32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş
32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş Skor : Kasımpaşa - Beşiktaş Tarih : 04.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Recep Tayip Erdoğan Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 51458 defa] 32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Kasımpaşa maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%64]
1 puan
4 [%16]
0 puan
5 [%20]

Toplam Oy Verenler: 25

Çevrimiçi levitate

nsakalanın adama bırak geçeyim diye bakması :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Takım mental olarak çökmüş. 4 günlük tatil bozmus tum konsantrasyonu.  Fizik olarak aşırı gerideyiz. Milli takima gitmeyenler geriye gitmis.

Çevrimdışı murat baltacı

Ljajic nasıl on numarasın arkadaş sezon bitti daha oynayacak bı şut Çek adam geç. Larin bir maçta sorumluluk al tek forvette katkı ver net golü atamıyorsun ikiyi yemezsek iyi. Ozi girmeli yoksa pozisyona giremiycez
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi MUSTAFA_

Dar kadronun dezavantajlarını bu kadar yüksek yaşama şanssızlığına eriştik. Yedeklerimiz çok kötüler. Şu maçı almayı geçtim, ayakta duracak halleri yok.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi mayguntr

cildiracam, necip niye ataklari sonlandiran adam ya, bos bos orta yapiyoruz.

Çevrimiçi levitate

hoca 45'te değişiklik yapmaz
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

Bu oyun planından gol çıkmaz.

The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

nkodou kafayla gol atacak

oyun planımız bu beyler
The great gig in the sky

Çevrimiçi tolga1903

cildiracam, necip niye ataklari sonlandiran adam ya, bos bos orta yapiyoruz.

Onu boş bırakıyolar çünkü hem 1 kişiye başka birini marke ettiriyolar hem top necip'e geliyor yani bir insan sağ beksiz çıkar yine necip'i oynatmaz elek gibi oldu sağ kanatimiz 40 dakikadır izliyor

Çevrimiçi levitate

paşa nasıl basıyor hala yuh

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergen sakatlık olmazsa dakika 70'e kadar oyuncu değiştirmez. Bu yazılı olmayan kuralımız. Oyuna başlangıç planlarımızı uzun süredir beğenmiyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Orhan_

Çok kötü atak yapıyoruz. Sağ kanatta Rosier'in yerine dönmesi şart.

Çevrimiçi mellfred

kasımpaşa beşiktaş biz de kasımpaşa gibi oynuyoruz

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

ofsayt değil o
Hakem kaldığı yerden devam ediyor. Ofsayt olsa bile atağın sonlanmasını beklemek zorunda  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı ferdi1903

Lajic okadar adami gecip bisey yapamaman

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Dünkü heyecanım boşa değilmiş. 1 puan kopartsak kardır.

Çevrimiçi levitate

ljajic az hareketlendi bir şey oldu

şunları daha çok denesen dünya daha iyi bir yer olacak

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu maçın dönmesi imkansıza yakın
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi kahyaoglueren

paşa nasıl basıyor hala yuh
Arada calismislar demek ki. Maca 1 hafta kala Dubailerde Cesmelerde değillerdir.

Her aradan sonra bu kadar düşüş olmasi tesaduf değil artık bence. Sadece abu ghezzallik mesele değil gibi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu maçın dönmesi imkansıza yakın
Mevcut 11 ile orta sahayı geçemiyoruz. Gol atıp maçı mı çevireceğiz?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı murat baltacı

Ah abou ah ne işin var milli takımda şampiyonluğa oynuyoruz takımın yarısı senmissin
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı ferdi1903

Larin seni allah bildi gibi yapsin