldu
yoo maçın hiç bir anında puan kaybı yapabileceğimizi düşünmedim

Çevrimiçi Necmi

Valla dönmeli oldu da dönmezse kimi oynatiriz acaba orada çok sıkıntı oldu ya şu erzurum'a beddua ede ede düşürcem inşallah
necip

Çevrimiçi sEuL

Macin adami bence Larin’di- cok iyi oynadi bugun. 3. golden sonra girdigi pozisyonu atabilseydi daha rahat olacakti ama nazar boncugu olsun o da.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Cenk’i sakatlığı üzdü
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı celiker1

Korku filmi gibiydi ama bitti çok şükür. Çok güzel kapak oldu bana. Neyse böyle yanılmaya razıyım ben :tabe:

Ghezzal' in golünden önce Cenk elle oynuyor ama. Neyse ki verdi golü.

Cenk' e çok gecmis olsun. Kendisi anladı zaten, çok kötü bir tepki verdi sakatlık pozisyonunda.
Top tekrar Erzurumspor'lu oyunculara geçtikten sonra Dorukhan topu kapıp pas attığı için VAR bakamıyor pozisyona
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

sergen ankaragücü maçındada olmayacak demişdi
Artık risk almak zorundayız  :tabe: Onu Erzurum maçı için söylemişti bu arada  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Alsın turşusunu dönsün evine Cenk, Milyon Eurolar kazandığı halde kendine bakmayan bir adam. Ben o takımda oynarım, Beşiktaş'ı şampiyon yapacağım diye işkembeden sallayıp milleti kandırdı.

İnsanlar da anlasın artık, her attığın zar tutmaz. Gereksiz övgü gereksiz güven yaratır ve oyuncular yapamayacakları şeyleri yapabileceklerini sanırlar, sonu da böyle olur.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Kursad_Duran

Tüm sezonda yaşamadığımız sakatlıkları son iki haftada yaşadık. Bu ne biçim birşey? İnsallah Larin haftaya oynayabilir.

Cenke geçmiş olsun.

Çevrimdışı Orhan_

Artık risk almak zorundayız  :tabe: Onu Erzurum maçı için söylemişti bu arada  :tabe:

A.gücü maçı içinde zor dediler. Larin dönerse en fazla ikinci yarı sokar oyuna gibi geliyor bana.

Çevrimdışı Kursad_Duran

A.gücü maçı içinde zor dediler. Larin dönerse en fazla ikinci yarı sokar oyuna gibi geliyor bana.
Haftaya oynar dediler. Oynamayacağını kim söyledi?

Çevrimdışı Orhan_

Haftaya oynar dediler. Oynamayacağını kim söyledi?

Oynamayacak demediler zor dediler. Sergen dedi. Ne zaman dedi hatırlamıyorum.

Çevrimiçi levitate

Oynamayacak demediler zor dediler. Sergen dedi. Ne zaman dedi hatırlamıyorum.
erzurum maçına zor dedi haftaya döner bence
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

Arkadaş çapraz mı patladı abu da ne oldu ankara gücü maçına nasıl yetişemiyor kaç gün oldu allah aşkına
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Orhan_

İnşallah öyledir. Çok ihtiyacımız var. Çok arıyoruz. Ben ya bir yönetici ya da Sergen'den duydum bunu. Belki de E. Kocadağ'dan duymuşumdur.

Çevrimdışı ilhan mansız

ankaragücü ve sivas maçlarını alırsak yarış biter, fener yarın büyük ihtimal yine puan kaybedecek,,

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ya bu rosiere ne oldu, bu normal bir düsüs degil, resmen yüzde 20 ile oynuyor
Adam öldü hocam Öldü , posasini çıkardık adamın resmen , iyi bile dayandı

Yedeği , Alternatifi olmayan tek futbolcu 50 maç oynadı neredeyse..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Kursad_Duran

Aynen haftaya döner Abu.

Çevrimiçi MUSTAFA_

İnşallah öyledir. Çok ihtiyacımız var. Çok arıyoruz. Ben ya bir yönetici ya da Sergen'den duydum bunu. Belki de E. Kocadağ'dan duymuşumdur.
Onu Erzurum maçı için söylediler. Şimdi röportajları tekrar izledim  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi mayguntr

Arkadaş çapraz mı patladı abu da ne oldu ankara gücü maçına nasıl yetişemiyor kaç gün oldu allah aşkına
risk almak istemiyoruz bence ondan dolayi oynatmiyoruz.
cenk idare ederdi bizi su iki uc kolay macta ama sakatligi uzdu, larin de haftaya yetismeyebilir kanama varsa :(

Çevrimdışı Orhan_

Onu Erzurum maçı için söylediler. Şimdi röportajları tekrar izledim  :tabe:

Valla ben de izleyim dedim de o kadar üşendim ki aramaya :D.. İyi haber oldu bu :ok:

Çevrimdışı worns

Ozi bildiğin taşta oynadık dedi ki hissedildi. Gerekli ve doğru açıklamaları yapıyor şu anda, bu maçtan sonra birileri bir şeyler anlatmalıydı.

Çevrimdışı can1903

risk almak istemiyoruz bence ondan dolayi oynatmiyoruz.
cenk idare ederdi bizi su iki uc kolay macta ama sakatligi uzdu, larin de haftaya yetismeyebilir kanama varsa :(
abou forvet oynarsa larinin yeri yine doldururuz da abu çok kritik.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Karabay

Bu zeminlerde futbol oynanmasına müsaade edenlerin Allah belasını versin.