Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 406 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1175468 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı worns

şu an aleyhimizde ciddi bir rüzgar estiriliyor gördüğüm. mhk hiç şaşırmadığım hamlesini yapmış. ceza ve sakatlık haberleri de takım yanmış bitmiş gibi yapılıyor. bunu daha da şiddetlendireceklerdir çünkü rakiplerin kazanması bizim ciddi bir kırılma yaşamamıza bağlı artık.

bence sakin kalınmalı ve kesinlikle negatif bir hissin içerisine düşülmemeli. bizim içimizde böyle reaksiyon oluşmadığı sürece kazanamazlar. bu tür dalgalar daha önceki şampiyonluklarımızda ya da finalde kaybettiğimiz sezonlarda da yapıldı. oyunumuza odaklandığımız zamanlar kazandık, gerilimlerin bir parçası olduğumuzda ise kaybettik. yine biliyoruz ki biz oynamaya ve kazanmaya devam ettiğimizde bu hevesler uçar gider.

önümüzde şimdi negatif rüzgarı dağıtabileceğimiz kasımpaşa maçı var. sadece ordan gelecek bir 3 puan bile moral açıdan istim üstünde gitmeyi sürdürmeye yeter. eksikler olacak gibi görünüyor. ama bence sorun değil. elimizdeki kadro iyi bir kurguyla kasımpaşayı rahat geçebilecek yeterlilikte. biz maça bakalım. zaten 2-3 galibiyetten sonra bu çabaların da hevesi kırılır.

Çevrimiçi Kursad_Duran

Cenk ne zaman oynayabilecek? Virüsde karantina süresi 10 günmü yoksa 14 günmü? Alanya maçına yetişir inşallah.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yönetim keşke açıklama yapmasaydı  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Cenk ne zaman oynayabilecek? Virüsde karantina süresi 10 günmü yoksa 14 günmü? Alanya maçına yetişir inşallah.

İlk önce negatife dönmesi lazım testinin. Daha sonraki test de negatif çıkınca dönebiliyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimdışı Sinan23

Cehennem çocuğu doberman ( çok hakaret varda en hafifi bu yoksa meydan larousse çıkar) nasılsa akliyor Hum u. Hatta spiker Caner 6 maç cezası dedi bu da Anadolu'da neler oluyor onlara kimse bakmıyor diyor. Konuyu hemen carpitiyor herif. 40 yılda 1 aspor izleyeyim dedim sinirden geberiyorum. Keşke roja TV izleseydim.

Çevrimdışı Erman1903

İlk önce negatife dönmesi lazım testinin. Daha sonraki test de negatif çıkınca dönebiliyor  :tabe:

Alanya maçını kaçırır muhtemelen, paşam Erzurum maçında kadroda olur öndeysek son yarım saat girer falan. O da antrenmanda orası burası çekmezse.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bakalım diğer oyuncular kabul edecekler mi? Zaten hiç oynamayan bir oyuncunun kabul etmesi normal  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sozkul

şu an aleyhimizde ciddi bir rüzgar estiriliyor gördüğüm. mhk hiç şaşırmadığım hamlesini yapmış. ceza ve sakatlık haberleri de takım yanmış bitmiş gibi yapılıyor. bunu daha da şiddetlendireceklerdir çünkü rakiplerin kazanması bizim ciddi bir kırılma yaşamamıza bağlı artık.

bence sakin kalınmalı ve kesinlikle negatif bir hissin içerisine düşülmemeli. bizim içimizde böyle reaksiyon oluşmadığı sürece kazanamazlar. bu tür dalgalar daha önceki şampiyonluklarımızda ya da finalde kaybettiğimiz sezonlarda da yapıldı. oyunumuza odaklandığımız zamanlar kazandık, gerilimlerin bir parçası olduğumuzda ise kaybettik. yine biliyoruz ki biz oynamaya ve kazanmaya devam ettiğimizde bu hevesler uçar gider.

önümüzde şimdi negatif rüzgarı dağıtabileceğimiz kasımpaşa maçı var. sadece ordan gelecek bir 3 puan bile moral açıdan istim üstünde gitmeyi sürdürmeye yeter. eksikler olacak gibi görünüyor. ama bence sorun değil. elimizdeki kadro iyi bir kurguyla kasımpaşayı rahat geçebilecek yeterlilikte. biz maça bakalım. zaten 2-3 galibiyetten sonra bu çabaların da hevesi kırılır.

Söylediklerine katılıyorum.  Halil Umut Meler ataması tamda bizi bu moda sokmak için yapılmış. Bir gerçeği kabul edelim. Bu yıl hakemler isteseler dahi seyircisiz maçlar nedeniyle eyyamı çok üst seviyeye taşıyamıyorlar. Bizimle uğraşıyorlar ama çok uğraşamıyorlar. Çünkü seyirci baskısı altında kaldık hata yaptık gibi savunma araçları yok.
Şimdi aynı hakemi tekrar atayarak bizi çildeden çıkarmaya çalışıyorlar.
Biz bildiğimizi yapmaya devam edelim. Enseyi karartmayalım, moral bozmayalım. Kulübün açıklaması yeterli bence..

Çevrimdışı Erman1903

Güzel, hoş anlatmış ama Akpom'u incelediğini gördüm. Kulübe yakın kaynaklar ciddi olarak listemizde olduğunu söylüyordu, bu oyuncu hakkında ne anlatmış acaba hocaya çok merak ettim.

Eğer bu oyuncuyla ilgili olumlu rapor verdiysen futbolcudan anlamıyorsun, eğer futbolcudan anlıyorsan ve o raporu verdiysen başka şeylerin de peşindesindir koço.

Etraf çakal çukal dolu ve ben insanların yüzlerinden birçok şeyi okurum.
[ Son Düzenleme: 31 Mart 2021, 23:14:56 Erman1903 ]

Çevrimiçi yaço58

Yönetimin açıklaması çok sert olmuş neyin açıklamasını bekliyoruz mhkden herşey ortada işte

Güzel, hoş anlatmış ama Akpom'u incelediğini gördüm. Kulübe yakın kaynaklar ciddi olarak listemizde olduğunu söylüyordu, bu oyuncu hakkında ne anlatmış acaba hocaya çok merak ettim.

Eğer bu oyuncuyla ilgili olumlu rapor verdiysen futbolcudan anlamıyorsun, eğer futbolcudan anlıyorsan ve o raporu verdiysen başka şeylerin de peşindesindir koço.

Etraf çakal çukal dolu ve ben insanların yüzlerinden birçok şeyi okurum.

Benim anladığım akpom penaltıı konusundan denk gelmiş. Burada sadece penaltıyı attığı şeyin grafik olarak verdim demek istemiş. Yani bunun videolusunu ve maç içindeki akpomun durumu hakkında analizini verdim gibi bir anlam çıkardım.Benim de nedense bu adama pek kanım ısınmadı. Yani avcı tayfasına yakışacak bir adam gibi bu, çok kuru laf kalabalığı yapıyor gibi. Hiç bir cevabı beni tatmin edip doyurmadı. Hep bir lafı uzatayım, teknik veya düzgün cümleler kurayım da biliyormuş gözükeyim hissiyatı verdi.

Çevrimdışı Erman1903

Benim anladığım akpom penaltıı konusundan denk gelmiş. Burada sadece penaltıyı attığı şeyin grafik olarak verdim demek istemiş. Yani bunun videolusunu ve maç içindeki akpomun durumu hakkında analizini verdim gibi bir anlam çıkardım.Benim de nedense bu adama pek kanım ısınmadı. Yani avcı tayfasına yakışacak bir adam gibi bu, çok kuru laf kalabalığı yapıyor gibi. Hiç bir cevabı beni tatmin edip doyurmadı. Hep bir lafı uzatayım, teknik veya düzgün cümleler kurayım da biliyormuş gözükeyim hissiyatı verdi.

Akpom adlı oyuncu tüm kulübe yakın kaynakların ortak olarak hoca'nın çok istediğini söylediği, liste başı isim oyuncuydu. Bu arkadaşın oyuncuyu teknik ekibe raporlamamış olma ihtimali imkansıza yakın.

Akpom'un ne olduğunu biz burada zamanında söyledik, menajer topçusunun babası. Gittiği takımda da kepazeliğe devam ediyor. Sergen etrafındaki adamlara dikkat etsin benden söylemesi.

Rakip analizini nasıl yapıyordur orasını bilemem, fazla vakit düşereceğim işler değil.
[ Son Düzenleme: 01 Nisan 2021, 01:38:32 Erman1903 ]

Akpom adlı oyuncu tüm kulübe yakın kaynakların ortak olarak hoca'nın çok istediğini söylediği, liste başı isim oyuncuydu. Bu arkadaşın oyuncuyu teknik ekibe raporlamamış olma ihtimali imkansıza yakın.

Akpom'un ne olduğunu biz burada zamanında söyledik, menajer topçusunun babası. Gittiği takımda da kepazeliğe devam ediyor. Sergen etrafındaki adamlara dikkat etsin benden söylemesi.

Rakip analizini nasıl yapıyordur orasını bilemem, fazla vakit düşereceğim işler değil.

Artı olarak gönül verdiğim takım falan filan diyince o enerjiyi de ben alamadım. Yani yaptığının işleri yanı sıra genel karakter olarak yalan söyleme ihtimali yüksek biri gibi duruyor. Bence gönül verdiği takım falan değil, öyleyse bile hani maç sonuçlarına bakan Beşiktaşlı gibi en fazla. Ben böyle bir iş yapsam, bana o tarz sorular veya o konuya gelse gözlerimin içi parlar yani o konuyu uzun uzun konuşmak isterdim. Ama bu adam hadi uzatma gibi cevaplar vermiş o konuda.

Çevrimdışı Erman1903

Artı olarak gönül verdiğim takım falan filan diyince o enerjiyi de ben alamadım. Yani yaptığının işleri yanı sıra genel karakter olarak yalan söyleme ihtimali yüksek biri gibi duruyor. Bence gönül verdiği takım falan değil, öyleyse bile hani maç sonuçlarına bakan Beşiktaşlı gibi en fazla. Ben böyle bir iş yapsam, bana o tarz sorular veya o konuya gelse gözlerimin içi parlar yani o konuyu uzun uzun konuşmak isterdim. Ama bu adam hadi uzatma gibi cevaplar vermiş o konuda.

Bende hiç güvenilir bir karakter olduğu izlenimini bırakmadı, bununla ilgili daha fazla yorum yapmayayım. Rakip analizi konusunda iyi veya kötüdür diye bir yorum yapamam. Çok zor bir şey değil, yeterli vakti ve merakı olan çoğu kişi bunu yapabilir. Futbolcu yorumu asıl zor olandır, benim ilgi alanım bu olduğu için onunla ilgili yorum yapabilirim: Akpom'u istediğimiz bilinmeyen bir şey değil, sen teknik ekibin içindeysen bu futbolcuyla ilgili mutlaka rapor vermişsindir. Eh muhtemelen çok iyi rapor verdin demek ki biz de bu kadar istedik, daha fazla söze gerek yok sanırım. Ya futbolcudan anlamıyorsun ya da daha kötüsü.
[ Son Düzenleme: 01 Nisan 2021, 02:37:13 Erman1903 ]

Çevrimiçi mellfred

yönetim  bu transfer mevzularına hocayı hiç bulaştırmasın 
hocanın aldırdığı oyuncu konusunda oynatma ısrarı da var ki asıl sıkıntı da burada

Çevrimdışı Erman1903

yönetim  bu transfer mevzularına hocayı hiç bulaştırmasın 
hocanın aldırdığı oyuncu konusunda oynatma ısrarı da var ki asıl sıkıntı da burada

Yani her teknik adamda bu olur ister istemez. Normal olan teknik adamları bu konularda hiç yormamak. Hem zaman kaybı hem gereksiz sorumluluk ve bilindik problemleri yaratıyor. Hoca ne istediğini söyler, uzman listeleri hazırlar ve hocaya sunar. Hoca aralarından sıralama yapar bu kadar basit. Gerçi uzman yoksa hoca ne yapsın orası da ayrı mevzu. Adamlar santrafor diye Akpom getirip koyuyorsa önüne elden fazla da bir şey gelmez :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi İsmail Özyurt

haydaaaa
Boş yapma...
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi MUSTAFA_

İzlemek isteyenler için başkanın yayıncı kuruluşa açıklamalarını buldum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı celiker1

Bu hafta en çok istediğim şey Kasımpasa'yı yenmek ve maçın ardından Sergen Yalçın'ın "Halil Umut Meler'i bir sonraki maçımızda ve daha sonraki maclarda bizim maçımızı yönetmesini istemiyoruz" açıklaması olacaktır.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

Aboubakar en az 2 maç yok bu doğruysa  :by2:

Beşiktaş Tarihi
★★★