İkinci Yarının Başında Tribünde Yanan Şampiyonluk Meşalesi
×
İkinci Yarının Başında Tribünde Yanan Şampiyonluk Meşalesi

Beşiktaş Forum|İkinci Yarının Başında Tribünde Yanan Şampiyonluk Meşalesi Evet arkadaşlar.. zor bir derbiydi.. Karşımızda hem hakem destekli işgalci kuvvetler hem de onun yerli medya lobisi vardı. Amaçları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İkinci Yarının Başında Tribünde Yanan Şampiyonluk Meşalesi  [Okunma sayısı 7206 defa] İkinci Yarının Başında Tribünde Yanan Şampiyonluk Meşalesi

Çevrimdışı AmaralGürses

Evet arkadaşlar.. zor bir derbiydi..
Karşımızda hem hakem destekli işgalci kuvvetler hem de onun yerli medya lobisi vardı.
Amaçları akılları sıra kendi stadımızdaki ilk derbide bizi hayal kırıklığına uğratmak, taraftarı "böyle gelmiş, böyle gidecek" havasına sokmaktı.

Zira ilk yarı planladıkları gibi de oldu.

Ama 12 yıldır tribünlerde yer alan birisi olarak benim dahi şaşırdığım bir durum oldu.

TRİBÜNLER ŞAHLANDI.

maçı gurbette gs lilerle izlememe rağmen onların hatta benim benim bile şaşırdığım bir tablo karşımıza çıktı. Melankolik, deyim yerindeyse müslüm babacı tarftar kitlesi gitmiş, 46.dk yla birlikte tribünleri inim inim inleten bir BEŞİKTAŞ taraftarı geri gelmişti. "Beşiktaşım oleey olee lee" ile başlayan tezahüratı bir kenara yazın. Bu tezahüratla yandı tribünlerdeki şampiyonluk meşalesi, bu tezahüratla atıldı ölü toprağı üzerimizden ve bu tezahürat başlattı güzel bir yolculuğa olan ilk adımlarımızı.

Size güveniyoruz ve inanıyoruz BÜYÜK BEŞİKTAŞ'ın oyuncu ve teknik heyeti. Ne olursa olsun arkanızda olacak 40,000 taraftarla bu stadda sırtınız asla yere gelmeyecek.

2016-2017 SEZONU ŞAMPİYONU BEŞİKTAŞ JİMNASTİK KULÜBÜ
[ Son Düzenleme: 25 Eylül 2016, 01:33:11 AmaralGürses ]


Etiketler: