34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş
34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş Skor : Erzurumsporspor - Beşiktaş Tarih : 11.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Kazım Karabekir Stadyumu Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Mustafa

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 44438 defa] 34. Hafta Erzurumspor 2-4 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Erzurumspor maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%69.6]
1 puan
2 [%8.7]
0 puan
5 [%21.7]

Toplam Oy Verenler: 23

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Nsakala'dan kurtulmamız lazım. Pozisyon bilgisi yok adamda. "Az" değil, "yok".
Ama savunma tarafi cok kuvvetli!

Çevrimiçi levitate

Nsakala'dan kurtulmamız lazım. Pozisyon bilgisi yok adamda. "Az" değil, "yok".
bacağıyla top süren adam ne bekliyordun abi :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Ya Cenk hadi çık da rahatla artık.

Çevrimiçi sEuL

Cenk’in dizi cok kotu gorunuyor.

Çevrimdışı Orhan_

Çevrimdışı celiker1

Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı worns

Erzurum hayatının topunu oynuyor ve normal. Tutunmak için son şansları artık.

Ve biz bu denli motive bir takıma karşı inanılmaz tutuk, dağınık oynuyoruz. Kalite farkı da bir yere kadar işte. Maçı adamlar istiyor.

Orta sahamız şu anda ne pozisyon alabiliyor ne ikili mücadele kazanıyor ne koşuyor. Zaten kağıt üzerinde de bu 3lüye dönmek bence kötü fikirdi.

Bir biçimde şu maçı kazanabilirsek çok şey kazanırız. Ghezzal in tek başına kahramanlığını saymazsak oynadığımız hiç bir şey yok yani. Takımın yarısı 3lük performans veriyor. Orta saha cenk hatta bekler.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Cenk gitti büyük ihtimalle  :by2:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tolga1903

Cenk gitti allah bize yardım etsin erzurum umarım ligin dibini boylarsin zeminine sıçayım senin acundan para dilenene kadar zemin yaptır (...)₇ takimi seni

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Orhan_

Cenk'in bacak gitti. Çıktı mı döndü mü.. :/

Çevrimiçi sEuL

Hayda hocamin kafasi guzel heralde, Ghezzal nasil cikar ya

Çevrimdışı worns

Atiba kesinlikle sahada kalmalıydı bir denge oyuncusu bile kalmadı. Niye çıktı bilmiyorum da yanlış karar.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı haluk.m

Ciddi bir sakatlık var gibi görünüyor, ne şansız futbolcu. 

İnşallah çabuk toparlar, bizim için değil kendisi için bu temennim. Gerçekten üzücü bir sakatlık.

Çevrimdışı worns

Ghezzal mi çıktı
Yanlış görüyorum artık herhalde

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Gezzahli cikarti, maci kapattim
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı kahyaoglueren

Cenk sezonu kapattı büyük ihtimalle.  Gecmis olsun.

Çevrimiçi levitate

ulan vida'da iyi değil başı dönüyormuş

Çevrimiçi Samet Ç

Atiba kesinlikle sahada kalmalıydı bir denge oyuncusu bile kalmadı. Niye çıktı bilmiyorum da yanlış karar.
Hoca saçmaladı inşallah bir kaza olmaz

Çevrimdışı Erman1903

Keşke 6 numaraya Montero başlasaydık, Atiba yerine onu koyup Doruk'u ileri de atabilirdik neyse artık. Bu maç biraz heyecan yaptık.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu maç değişiklikler bizi bitirdi. Elimizdeki tek iş yapan oyuncuyu da kenara aldık. Puan kaybının kokusu geliyor  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Keşke 6 numaraya Montero başlasaydık, Atiba yerine onu koyup Doruk'u ileri de atabilirdik neyse artık. Bu maç biraz heyecan yaptık.
montero'yu alacaktı cenk gidince vazgeçti

Çevrimdışı worns

Bu maç değişiklikler bizi bitirdi. Elimizdeki tek iş yapan oyuncuyu da kenara aldık. Puan kaybının kokusu geliyor  :money:

Her değişiklikte işimiz daha da zor hale geliyor. Sonumuz hayrolsun.