29. Hafta Beşiktaş 2-1 Gaziantep FK
29. Hafta Beşiktaş 2-1 Gaziantep FK

Beşiktaş Forum|29. Hafta Beşiktaş 2-1 Gaziantep FK Skor : Beşiktaş - Gaziantep FK Tarih : 06.03.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Mete Kalkavan - Kemal Yılmaz - Samet Çiçek

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29. Hafta Beşiktaş 2-1 Gaziantep FK  [Okunma sayısı 25005 defa] 29. Hafta Beşiktaş 2-1 Gaziantep FK
Anket
Beşiktaş, Gaziantep FK maçından kaç puan alır?
3 puan
13 [%81.3]
1 puan
1 [%6.3]
0 puan
2 [%12.5]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimdışı can1903

Son zamanlarda takım maçı koparacak yerlerde aşır ıderecede bencillik dönmeye başladı. Törenin ciddi vuruş yapmama hastalığı var galiba? Halı saha mı oynuyoruz lan o hareketler ne vur köşeye yaz gevşeklik laubalilik yapan adamı kadroya almasın akıllanırlar belki. Mensah bomboş Töreye pas vermiyor Töre kenarda her topta el kol yapıyor yeni Caner erkin mi olcan hayırdır?
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Mart 2021, 21:02:26
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
2015-2016 sezonunda akhisar’da bizi kurtaran direk ile şampiyonluğa koşmuştuk. bu maçta son dakikalarda bize galibiyeti getiren direk de şampiyonluk habercisi.

Çevrimdışı can1903

O top direkten dönmese bugün burda, yok en çok gol atan takımmış larin abou etki etmiş falan konuşmazdık. Bu laubalilik sorununu çözmemiz lazım. Gökhan Töre, iki haftadır laubali laubali hareketler sergileyip takımı resmen ekstra yoruyor. Yakışmıyo şu hareketler.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Mensah ve Töre dayaklık performans sergilediler. Ayar oldum ikisine de.

Çevrimdışı worns

ulan az kalsın maç gidiyordu ya. son on dakika inanılmaz laubali oynadık bir de ersin sağolsun gol yedirmek için yapmadığı kalmadı. aslında dk 80e kadar gayet doğru ve iyi oyundu, sevindiğim bi 3 puan olacaktı. ama son on dk sevincimin yarısını aldı götürdü. neyse ders olmasına ve tekrarının yaşanmamasına vesile olsun.

Çevrimdışı mrred

Mensah ve Töre dayaklık performans sergilediler. Ayar oldum ikisine de.

Ben 2 maçtır Töreye ayarım zaten
The great gig in the sky

Çevrimiçi ferdi1903

Antepli topcu macin hakki beraberlikti duyor kaleye bulan iki sutunuz var vijdansiz biri penalti

Çevrimiçi Necmi

Töreye neden kızıyorsunuzki suç onda değil onu bu takıma alanlar ve forma verenlerde suç

Çevrimiçi MUSTAFA_

Töreye neden kızıyorsunuzki suç onda değil onu bu takıma alanlar ve forma verenlerde suç
Zamanında alırken de kızdığım için kızmaya hakkım olduğunu düşünüyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Antepli topcu macin hakki beraberlikti duyor kaleye bulan iki sutunuz var vijdansiz biri penalti

kapandıkları içindir 😂
Tam yoruldular geti dönemiyorlardı biz çok geç değişiklik yaptık

Çevrimiçi mellfred

doğru oynuyoruz. topla birlikte çok yaratıcı olmasak da sakiniz. final aksiyonlarında bir parça tutukluk var. kağıt üzerinde az şutumuz olsa da yeterli hücum aksiyonları vardı, son işlerdeki eksiklikler pozisyon sayısını düşürdü.

bu oyunda (topla oynama 70% ve üzeri istenen) rıdvan'ın kötü dediğiniz hali n'sakaladan iyidir. rıdvan eleştirilmiş evet bence de iyi dönmedi. (sakatlık sonrası dönüşte normal de) ama burda pas opsiyonu bir sol bekin olması lazım. n'sakala ile geriden sakin topla çıkamazsınız ya da bir kolunuz kırık çıkmaya çalışıyorsunuz. başka oyun planlarında nsakala rıdvandan iyi olabilir. ama bu maçta hocanın niye solda rıdvan'ı kullandığı çok zor bir soru değil.
rıdvana iyi demediğimizde nsakalaya iyi demiş olmuyoruz
rıdvan bugün iyi değildi demiş oluyoruz
rıdvan iyi değildi maç eksiği var toparlar 

Çevrimiçi sEuL

Abou'nun ilk yarida kaleci ile karsi karsiya kacirdigi bir pozisyon var - hakem ofsayt gosterdi ama gol olsaydi VAR'da buyuk ihtimal izlenecekti.
Abou'nun ikinci yarida yine onune guzel aldigi ve kaleci ile karsi karsiya kaldigi bir pozisyon var - top tribunlere gitti.
Ghezzal'in ikinci yarida kaleci ile karsi karsiya kaldigi ve sanirim asirtmaya calistigi cok net bir pozisyon vardi ve hic etti pozisyonu.
Larin'in ikinci yarida soldan guzel getirip kaleciye nisanladigi pozisyon var.
Son dakikalarda musait durumda ceza yayi uzerinden Mensah'in tribunlere gonderdigi ve Tore'nin birde vurma yerine savunmanin yerlesmesini bekleyip savunma uzerine cektigi sut var.
Daha aklima gelmeyen pozisyonlarda olabilir, bu sekilde kac macimiz var maci kolay bir sekilde koparip farka gidebilecegimiz. Laubalilik, bencillik ve son vuruslardaki yetersizlilik ile bir maci daha ikina ikina bitirdik, cildirmamak elde degil.

Çevrimiçi Necmi

Neyse bu maç bence oynayacağımız dört maç içinde zorluk derecesi en yüksek maçtı şimdi sırtımızı dayayıp renklilerin puan kaybını izleyelim ikiside kolay maç oynamayacak bu maçtanda kesin beklentileri vardı şimdi baskı altınada girdiler 😂

Çevrimiçi mellfred

maç skorundan bağımsız neden değişiklik için 70’i bekliyoruz
3 değişiklik hakkı varken böyleydi erken değişiklikten korkardı td’ler. hatta 3. değişiklik 90+’ya kalırdı  ama şimdi yapsana abi ortasahaya
direncine bir kan değişikliği al işte
kulübede gayet yeterli oyuncun var
necip oğuzhan dorukhan var al onlarda hafta boyu antremanlarda boşa kürek sallamadıklarına inansın
hala alışmadı kafalar yeni kurallara

Çevrimdışı Arthur Dayne

Töre'deki bu lakayıtlığın bir yaptırımı olmayacak mı?Hayır yani hasic'in ne eksiği var ki şu adamdan,son dakikalarda onun yerine bu adam giriyor?Ersin'in aptalca hatası yüzünden maça sevinemedim bile,yani ne gerek vardı ki böyle bir hataya?Antep hocası o kadar bağırıp çağırdığı halde onun yerine sergene kart göstermesi de ayrı bir olaydı  :lol:

Çevrimiçi kahyaoglueren

:)

Çevrimiçi mellfred

94.00 da pozisyon bitti. Kontra yedik 94.35 de hala ayni yerde bekliyor.
aynısını yazacaktım kaçırdığı pozisyon kalenizde pozisyon oldu ardından yine biz pozisyona girerken adam hala ceza sahasından çıkmamıştı

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Ben 2 maçtır Töreye ayarım zaten

Neyse ki Sergen balı devreye girdi de kazandık yine.

Çevrimiçi mellfred

cezalın larine vermediği pozisyon ersin’in hatası  kadar vahim
törenin sırtı sağlam kimse gık edemiyor taraftardan da var kollayanı
sanırım ideolojik seviyorlar

Çevrimiçi MUSTAFA_

FB maçından önce yapmadılar en azından  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Hocam bu hasic sana ne etti yav. Mensahin yerinede törenin yerinede çok rahat oynar. Bu adam sana ne etti. Bir anlat hele.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı worns

rıdvana iyi demediğimizde nsakalaya iyi demiş olmuyoruz
rıdvan bugün iyi değildi demiş oluyoruz
rıdvan iyi değildi maç eksiği var toparlar 

alıntıladığın yazıda da rıdvan bence de iyi dönmedi yazıyor. oyuncu tipi olarak niye böyle oyunlarda tercih etmemiz gerektiğine dair bir şey söylüyorum. (aynı zamanda hocanın tercihine dönük bir söylem de, taraftar kafasıyla hareket vs denmişti)

neyi sorun olarak görüp yanıtladığını ise açıkçası anlamadım?

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Ligin boyu kısaldıkça gerilim artar. Rakiplerde bu stres puan kayıplarını getirirken bizde bunu görmüyorum. Takım gayet sakin ve olgun bir oyun oynadı. Penaltı pozisyonunda rakibin de şansı vardı bence. Baldırına gelen top çok güzel önünde kaldı bu da Ersin'i yanılttı ve ters bir durumda kaldı. Ama sonuçta emin adımlarla hedefe yürüyoruz. Tebrikler Beşiktaşım.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
★★★